Noriu paskęsti bokale

Koks pirmas dalykas po didesnio emocinio šoko? Dažniausiai nebežinantis ko griebtis tiesiog mėgina paskęsti alkoholyje.

Gal tai televizijos ir aplinkinių įskiepytas stereotipas, pagal kurį, vos susipykus su drauge pirmas dalykas kur einama, tai išlenkti taurelę. O viena taurele dažniausiai neapsiribojama ir po jos seka antra, trečia… Kas vėliau veda į „neapgalvotus“ poelgius, kurie tampa dar didesne bėda, kai kitą dieną mėginama sulipdyti subyrėjusius santykius.

Nežinau kaip jums, bet aš turbūt esu dar viena tokio stereotipo auka, nes kartais atrodo, kad pabėgti nuo tikrovės gali tik draugaudamas su bokalu, nors kaip dažniausiai būna, nuo to bokalo nė kiek geriau nepasidaro, tik dar labiau paskęsti savo apmąstymuose ir niekur nuo jų nepabėgi.

Manau, kad su panašia problema susiduria ne vienas. Vien bendraudamas su aplinkiniais pastebėjau, kad vos išsiskyrusių žmonių alkoholio vartojimas padidėja kelis kartus. Čia dar suveikia tokie papildomi faktoriai, kaip atsiradęs papildomas laisvas laikas ir nebežinojimas kaip jį išnaudoti. Taip pat tai gali būti noras kuo greičiau užmiršti buvusią porą – mėginti žudyti savo smegenų ląsteles. Teorijų galima išvesti daug, bet įdomu koks kitų požiūris į skandinimąsi bokale? Tai smerktina  ar toleruotina?