Nesėkmingos meilės paieškos

Teatras, kinas ir vaikinas, kad geriau viskas derėtų – dar šampanas ir vynas.

Anksčiau buvo sakoma, kad moterys myli deimantus, dabar manau svajonės daug kuklesnės – vakarą praleisti ne vienai, gauti dėmesio, šilumos, būti išklausytai, pavaišintai gėrimu. Iš vyro tikimės originalumo bent pakviesti į kavinę. Džiugina, kai vyrai perspjauna mūsų lūkesčius ir ateina su gėlėmis, nusiveda į vietą, kur niekada dar nesilankei ir pavaišina savos gamybos pyragu.

Bet iš tikrųjų tai tik saldainių popieriukai, įpakavimas. O širdis dreba nuo vyriškos charizmos.

Gal kartais deklaruojame, kad norime daugiau. Ir potencialūs partneriai rūstauja, kad netelpa į nežmoniškų reikalavimų rėmus.

Bet iš šalies žiūrint – mažytis nesusipratimas. Tie kurie nusivylė, savo nusivylimą ir skaudžią patirtį iškart perkelia ir priskiria tiems, kurie galbūt galėtų būti nauji popieriaus lapai jų gyvenime. Pasigriebiame stereotipus ir visus vienbalsiai nurašome. Argumentuojame, kad esame pakankamai patyrę, kad priimti sprendimą per tris minutes.

O gal patys per tuos paieškos mėnesius (o gal metus) sustabarėjome? Sukerpėjome? Spinduliuojame nusivylimu, burbame ir priekaištaujame. Kartais per daug sarkazmo. Kartais per daug neapykantos. Kartais per daug priešiškumo. Kartais pritrūksta drąsos.

Šį kartą labai nerišliai rišu sakinius. Gal todėl, kad keli pokalbiai su mūsų svetainės nariais mane šiek tiek sukrėtė. Kartoju žmogui, kad tikėtų, o jis netiki. Kartoju žmogui, kad gali būti ir kita medalio pusė, jis manęs negirdi. Tada galvoju, gal aš veltui stengiuosi? Jei žmogus nori tikėti, kad visi aplinkui niekam tikę ir jis nieko nesusiras, ir nebeverta net ieškoti, tai tegul tiki? Tegul gyvena, kaip gyvenęs… “Norite, kad atskleisčiau sėkmės formulę? Ji išties gana paprasta: padvigubinkite savo nesėkmių skaičių.”

Thomas J. Watsonas, IBM įkūrėjas

Nesiginčiju ir nenoriu įtikinti. Ir nenoriu perkalbėti. Tiesiog noriu, kad susimąstytumėte. Žinoma, jeigu patys to norite. Ir dar – mano didžiausias noras, kad porų, kurios susipažįsta mūsų svetainėje, būtų dar daugiau.

Kris

Comments are closed.