Internetinės pažintys: kokia jūsų strategija?

Kiekvienas, užsiregistravęs pažinčių svetainėje ir ten ieškantis savo antrosios pusės, turi savo strategiją ir ja vadovaujasi. Yra daugybė įvairių elgesio strategijų internetinėje pažinčių svetainėje. Pavyzdžiui, vieni turi tikslą parašyti kuo daugiau laiškų, kiti atkakliai ieško savo idealo ir kam nors parašo tik tada, kai mano jį radę. Svarbu pabrėžti, kad nėra teisingų ar neteisingų elgesio strategijų, jos tiesiog skirtingos.

Koks jūsų stilius bendraujant internetinėse pažinčių svetainėse?

Matematikai. Juokais galima pasakyti, kad jų tikslas – kuo didesnis virtualių pažįstamų skaičius. Šie žmonės internetinėse pažinčių svetainėse iešško ne tik romantiškų santykių, bet ir draugų. Jie paprastai yra prisiregistravę kone visose nemokamose internetinėse svetainėse ir bendrauja su labai daug žmonių. Kad nuspręstų, ar siųsti laišką kuriam nors nariui, jiems užtenka pamatyti nuotrauką. Matematikų šūkis: „Arba yra chemija, arba ne“. Tokie žmonės dėl susitikimo tariasi jau po pirmųjų kelių laiškų, tad jie nuolat eina į susitikimus su naujais pažįstamais iš interneto. Jei susirašinėjate su matematiku, turėtumėte suprati jo norą kuo greičiau susitikti.

Patikimieji. Šie žmonės prieš imdamiesi veiksmų siekia įsitikinti, kad yraa tikri dėl savo pasirinkimo. Ieškodami partnerio tokie žmonės sutaupo laiko, nes negaišta laiko susirašinėjimams ar susitikimams su bet kuo, kas jiems parašo, patikimieji renkasi labai atidžiai su kuo susirašinėti. Paprastai šio tipo žmonės negali skųstis pirmaisiais pasimatymais, nes tuomet, kai

i jie susitinka su internetinėje pažinčių svetainėje sutiktu žmogumi, jie jau būna su tapę draugais, tad nėra nei nejaukios tylos, nei kitų nesusipratimų. Jei esate patikimieji, bet jums labai patinka matematikas, gali tekti nusileisti ir eiti į pirmą pasimatymą greičiau nei parašysite vienas kitam po šimtą laiškų – būkite tam pasiruošę.

Komandos nariai. Šie žmonės norėtų susirasti antrąją pusę, tačiau pažinčių svetainėse dažniausiai užsiregistruoja tik dėl to, kad ten prisiregistravę jų draugai. Na, net jei ir taip, jie yra atviri pažintims, tačiau patys retai kam nors parašo, o laukia, kol jiems kas nors parašys. Jie yra išrankūs kaip patikimieji, tačiau kaip ir matematikai nemėgsta delsti iki pirmo susitikimo.

Leave a Comment