Flirto menas

652 0

Žvilgsnį patraukė simpatiškas nepažįstamasis, o jus neturite drąsos pradėti bendravimą? Čia sulauksite patarimų, kaip padaryti taip, jog vyriškis pirmas prieitų bei pradėtų bendrauti su jumis.

Efektyviausia flirtavimo technika – plati šypsena ir trumpas, bet ryškus žvilgsnis.

Tyrimai rodo, kad dauguma vyrų negatyviai reaguoja į įkyrias moteris, taigi, nekaltinkite savęs už drovumą. Žodžių nereikia, pakaks kūno kalbos!

Vieno eksperimento metu, mokslininkai pasiūlė simpatiškai moteriai pritraukti vyro, stovinčio už trijų metrų nuo jos, dėmesį. Buvo išbandyti keli variantai: vienas ilgai trunkantis akių kontaktas su šypsena ir be joss. Paaiškėjo, jog vyrams reikia ne vienos, o kelių paskatų iš moters.

„Šaudant akimis“ pataikymų kiekis į „gyvą taikinį“ visai nedidelis – vyrų reakcija buvo maždaug 20%. Tačiau kai akių kontaktas buvo pastiprintas šypsena, tuomet moters šansas išaugdavo trigubai. Maždaug 60% vyrų galutiniame rezultate pasiduodavo moteriškoms gudrybėms. Neblogi skaičiai, ar ne?

Psichologė Monika Mor, užsiimanti flirto nagrinėjimu, teigia, jog efektyviausia technika vyro dėmesiui patraukti – plati šypsena bei trumpi, „veriantys“ žvilgsniai.

Moterims, kurios mano esančios nepatrauklios, turime gerą žinią: signalų kiekis, kuriuos jus siunčiate vyrui, yra svarbiau negu jūssų išvaizda. Moterys, į kurias vyrai atkreipdavo dėmesį, nebuvo pačios patraukliausios. Tiesiog jos siųsdavo „signalus“ intensyviau už kitas.

Flirtuojant, patariama nepamiršti kelių aspektų:

1) Vyrų seksualinis prisirišimas prie moterų dvigubai stipresnis, nei moterų prie vyrų. Norint padaryti norimą įspūdį nepažįstamajam, būtina jo akyse šmėžuoti kuo

o dažniau.

2) Lūpų dažai gali padidinti jūsų šansus romanui. Jie daro vyro įspūdį moters atžvilgiu žymiai stipresniu.

Naktinių šokėjų paslaptys:

Norint patikrinti, kas iš tikrųjų traukia vyrų dėmesį moterims, psichologė Džefri Miller tyrinėjo šokėjų elgesį jų darbo procese. Šios moterys visuomet stengiasi atrodyti seksualiai, kadangi nuo to priklauso arbatpinigių dydis. Tačiau Miller nustatė, kad arbatpinigių suma keičiasi kas savaitę ir tiesiogiai priklauso ne nuo makiažo ar pasirinkto kostiumo, bet nuo moters ciklo fazės:

Šokėjos, menstruacijos ciklo metu, gaudavo po 22 svarus per valandą.

24 svarus per valandą gaudavo moterys, naudojusios kontraceptines tabletes.

32 svarus per valandą gaudavo to. . .

Join the Conversation