Kūno signalai prie kavos puodelio

570 0

Kaip suvilioti vyrą?

Sėdėdami jaukioje kavinukėje, stebėdami už staliukų sėdinčius žmones, galime susigalvoti, ką veikti. Pavyzdžiui, pagal geriančiųjų kavą, arbatą, sultis, užkandžiaujančiųjų lengvomis salotomis ar kertančiųjų kepsnius per visą lėkštę, tarsi tai būtų paskutinis pasispardymas, kūno judesius ir veido mimiką pabandyti juos apibūdinti.

Galbūt ir už to paties stalo sėdintis princas kalba ne tai, ką jaučia. Arba nejaučia, ką kalba jo kūno kalba. Arba prie kito staliuko sėdintis vienišius visai nenujaučia, kad tu jį stebi. Arba į aklą pasimatymą su tavimi atėjęs tūlas gražuolis visai neįttaria, kad šią akimirką tu grožiesi ne laikrodžiu ant jo riešo, o skanuoji jo pirštų berbenimą į stalą. Nes žinai, ką tai galėtų reikšti.

Jeigu vyras.

.užmetė koją ant kojos ir impozantiškai pučia į lubas cigaretės dūmą – mažų mažiausiai jam į tave ir visą aplinkinį pasaulį nusišvilpt. Jis – egoistas.

.įtemptai dairosi į viršų ir į apačią – stengiasi prisiminti, ką nuo ankstaus ryto buvo užsibrėžęs nepamiršti.

.šaudo akimis po salę – ko gero, jis nori dar vieno puodelio espresso. Arba nori gauti sąskaitą. Arba ryškiai yra vedęs ir bijo užsirauti ant pažįstamų.

.kramto pieštuko ar pparkerio galą – greičiausiai tas vienišius sielos gilumoje yra poetas. Arba visai tikras rašytojas. Gali paprašyti jo autografo.

.pertraukinėja tave garsiai užsikvatodamas ir replikuodamas: žinau, žinau! – šis yra prastai išauklėtas, bet, ko gero, turi gerą širdį. Ant tokio pykti nereikėtų, bandant perrėkti jo j

juoką ar grįžtant ir grįžtant prie tos pačios pokalbio vietos, kur buvai nutraukta.

.pribarsto ant stalo cukraus, alkūne drebina stalą, nusimesdamas švarką vos neužkabina tavo kavos puodelio – tau papuolė kerėpla, būk atsargi ir saugok savo naują suknelę.

.atsisako grietinėlės ir cukraus – jis geria tik stiprią juodą kavą ir yra pakankamai kategoriškas. Arba sėdi ant dietos. Toks turėtų būti nervingas ir užsispazmavęs. Arba griežtas.

.nervingai stuksena pirštais į stalą, nuolat dirsčioja pro langą – panašu, kad jam su tavimi nuobodu ir nusivylęs bendravimu jis svajoja kuo greičiau skuosti pro duris. Paleisk jį su vėju.

.krapšto nosį – tavo pašnekovas ryškiai nepilnametis. Jei ne fiziškai, tai dvasiškai. Nupirk jam ledų ir didelę porciją kapučino. Jeigu kakavos nebus.

.žiovauja – neskubėk jo smerkti, kad esi jam neįdomi ar pokalbio tema jam ne aktuali. Galbbūt jis. . .

– arba tualete ilga eilė, arba ji nėra tikra, kad šiandien gerai atrodo. Pagirk ją arba jos veidroduką. Arba lūpų dažų spalvą. Bet netylėk.

.užsisako antrą kavos puodelį – planuoja bemiegę naktį. Arba nori pabūti su tavimi ilgiau. Arba šioje kavinėje labai maži kavos puodeliai.

Join the Conversation

0 comment

 1.    Reply

  Viskas gerai čia. Šmaikštu, paprasta, kasdieniška, net ir tikram kelmui/tikrai blondinei suprantama forma išdėstyta. Aišku, nustebino toks neformalus stilius, bet užtat labai smagiai susikaitė.Ir ginkdie, nepriimu visko visu 100%.

 2.    Reply

  Geras straipsnis, yra ko pasimokyti. Aisku kad tai nera vienareiksmiskai 100 procentu tiesa, bet nera ir melas. 😀

 3.    Reply

  Jeigu vyras krapsto nosi, nuobodziauja, isvercia cukrine, o mergina nesijuokia nes ji pamate atejus tikra nevykeli, ir sako kad kazkur veluoja – sulaikyk ja… O taip! jei taip padarysi, manau ji tikrai uzsisakys kazka is tavo pasiulyto meniu.. 😀 😀 😀

 4.    Reply

  Gal ir smaikstu, bet tiesos tame nera.

 5.    Reply

  Su intelektu tikrai viskas autorei OK, smaikstu, juokinga ir nereikia taip rimtai viska vertinti:)

 6.    Reply

  man tj patiko… linxmas strajpsnis, buwo is ko pasijuokt, tikraj pakele nuotajka!

 7.    Reply

  leksta… autore neparase nieko, kas nebutu akivaizdu. Tik angliskus tokius lekstus straipsnius esu skaiciusi.

 8.    Reply

  Lėkštas straipsnis…

 9.    Reply

  labai smaikstus straipsnis. Aciu, siek tiek nuotaika pakele

 10.    Reply

  Dieve, koks zargonas, visas intelektas kaip ant delno, autore kito darbo nesugebejo susirast?

×
×