Nekviesta meilė

Šiandieną važiuodama autobusu užsigalvojau, ir pričiupau save mintyse ridenant žodžių junginį “nekviesta meilė”. Ir pradėjau svarstyti – ką jis reiškia.? Ar šis ganėtinai skambus posakis prasmingas.? Ar gali būti meilė nekviesta? Ar “nekviesta” tai – “nelaukiama”, nenorima”, “nereikalinga”.? Ar tiesiog – pasirodžiusi nelaiku?

Greičiausiai dauguma pasirinktų būtent pastarąjį variantą. Gerai, taip ir apibrėžkime: “Nekviesta meilė – tai meilė, kuri pasirodė ne laiku”. Na, nežinau, kaip Jums, bet man vis tiek skamba ganėtinai paradoksaliai. O dar tiksliau – neskamba visai. Nes meilė juk šiltas, taurus jausmas. Paprastai jo laukiame ir ilgimės, o turėdami – džiaugiamės… Taigi pasikartoju – kaip galėtų ji būti ne laiku?

Meilė, trukdanti karjerai? Meilė, neleidžianti pabaigti mokslų? Meilė, atsiradusi ne tuo metų laiku? Galbūt skamba idealistiškai, tačiau manau, jeigu meilė tikra, ji visada laiku. Ir visada kviesta. Tik gal kviečiame ne visada vienodai, ne visada taip, kad patys suvoktume, ko ilgimės.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 173 žodžiai iš 342 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?

Comments are closed.