Lengviausias kelias į moters lovą

Šiandien (o tiksliau – vakar vakare), sulaukiau netradicinio laiško, su jau “gatavu” tinklaraščio įrašu iš p. Romos. Galima sakyti, kad ji – DarniPora.lt svetainės veteranė, ir labai smagu, kad nusprendė į mūsų veiklą įsilieti dar stipriau. Taigi mano misija – paviešinti Jums p. Romos mintis.

Smagaus skaitymo!

* * *

Būkim atviri – ne taip jau retai tenka išgirsti „ak, tos moterys, kas jas supras.“, „moteriška logika“ ir pan. Kartais ima pyktis dėl „lyčių diskriminacijos“, kartais pasijuntam pranašesnės, ypatingesnes, moteriškesnes. Visaip būna.

Bet šiandien noriu pasidalint mintimis ne apie moteriškus jausmus, o a apie vyrišką elgesį. Man labai įdomu, kiek vyrų bandė iš esmės suprast moteris?

Prieš kelis metus kažkurios automobilius gaminančios kompanijos vadovybė „atsiminė“, kad potencialūs jų produkcijos, automobilių, vartotojai yra ne tik vyrai. Matyt ilgiau pagalvoję jie sugalvojo, kad automobilio pritaikymas moteriai neturi apsiriboti rožine spalva. Buvo nutarta vieną dieną visus kūrėjus (inžinierius) aprengti moterų drabužiais, kad jie geriau suprastų moters poreikius. Asmeniškai man nelabai aišku, ką galėjo suprasti inžinieriai vieną dieną pavaikščioję su pėdkelnėmis ir aukštakulniais.

Tiek to. Gal ir nelabai vyk kęs, bet vis dėlto bandymas.

Vyrai skundžiasi, kad nesupranta moterų. Tačiau kyla klausimas: kokiu tikslu jie nori mus suprati.? Tam, kad nekiltų barnių šeimoje, dėl neišplautų indų ir neišneštų šiukšlių? Tam, kad tinkamai atsakytų į išimtinai „moterišką“ klausimą „kaip aš atrodau su šita suk

knele?“ Ar tam, kad BET KURIĄ moterį galėtų pasiguldyti į lovą (jeigu nori, žinoma).

Daugelis sutiks su manim, kad teisingas būtent paskutinis variantas.

Dabar pamėginkim pagalvoti kaip vyrai bando suprasti moteris:

 • Žiūrėdami į jas? (geriau, negu nieko)
 • Nešiodami sukneles? (juokinga)
 • Plaudami indus ar pervystydami kūdikį? (hmm.)
 • Skaitydami (žinoma, slapčiomis.) meiles romanus? ( 🙂 )
 • Ar žiūrėdami (irgi slėpdamiesi) serialus? ( 🙂 )

Na, tiek to. Gerai, kad nors jau bando. Pasišiaušėt, mieli vyrai? Ko aš noriu? Ką aš siūlau? Ne, ne, mielieji, aš tikrai nesiūlau nešioti suknelių (nors, išimtinais atvejais, tai gal ir naudinga). Aš taip pat nesiūlau išplauti kalno indų, tam, kad suprastumėt, kad indaplovė yra reikalingas daiktas namuose. Visai ne. Viskas daug paprasčiau.

Aš siūlau MYLĖTI moteris. Paprasčiausiai mylėti. Mylėti visada. Ir tada Jums, mielieji, nereikės jų suprasti. Jos pačios stengsis suprasti jus.

Ir tad da nereikės sukti galvos „ką ji norėjo tuo pasakyti.“, ji kalbės taip, kad net kableliai matysis. Reikia tik mylėti moteris. Ir jos taps atverstomis knygomis.

Problema yra ta, kad mylėti reikia iš tikrųjų. Neapsimetant. Nesimaivant.

Kaip tai padaryti?.. O va čia, mielieji, jau nebelieka patarimų. Čia jau individualus žaidimas. Gal kam nors reikia psichologo pagalbos. Gal kam nors reikia gero filmo. O gal kam nors užteks vien nuoširdumo.

Tikrai ne vienas ir ne du procentai vyriškosios giminės atstovų yra bent jau giliai širdyje pav

vydėję Kazanovai ar Don Žuanui. Ir ne vienas, yra norėjęs būti Džeimso Bondo vietoje, kai vien tik pažvelgęs į bet kurią (būtent „į bet kurią“!) moterį galėtų po valandos turėti ją lovoje. Brangūs vyrai, o Jūs bent kada nors pagalvojot KODĖL?

Kodėl moterys pačios šoka į tokių vyrų lovas?

 • Todėl, kad jie gražūs? (bet liaudies išmintis sako, o mūsų senoliai niekada neklysta, kad vyrui užtenka būti truputi gražesniam už velnią.)
 • Todėl, kad jie turtingi? (nei Kazanova nei Don Žuanas nebuvo ypatingi turtuoliai)
 • Todėl, kad jie stiprūs? (hmm.)
 • Todėl, kad pasakė vykusį komplimentą? (šito gero pilna knygose, filmuose, ir net vadovėlių ta tema yra)

Tikrai ne, mielieji! Viskas daug paprasčiau – jie mylėjo moteris. Visas. Senas ir jaunas, kvailas ir protingas, gražias ir nelabai. Visas. Jie nieko nenorėjo iš moterų, tik, kad jos būtų moterimis.

Ir moterys ėjo, eina ir eis pas tokius vyrus. Lys į jų lovas. Rausis plaukus sau ir kitoms už galimybę bent viena naktį pabūti su tokiu vyru.

Ne gražiu, ne turtingu, ne stipriu, ne dovanojančiu gėles bet mylinčiu.

Roma

45 thoughts on “Lengviausias kelias į moters lovą”

 1. Oi kokie naivūs pasvarstymai… Taip ir norisi sakyti, kad moterys viena kalba, o visai kitaip elgias, kadangi tai taip… moteriška 🙂 Neapibrėžtumas viename taške.

  Vien mylėti tikrai neužtenka, jei vyro elgesyje nebus tų tipinių traukos dalykų, instinktyviai pakertančių moteris – veržlumo, ekspresyvumo, tikro ar nuduodamo saugumo pojučio, šiek tiek nepasiekiamumo. O ką daryti, jei išties myli, tačiau visai nenori žaisti “aš čia šiek tiek pasilaužysiu” žaidimų, iš prigimties esi švelnesnis, ne toks agresyvus bei dėmesį reiški atitinkamai? Nea… sako mielosios damos, man per maža.

  Taip kad nereikia pūst miglų, mielosios damos 🙂 Mus veikia gamta, tai natūralu, bet vien mylėt tikrai neužtenka.

  Reply
 2. skamba kaip iš reklamos: “Rusijos protu nesuvoksi…” (Умом Россию не понять)
  man mielesnė filosofo J.S.Mill mintis:
  ” Vyrų išmanymas apie moteris tokias, kokios jos galėtų būti, yra varganai netobulas ir paviršutiniškas ir toks liks, kol pačios moaterys jiems nepasakys visko, ką jos turi pasakyti apie save”.
  tvarka, p. Roma vieną jau pasakė: moteris reikia mylėti.
  yra ką veikti vyrams 🙂

  Reply
 3. Kai aš galvoju apie “tikrai mylėti”, man šis dalykas nesisieja tik su viena lytim. Jei jau tikrai mylėti, tai žmogų – ir vyrą, ir moterį, ir vaiką, ir senį/ę, ir beprotį, ir ligonį, ir keistuolį, ir …
  O jei “tikrai mylėti” vieną lytį tiktai, tai kas čia nuostabaus, kad mintys krypsta link lovos?
  Ne, aš noriu, kad vyras mane kaip žmogų-asmenį mylėtų pirmiausia, o paskui kaip moterį-lytį, tada juo patikėsiu.

  Reply
 4. Dd, tikrai, oi tikrai ne visada tai, jog Jus mylės kaip žmogų, tikrins, kad mylės kaip moterį. Meilė poroje yra kažkas tokio magiško, kur meilė žmogui ir vyrui/moteriai susipina į nepaaiškinamą darnią visumą. Ir niekas negali pasakyti, kuri iš šių meilių turėtų imti pirmenybę.

  Reply
 5. Na nezinau, manau siuo momentu Romkai labai truksta meiles. Nieks jos varkses nemyli, keliais aplink nesliauzioja, roziu kibirais nedovanoja, kitaip tariant nieks nemaitina jos tustybes. As zmogus paprastas, ziurau i viska pirmoj eilei is biologines puses. Ir kai subrendus motera pradeda sekti tokias pasakas, na graudu darosi. Mes visi zinom kokie yra tikrieji priesingos lyties patrauklumo bruozai ir kaip nem bebutu banalu, bet viskas yra labai paprasta.

  Reply
 6. Kai ką iš Romos rašinėlio galima pritaikyti žmogui apskritai, neapsiribojant moterimis:
  kai asmuo jaučiasi mylimas ir pasitiki kitu asmeniu, jis tampa atvira knyga, nebijo ir išmoksta aiškiai kalbėti, nesislapsto, nesideda tuo, kuo nėra, ir į meilę atsako bent jau dėkingumu.
  Monika, aš manau, kad “meilė žmogui” yra pilnesnė – ją patiriant jau galima laimingai gyventi, o “lytinė meilė”- arba greičiau potraukis,- jei vien tik jis, bent jau manęs nepatenkintų, nors akivaizdu, kad jis yra pirminis pagrindas, tuo tarpu tikra meilė – žmonijos prabanga, ne visiems…

  Reply
 7. P.S. Matydama šiuolaikinių vyro-moters duetų nepatvarumą ir skyrybų epidemiją, netikiu “magiška meile poroj” – per daug jau ji trumpalaikė, koks čia žodis jai tiktų – šunmeilė (kaip šunkelis ir šungrybis)

  Reply
 8. nzn ka norejo pasakyti autore,bet klausimas kas supras moteris jei jos pacios saves nesupranta..:)yra daugiau nei retorinis,moteris jau seniai nera siektinumo objektas:)pacios sprendzia su kuo buti ir ar buti is vis:))vyrams nieko nereikia daryt,,jos pacios viska padaro:…..(nevardinsiu ,nes sarasa prailgs:)))neprasome buti nagingais,medziotojais,kariais ar kovotojais,prasome -tiesiog-bukit:)))!su gelemis?grazus?turtingi?dovanojanciu geles?..manyciau -taip!:)mylinciu…..meile…tai ne tokia busena,kuri yra isgyvenama paauglysteje?kai viska nauja ,naivu.ekspresiska ir tikra?..o veliau tampa fiziologiska ir naudotina ,bet kuriuo atveju? painu cia kazkaip:)))…zinome save…domimes tuo kas yra” gerai” ir” nelabai” stebgiames buti “normalus”arba izdrystame buti” ne..”..zodziu manipuliacija,socializacija,globalizacija ir “viskas” deda i “remus”ir nusako “normas” o isties kievienam savo:)vyrai gyvena per trumpai ir per daug ektremaliai ir pavojingai jog per trumpa gyvenima dar galvotu ka galvoja moterys:_))jie tiesiog gyvena..taip ,kaip jiems gerai ir taip ,kai jiems leidzia gyventi salia esancios meterys.

  Reply
 9. Straipsnis primena elgseną “Neieškok trūkumų, o ieškok meilės… Neieškok logikos, o atrask moterį…”. Logiška? Hm…?

  Depresija – liga kuri apninka, jeigu bandysi suprasti moteris (feride: “kas supras moteris jei jos pacios saves nesupranta..:)”) – mano nuomone – šimtas balų :}

  (Dd – jeigu netiki magiška meile, siūlau pamatyti 70mečius kurių nėra daug ir kurie yra kartu jau 50 metų… Tikiu, kad gyvenimas nebuvo jų ir rožėmis klotas, bet jie visgi kartu… ir laimingi..)

  (Sidabras – “Mus veikia gamta, tai natūralu, bet vien mylėt tikrai neužtenka.”. Tikiu, kad nesi niekada patyręs tikrosios meilės ir tai ne migla, o mūsų visų žmonių, visuomenės sukurtas protu sudėtingas “žaidimas”, kurį reikia žaisti… Kuo visuomenė protingesnė, tuo sudėtingiau jį “žaisti”… Ir gamta verčia jį žaisti tas tiesa, tačiau tas “žaidimas” sudėtingesnis nei vien `lova`, jeigu tavo tikslas MEILĖ) P.S. Siūlau paskaityti Justino Pikūno “Meilės psichologija”.)

  (-tomas- – Na manau, kad tavo išreikšta nuomonė apie “vargšę” atsilieka nuo to, ką jau yra ji pasiekusi, tačiau tai tik mano subjektyvi nuomonė – siūlau nekreipti į ją dėmesio :} )

  Neužpykit už mano kategorišką nuomonę, spėju, kad daugelio yra tokios…

  O apie suvokimą, kaip galvoja moteris pasako geriausiai tyrimai, kad moteris geriausiai supranta skirstant pagal amžiaus dešimtemčius (10,20,30,40 ir t.t.) tik 50mečiai vyrai. :}

  Ir, manau, kad Romos mintys yra visiškai teisingos…
  Net nereikia jų ir suprasti, nereikia jų analizuoti, nagrinėti…
  Nereikia ieškoti logikos logikoje, nes tada gali atsitikti, kad viskas yra nelogiška…

  Nesistengiant bet nuoširdžiai mylint galima pasiekti daug daugiau, ypač moterų tarpe…

  Roma, Jūsų mintys šaunios 😉

  P.S. Nei vienu išreikštu žodeliu nesiekiau ką nors užgauti ar įžeisti, jei taip įvyko – nuoširdžiai atsiprašau…

  Reply
 10. Visi mes ieskom tobulumo o pamirstam pasiziureti i save ir ivertinti savo tobulybes lygi.Manau nera viena puse ,yra dvi puses kaip vienis tikroveje,tai yra pora.Vyras myledamas,gerbdamas moteri ne maziau troksta meiles ir pagarbos is moters.Tai mylekim ir mylekimes.

  Reply
 11. Ieva Simonaityte yra rasiusi apie vyrus: gerbti vyra? Ne… Myleti, tik myleti ji reikia… Galima dar ir neapkesti… :)(tiksliai nepacituosiu, nes neturiu po ranka)
  Panasiai ir su moterimis 🙂
  Kai myli, tada atsiranda visa kita- demesys, siluma, jaukumas, lova, stalas ir kede :)))
  Svarbu, kad butu ta “chemija” ir niekas nekibirksciuotu pavojingom kibirkstim :))

  Reply
 12. Labai nepatiko Romos pasvarstymai straipsnio pabaigoje dėl Kazanovos, Don Žuano, Džeimso Bondo.
  Manau, kad tave, Roma, taip pat paveikė tele vizija. Meilė tau galima per vieną valandą ir tada jau į lovą? Kas čia: meilė pagreitinto proceso tvarka ar kas? Jei tau meilė tik lytinis potraukis, tai taip, o jeigu daugiau: Meilė – ilgai trunkantis procesas.
  O tu, Roma, ar bandei atsakyti į klausimą kodėl Jie “tipo” myli “senas ir jaunas, kvailas ir protingas, gražias ir nelabai”?
  Yra tokių, kurie lytinį poreikį iškelia aukščiau visko ir to siekia. Apie juos, manau, ir buriasi tokios, kurioms taip pat svarbiausia patenkinti lytinį poreikį arba bandymas “sugauti” vyrą, na nŽn : ) Atsiranda lyg ir sportinis interesas: vyrams turėti kuo daugiau moterų, o moterims …? O kad būtumėt girdėję tookių vyrų pagiras: kam ir kiek nekaltybių atėmė, kiek ištekėjusių ir pan. Na man, tai šlykštu. Romai tai yra Meilė???

  Reply
 13. O, pasirodo ir šitoj svetainėj esama vyrų, kurie meilę laiko ilgalaikiu procesu? Nuostabu!
  Sveikinu 🙂

  Reply
 14. Labai prieštaringi Jūsų pasisakymai 🙂 bet tai šauni diskusija 🙂 O gerbiamos Romos žodžiuose yra labai daug tiesos. Mylintis vyras dovanoja meilę ir jausmus, nesvarbu ar tai moteris pajus tik vieną naktį, bet tai gali ją pastūmėti siekti didesnių tikslų, vėl patikėti meilė. tik tokia moteris privalo suprasti tokių vyrų taktikus, bet gerbkim Juos, nes jie bent akimirkai leido moteriai pasijausti ypatingai 🙂

  Reply
 15. Jooo, moteriske pasistenge is sirdies, matyt nieks nemyli jos, t.y. nieks is jos nieko nenori 🙁 o ji taip noretu, kad nors kas nors…. Bet pirmiausia reikia pazvelgti i veidrodi ir uzduoti sau ta pati klausima: Ka as myliu, kam dovanoju siluma, nieko uz tai nereikalaudama?
  Manau nerasim pas Romas tokiu zmoniu, tik jos vienos turi buti mylimos, nes jos “moterys”. Pazistu tokiu moteriskiu, kurios galvoja, kad moteris- tai jau vertybe. Deja deja…

  Reply
 16. Sutinku su šiuo p.Romos teiginiu:”Aš siūlau MYLĖTI moteris. Paprasčiausiai mylėti. Mylėti visada. Ir tada Jums, mielieji, nereikės jų suprasti. Jos pačios stengsis suprasti jus”.
  Tačiau MEILĖS negalima reikalauti,reikia būti jos vertam/ai,nes Meilė-tai dievo dovana ir ne kiekvienam ją lemta gauti. Meilė-tai dviejų žmonių sielų ir kūnų sąjunga,o visa kita yra tik “loviniai” santykiai,kurie kuo greičiau prasideda – tuo greičiau ir pasibaigia.Ir tai nėra blogai-tiesiog skonio ir žmogiškų poreikių reikalas.
  Vyrų požiūris į moteris priklauso nuo mentaliteto,vidinės kultūros,įgimtos ar įdiegtos šeimoje pagarbos ir meilės moteriai.Moteris-tai DEIMANTAS,kurio žavesys ir spindesys priklauso nuo to į kieno rankas jis pakliūva.
  P.S.aš tik išreiškiau savo nuomonę ir nieko nenorėjau nei įskaudinti nei įžeisti:)

  Reply
 17. Sutinku su Gulbino nuomone. Nepainiokim Meiles, kaip istikimybes simbolio, ir Sekso, kaip sportinio kasdienio intereso.

  Reply
 18. Sveiki, na perskaiciau ir p. Romos pamastymus ir kritiskai perzvelgiau komentarus:) iskilo man tik vienas esminis klausimas:) KAS YRA MEILE? kiekvienas mes ja suprantame skirtingai, kas tinka viskam, dazniausiai netinka niekam… kiekvienas sau atsakykit, kas Jums yra meile… ar Meile galima apibudinti vienu zodziu? vargu bau…kai kiekvienas patys susimastysit, kas Jums yra meile, tada viska ir suprasit…Meile, tai yra jausmo pavadinimas…hm…o gal jausmu visumos? kiekvienas turime savo apibrezima kas yra meile, tad ir gyvenkime savo suvokimu, jei manome, kad tai teisinga…

  pagarbiai, G.

  Reply
 19. Noriu Jums visiems sutaupyti daug laiko, kuri skiriat siems filosofavimams, ir pasakyti, jog nera tos meiles.Nu nera jos.Yra tik susizavejimas, kuris vienu atveju trunka ilgiau, o kitu – trumpiau.Gal kazkada dar ir buvo, pries koki 100 metu.o dabar…Ir sita susizavejima labai nesunku “nupirkti” materialiniais istekliais, ir kuo ju daugiau, – tuo lengviau…Ir moterys visada begs pas ta, kuris turi daugiau slamanciu, nes jos nori lengviai gyventi.Cia kaip tam R.Bingelio anektode: “Atsiranda pinigai – atsiranda ir moterys, pinigai dingsta – moterys taip pat”…
  Bet jus ir toliau galite save apgaudineti, as nieko pries 🙂

  Reply
 20. Meilė yra, miege, tik nedažnai pasitaiko,- mat tai yra ne per lengviausias dalykas, skirtingas nuo susižavėjimo,
  pabusk ir suprask pagaliau, kad jei ko nors nematai ar nepatyrei, tai nereiškia, kad to ir nėra.
  Šiaip tai užjaučiu tamstą, kad gyveni vien materialinių išteklių pasaulyje

  Reply
 21. Sutinku su Gabri_elle. visi kalba apie ta meile, bet nieks neivardina kas tai yra, juk tai yra jausmu visuma, kurioje visi jausmai padalinti lygiomis dalimis. o tai yra labai sunku suderinti. kai tarp tu jausmu pradeda rysketi kazkoks vienas jausmas tada ir baigiasi meile, tada jau galima vardinti ar tai susizavejimas, ar seksualine trauka, ar buvimas del pinigu, as del gailescio ir t.t

  Reply
 22. Norėčiau atsakyti Miegui. Kai moterys renkasi pažinčių svetainėje, galbūt dažna prioritetą teikia tam, kuris turi daugiau išorinių pliusų, tarp jų ir pinigų, juk potencialaus partnerio dar nepažįsta. Bet gyvenime būna kitaip – meilė atsveria visus kitus privalumus kartu sudėjus. Bent aš rinkčiausi palapinę ir meilę, o ne bumerį, vilą prie Viduržemio jūros ir tuštumą širdy.

  Reply
 23. Labai gražus tas rusiškas pamąstymas apie meilę. Pritariu jam.
  Meilė – atskirą žmogų ir visokius jo prisirišimus-potraukius-simpatijas viršijantis slėpinys, kuriam gali tik nusilenkti,
  o drauge ir tam, per kurį savo meilės dalį gauni patirti. Jei ir jis tokiai meilei pribrendęs, ir jei pavyksta kasdien tam slėpiniui nusilenkti, nepaisant buitinių nesusipratimų išsilaikyti, tai meilė išlieka iki mirties,
  ir po jos turbūt…
  Tokios tikros meilės ilgimės, ar ne? 😉

  Reply
 24. Prisiminiau vienos 90- metės kalba per savo vyro laidotuves: “pabučiavau jį į dar šiltas lūpas, pabučiavau jį į drungnas lūpas, pabučiavau ir į šaltas lūpas…atsisveikinau…” O kažkas sako, kad meilės nėra.

  Reply
 25. … bandyti suprasti moteris?
  Ne, ne suprasti, bet mylėti. Hmm …
  Bandau.
  Ko nepažįstu, to ir mylėt negaliu. O pažinti tai ir suprasti ?
  Suprasti moteris dgs. – tai turbūt sužinoti apie tos lyties fiziologiją. Vienai nakčiai to užtektų. O toliau siaurėja: pažinti savo aplinkos moterims būdingą psichologiją ir elgseną. (Nes afrikoje ji kitokia.)
  Vienai nakčiai irgi neprošal.
  Bet kas man iš dgs, jei ta su kuria bendrauju, pasirodo yra unikali nestandartinė? Savo ne tik fiziologinius ypatumus ir psichologiją turinti, bet ir dvasingumą, idealus, ateities modelį, įsivaizdavimus, lūkesčius .. Ir dar įpročius, kurie galiausiai ima erzinti 🙁 Kaip Mocartas sakė, ir visos jos tokios … tada kas iš to, kad bėgsi nuo vienos prie kitos?
  Ir lieka bent vieną bandyt pažinti, suprasti ir pagal išgales + patogumą mylėti. (Negi dar kuri laukia vien nesavanaudiškos meilės? Nesapnuokit.)
  Tai gal nereik tų dgs. moterų – jų mylėti tiesiog neįmanoma. Kaip ir mielųjų vyrų.

  Apie filmų herojus-meilužius. Kažkurioj Yalomo knygoj skaičiau, kad moters žvilgsny vyras trokšta išvysti nekritišką susižavėjimą, pasididžiavimą juo, šaunuoliu, ir padrąsinimą nieko nebijoti – taip, kaip į jį kūdikystėj žvelgė mama. Turbūt ir neviena moteris tokio žvilgsnio ilgisi, prarasto rojaus – pabūti bent akimirką žvaigžde, kaina svarbu, bet nelabai. Žiūrovų nėra, Dievas mirė, aids vienintelis baubas.

  Reply
 26. Pritariu Romai, kad visu pirma reikia MYLETI.. ir tik po to zmogaus gyvenime gali buti kazkas tikro ar pilno.
  Tik va, kad tas “myleti” ne vienodas gali buti ir, kaip sake Gabri_elle, nebuna vienodas. Manau, visai nesvarbu KAIP tu mylesi; ar mylesi taip, kaip cia parodyta http://rutube.ru/tracks/1461670.html?v=780f0b1f8cc8f444e6bed06ce85e5121 , ar mylesi kaip nors kitaip, tu tik mylek… Nebukim naivus ir nelaukim kazko tikro is kitu, jeigu dar patys nelabai sugebam duoti kazka tikro. Ir manau, kad jei zmogus kazkuo skundziasi (pvz kad negauna meiles ar galu gale svelnumo elementaraus), reiskia kad jis tiesiog nera pasiruoses ta gauti ir priimti, kad kazka daro ne taip; tad pamastykime, ka visu pirma, MES PATYS darome ne taip. Pateisinu ir vusus Kazanovas, ir visus “istikimuosius” – juk jeigu tikrai myli, tai visai nesvarbu, kiek ir kuriam laikui tu ta mele dovanosi zmogui, vienai nakciai ar visam gyvenimui… Tiktai reik turet galvoj, kad zmones siais beprotisko begimo laikais pernelyg remiasi zodziais, todel daznai nelabai jaucia (apskritai), tad nenorint iskaudint ko nors, reikia tiesiog kalbetis jei kyla kokiu neaiskumu:)

  Reply
 27. Mmmm, jo… Nemažai jau esame nusiritę, jei tokios sampratos kaip “meilė vienai nakčiai” ne tik atsiranda, bet ir pretenduoja tapti norma…

  Reply
 28. Ir vienos nakties nuotykis ir ilgalaikiai santykiai gerai,jei jie veikia teigiamai…nesuvokiu,kur nuodeme:),kiekvienas kalba,kaip buvo aukletas ir kaip jam patinka,tas pats tinka ir ju gyvenimam…

  Reply
 29. “neprastas rašė:
  2009 03 13 20:10
  Mmmm, jo… Nemažai jau esame nusiritę, jei tokios sampratos kaip “meilė vienai nakčiai” ne tik atsiranda, bet ir pretenduoja tapti norma… ”

  Juk pasaulys nestovi vienoje vietoje jis keiciasi ir zmones bei ju mastymas keiciasi tad nieko nuostabaus 🙂

  Reply
 30. Bet tai geriau būtų progresuoti, o ne grįžinėti į akmens amžių ir iš naujo atradinėti dviratį, kai jis jau seniai išrastas ir per N metų patikrintas..:) Gyvenime ir taip yra ką veikti..:))

  Reply
 31. “neprastas rašė:
  2009 03 13 20:10
  Mmmm, jo… Nemažai jau esame nusiritę, jei tokios sampratos kaip “meilė vienai nakčiai” ne tik atsiranda, bet ir pretenduoja tapti norma… ”

  “Meilė vienai nakčiai” kaip kada gali būti gražus dalykas. Pvz., kai žinai, kad negalėsi būti su pamiltu žmogumi, dėl įvairių aplinkybių turėsi išsiskirti, kad, galbūt, niekada daugiau nesusitiksite, kai nėra laiko puoselėti jausmus… Viena meilės naktis gali būti vienintele dovana abiems… Dovana, kurios neužmirši 10, 20 m….

  Reply
 32. Moteris-tai DEIMANTAS,kurio žavesys ir spindesys priklauso nuo to į kieno rankas jis pakliūva.
  Pritariu:) tad,žiūrėkim,kam norim dovanoti savo meilę, širdį ir save visą, nes geriau būti alkanam negu su niekšu dalintis duona…
  MYLĖKIT IR BŪKIT MYLIMI!
  Aš dar pasikankinsiu,nes įsimylėjau beprotiškai, o tam žmogui nzn,kas matyt,nuotykis buvo….ar vėjai galvoj, o aš degu degu…ech,jau tas pavasaris iš proto veda..:)

  Reply
 33. Merginos, moterys, mažiau svaikite, eikite į gryną orą, pagerkite magnio ir viskas bus gerai, net nustebsite, kiek pasiruošusių įsimylėti šaunių vyrų aplink…patyrimas visada naudingesnis už filosofiją…
  o šiaip tai pritariu Satlo nuomonei.

  Reply
 34. Va mes vakar eidami ,iš klubo,bandem suprasti moteru,mastyma.. ir nutarem kad jos nori ,kad jas myletu,klube susipazinom supanlem,su kuriomis taip graziai bendravom,kad jos mus pirko ko mes panorejom.pirmas kartas toks,bet supratom ko reikia moterim.

  Reply
 35. Lengviausias kelias į moters lovą
  STAI KA GALIU ATSAKYTI I AUTORĖS RASLIAVA NEI DŽEIMSAS BONDAS NEI KAZANOVA MOTERŲ NEMYLĖJO O NAUDOJOSI JOMIS SAVO MALONUMUI IR SEXUALINIU POREIKIU TENKINIMUI PASKUI JAS PAMIRŠDAVO,JIS JAS LAIKĖ PRIEMONE PASIEKTI TRUMPALAKI MALONUMĄ IR NUIMTI ITAMPĄ.

  Reply
 36. Norosi autorės paklausti, o kiek tau metų? Staraipsnis kažkos himnas idealizacijai vyro meilės išraiškai.Juokinga.Sutikite, tai pasaka. Kad užsimegztu rišys tarp vyro ir moters pakankama sąlyga, dėmesys, bet nedaugiau. Aš supratau iš šio autorės straikspio, kad lyg moteryms turėtu pakakti viel liaupsių (pagiros ir makaronai) ir gerai išdulkinti.Atleiskite už vulgaruma. Didžiausia nesamonė. Man jau 46 metai. Patirties santykiuose su moterimis turiu daugiau negu paknkami. Galiu paskyti atvirai, moterys nori visko ir daug. O koks žmogus nenorėtu viso šito. Daugumai moterų pakanka tik tavo geros ekonominės situacijos (čia pabrežtina lietuvos moteryms).kad moterys linkusios į alfoncizmą, tai nera paslaptis.Nors šį žodį taikome tik vyrams. Gaila. Papročiai ir pats gyvenimas sudėliojo nuo seno, kad moteris daugiau rūpinasi namų žydiniu, o vyrai stengiasi daugiau parnešti į namus. Viskas išsikraipė paskutiniu metu. Dabar feministiniai judėjimai reikalauja vis daugiau teisių moteryms. Tad susitaikykime su tuo, kad moterys darosi vyriškesnės, o vyrai moteriškesni. O gelės, dėmesys ir geras seksas tik auklėjimo ir asmeninio noro mokytis ir tobulėti reikalas. Šiais laikais būti geru meilužiu nera sudėtinga. Informacijos abstu visur. Net varpos dydis nebeaktualu (galima pasidydinti) Geliu nupirkti ir žerti komplimentus yra mokoma, tik reikia noto turėti. Taip, kad ši tėma, manau, yra jau senai išsemta. Esmė čia yra noruose ir požiūryje. Sėkmes visiems 🙂

  Reply

Leave a Comment