Sveikata ir laisvalaikis

Sveiki, brangieji! Kaip laikotės?

Šiandien noriu pasidžiaugti – gavau aerobikos kamuolį dovanų! Anksčiau skųsdavausi įkyriais nugaros skausmais. Viskas nuo reguliaraus darbo prie kompiuterio, ko nelabai išvengsi šiais laikais. Dabar pagalvojau, kad metas susiimti, gyveni juk, žmogus, vieną kartą, turi vieną kūną ir vieną sveikatą. Sveikatą puoselėju laisvalaikiu ir laisvalaikį renkuosi tokį, kad žydėčiau, tiesiogine šia žodžio prasme.

Sveikata

Užsirašiau į mankštas, masažus ir nebesėdžiu prie kompiuterio ištisai “prisiklijavusi”, stengiuosi atrasti minutėlę pertraukai. Nežinau, kiek tęsis šie gražūs mano ketinimai, bet juk pradėti visada sunkiausia, o kai geri įpročiai įsitraukia į mūsų rutiną, juos pastiprinti ir palaikyti lengviau… Viliuosi.

Kas dar pasikeitė mano gyvenime? Alyvos ant stalo nebestovi, jau baigėsi jų sezonas, nužydi, nubyra. Dar paskutinius glėbius sumedžiojau vakar važinėdama dviračiu. Vienas gėles pakeičia kitos, vienus gyvenimo etapus pakeičia kiti… Dažnai gimtadienio sveikimuose linkima laimės šiais metas, pradėti viską nuo balto lapo, nuo nulio, o aš tai stengiuosi daryti kasdien. Kasdien duodu startą naujoms idėjom ir naujiems geriems dalykams ir nepaleidžiu senų. Jei pilys apie atsilenkimus kasdien arba apie sveiką maistą vieną dieną ima ir sugriūna, nebijau jų prikelti ir statyti vėl iš naujo kitą dieną ar kitą mėnesį, tiesiog tada, kai ateina įkvėpimas ir naujos jėgos. Man atrodo, kad geriau daug kartų bandyti ir save grūdinti, nei prarasti viltį ir nuleisti rankas.

Laisvalaikis

Vis semiuosi idėjų ąsočiais, kaip paįvairinti savo laiką ir  ko nors naujo paragauti, kad būnant pensininke netektų graužti nagų, jog kažko nepabandžiau.

Šį savaitgalį, tiems, kas domisi rytų kultūra, gilinasi į save ir ieško savęs, bei gali sau leisti brangesnę pramogą, siūlau nueiti MEILĖS SEMINARAS su Tantra. Seminarą vesti atvažiuoja meilės ir savęs pažinimo mokytojas iš Indijos.

Birželio antrą savaitę vyks mūsų renginiai Vilniuje ir Kaune, o birželio 19 dieną pirmą kartą STARTUOSIME PANEVĖŽYJE!

Ir maža to, po visų šių linksmybių siūlome Jums JONINIŲ ATOSTOGOS KARKLĖJE! Tai keturios dienos, kurias galėsite skirti tik sau – maisto gaminimas kartu, vakaronės prie laužo, maudynės, poilsis, bendravimas, savęs pažinimas ir savo santykių modelių analizavimas, visa tai laukia Jūsų Karklėje š.m. birželio 23-26 dienomis.

Tiek alternatyvų siūlau Jums aš, kad nesakytumėt, jog nėra iš ko rinktis. O kur dar šūsnis kitų renginių, seminarų ir projektų, kuriuos galite pasirinkti iš gausybės rago. Ilsėkitės, saugokite ir mylėkite save. Kai būsite harmonijoje su savimi, tada ir meilė, ir vasara ateis į Jūsų širdis.

P.S. Skaičiau, kad vasarą bus kaip niekad karšta. Taigi galima atsisakyti ir dar kelių blogybių – soliariumo, nes saulė nusvilins pečius ir brangių atostogų užsienyje, nes prie ežeriuko bus toks pat kurortas, kaip Egipte. Taip optimistiškai jau ir baigsiu.

Pasišokinėjanti ant kamuolio

KRIS