Kūno signalai prie kavos puodelio

Kaip suvilioti vyrą?

Sėdėdami jaukioje kavinukėje, stebėdami už staliukų sėdinčius žmones, galime susigalvoti, ką veikti. Pavyzdžiui, pagal geriančiųjų kavą, arbatą, sultis, užkandžiaujančiųjų lengvomis salotomis ar kertančiųjų kepsnius per visą lėkštę, tarsi tai būtų paskutinis pasispardymas, kūno judesius ir veido mimiką pabandyti juos apibūdinti.

Galbūt ir už to paties stalo sėdintis princas kalba ne tai, ką jaučia. Arba nejaučia, ką kalba jo kūno kalba. Arba prie kito staliuko sėdintis vienišius visai nenujaučia, kad tu jį stebi. Arba į aklą pasimatymą su tavimi atėjęs tūlas gražuolis visai neįttaria, kad šią akimirką tu grožiesi ne laikrodžiu ant jo riešo, o skanuoji jo pirštų berbenimą į stalą. Nes žinai, ką tai galėtų reikšti.

Jeigu vyras.

.užmetė koją ant kojos ir impozantiškai pučia į lubas cigaretės dūmą – mažų mažiausiai jam į tave ir visą aplinkinį pasaulį nusišvilpt. Jis – egoistas.

.įtemptai dairosi į viršų ir į apačią – stengiasi prisiminti, ką nuo ankstaus ryto buvo užsibrėžęs nepamiršti.

.šaudo akimis po salę – ko gero, jis nori dar vieno puodelio espresso. Arba nori gauti sąskaitą. Arba ryškiai yra vedęs ir bijo užsirauti ant pažįstamų.

.kramto pieštuko ar pparkerio galą – greičiausiai tas vienišius sielos gilumoje yra poetas. Arba visai tikras rašytojas. Gali paprašyti jo autografo.

.pertraukinėja tave garsiai užsikvatodamas ir replikuodamas: žinau, žinau! – šis yra prastai išauklėtas, bet, ko gero, turi gerą širdį. Ant tokio pykti nereikėtų, bandant perrėkti jo j

juoką ar grįžtant ir grįžtant prie tos pačios pokalbio vietos, kur buvai nutraukta.

.pribarsto ant stalo cukraus, alkūne drebina stalą, nusimesdamas švarką vos neužkabina tavo kavos puodelio – tau papuolė kerėpla, būk atsargi ir saugok savo naują suknelę.

.atsisako grietinėlės ir cukraus – jis geria tik stiprią juodą kavą ir yra pakankamai kategoriškas. Arba sėdi ant dietos. Toks turėtų būti nervingas ir užsispazmavęs. Arba griežtas.

.nervingai stuksena pirštais į stalą, nuolat dirsčioja pro langą – panašu, kad jam su tavimi nuobodu ir nusivylęs bendravimu jis svajoja kuo greičiau skuosti pro duris. Paleisk jį su vėju.

.krapšto nosį – tavo pašnekovas ryškiai nepilnametis. Jei ne fiziškai, tai dvasiškai. Nupirk jam ledų ir didelę porciją kapučino. Jeigu kakavos nebus.

.žiovauja – neskubėk jo smerkti, kad esi jam neįdomi ar pokalbio tema jam ne aktuali. Galbbūt jis tiesiog neišsimiegojo, nes visą naktį galvojo apie būsimą susitikimą su tavimi.

Jeigu mergina.

.niekaip negali apsispręsti, ką užsisakyti – tiramisu ar eklerą – ji labai alkana. Nupirk jai ir tą, ir tą.

.labai ilgai maišo šaukšteliu kavą – ji pamiršo įsidėti cukraus. Arba yra susijaudinusi ir bando šiek tiek nusiraminti, kad nedrebėtų rankos.

.barbena į stalą pagal per radiją skambančios melodijos taktą – jai labai nuobodu. Keisk temą.

.klausia tavęs, ką jai užsisakyti iš meniu – ji nesiruošia mokėti už save.

.nesijuokia iš tavo pokštų – ji galvoja, kad tu kalbi rimtai. Arba su h

humoro jausmu prasilenkia. Su tokia būk atsargus.

.sako, kad kažkur vėluoja – meluoja. Sulaikyk ją bet kokiais būdais. Užsakyk dar vieną desertą su braškėmis ir pakartok, kokia ji nuostabi. Jeigu jau atėjo į pasimatymą su tavimi, greičiausiai buvo susiplanavusi ir savo laiką. Gal tu pasakei kažką nemalonaus ir ji nori kuo greičiau pabėgti.

.išsitraukia kosmetinę ir žvilgteli į veidroduką – arba tualete ilga eilė, arba ji nėra tikra, kad šiandien gerai atrodo. Pagirk ją arba jos veidroduką. Arba lūpų dažų spalvą. Bet netylėk.

.užsisako antrą kavos puodelį – planuoja bemiegę naktį. Arba nori pabūti su tavimi ilgiau. Arba šioje kavinėje labai maži kavos puodeliai.

0 thoughts on “Kūno signalai prie kavos puodelio”

  1. Jeigu vyras krapsto nosi, nuobodziauja, isvercia cukrine, o mergina nesijuokia nes ji pamate atejus tikra nevykeli, ir sako kad kazkur veluoja – sulaikyk ja… O taip! jei taip padarysi, manau ji tikrai uzsisakys kazka is tavo pasiulyto meniu.. 😀 😀 😀

    Reply
  2. Geras straipsnis, yra ko pasimokyti. Aisku kad tai nera vienareiksmiskai 100 procentu tiesa, bet nera ir melas. 😀

    Reply
  3. Viskas gerai čia. Šmaikštu, paprasta, kasdieniška, net ir tikram kelmui/tikrai blondinei suprantama forma išdėstyta. Aišku, nustebino toks neformalus stilius, bet užtat labai smagiai susikaitė.Ir ginkdie, nepriimu visko visu 100%.

    Reply

Leave a Comment