Aš tikiu, kad viskas bus gerai

Sveiki, DarniPora svetainės gyventojai!

Kaip Jums praėjo savaitgalis? Kur buvot, ką nuveikėt? Keliuose romantiškuose pasimatymuose sudalyvavot? O gal visą šeštadienį praleidot mūsų pažinčių svetainėje ieškodami meilės ar tiesiog kompanijos pasėdėti šalia prie savo kompiuterių beikeičiant juodu ant balto išbarstymomis ženklų kombinacijomis?

Moteriškas savaitgalis

Mes su draugėmis savaitgalio pradžią ”paminėjome” moteriškai – su vynu, plepalais ir šokiais iki paryčių. Aišku galiausiai liko ištvermingiausios, o gal vienišiausios…

Besiblaškančios sielos

Kaip taisyklė, paryčiais Vilniaus gatvėse gali sutikti daugiausiai vienišas sielas, besiblaškančias savo gyvenimuose. Visi kiti jaukiuose savo meilės guliuose šildosi. Logikos daug, nereikia gal ir stebėtis.

Ir grįžta didelė dalis tų klaidžiotojų tokie pat vieniši kaip ir išėjo. Kodėl? Pasirinko ne tą vietą, ne tą kompaniją? Ne taip elgėsi? Nepribrendo? Neišlaukė? O gal sau skirtą žmogų lemta susitikti tik kartą metuose?

Gyvenimo prasmių ir tiesų paieškos

Po tokių vakarų, nežinau kaip vyrai, bet moterys tikrai susirenka reziumuoti vakaro praradimų ir atradimų. Tada kuriamos strategijos, paguodos eilės ir džiaugsmo odės. Šį kartą, po tokio moteriško pasisėdėjimo man kilo marios klausimų.

Kartais taip norisi trumpam pasivogti vyrišką logišką ir rasti ten atsakymus į juos. Juk dažniausiai tie klausimai kyla ne iš ko kito, o iš priešingos lyties fronto sumodeliuotų situacijų, rebusų arba bent jau kas antroje eilutėje paminint jų vardą… (jis tą, jis aną…)

Abejonės

Grįžti po dar vieno vakaro, nesuradęs sau tinkamo, artimo tavo sielai žmogaus. Net ir žmogaus, prie kurio galėtum bent trumpam prisiglausti ir klausi savęs, ką aš padariau ne taip?

Ar per daug linkminausi ir nieko nemačiau, ar per mažai atsipalaidavau ir atrodžiau susikaustęs? Ar matydavau ne tuos žmones, nesureguodavau į simpatijas tų, kurie bandė man jas parodyti? Ar prastai atrodžiau? Ar nepasitikiu savimi? Ar spinduliuoju vienatve? Ar neparodžiau iniciatyvos laiku? Kiek daug gali prisigalvoti kompleksų, kai užplūsta pesimistiška nuotaika…

Vyrų ir moterų logika

Taigi, vyrai, ką Jūs atsakytumėt į tokius moterų klausimus? Kodėl prie vienos priėjai, prie kitos ne? Negi tik todėl, kad nepatraukli buvo? Jei taip, jau einu šokti nuo tilto…

Ar būna taip, kad neprieini prie tos, kuri atrodo labai pasitikinti savimi, nes nenori smūgio žemiau juostos? Arba neprieini, jei jos penkios, nes tada jautiesi kaip vienas karys lauke?

Į ką Jūs žiurit? Kur svarbiausi akcentai? Ar moteris gerianti vyną dvelkia senmerge? Ar vyras su kostiumu iškart nurašomas į vedusiųjų tarpą?

Kur, Jūsų nuomone, pažintys perspektyviausios (čia klausiu tiek vyrų, tiek moterų)? Kavinės, vyninės, kinas, klubai, šokių eikštelės? O gal saugiau, jei ji / jis viena / vienas sėdi nuošalėje?

Gatvėje gal užšnekinat dažnai? O gal simpatijas tik draugų rate parodyti išdrįstat (per pažįstamus, liaudiškai sakant)?

Manau tie klausimai kankina ne vieną, neturintį antrosios pusės… Ypač, kai Valentino diena ant nosies ir visur reklama afišuoja ”meilę-seilę”…

Vienatvė

Kai esi vienišas, gyvenimas sukasi ciklais – laisvė / triumfas, skausmas, desperatiškos paieškos.

Pirmoji būsena yra ganėtinai normali (kol neperžengiamos proto ribos).

Antroji po nutrūkusių santykių būtina, bet svarbu, kad neužsitęstų per ilgai.

O paieškos? Kas bus, jei jos užtruks visą gyvenimą? Kiek laiko jos turi trukti? Gal nereikia ieškoti ir meilė ateis kaip pasakose netikėtai? O gal nereikia užmigti ant laurų, nes prieš akis gali praslysti tas žmogus, kuris buvo skirtas tau? O gal o gal?….

Reziumė

Toks rišlus nerišlus minčių antplūdis po savaitgalio linksmybių. Lauksiu Jūsų įspūdžių ir atsakymų, patarimų ir pasidalinimų savo patirtimi.

Galbūt šis mano patyrimas (vienišų sielų tradicijos, dvejonės, įžvalgos) labai subjektyvus ir Jums nebūna nieko panašaus… Nežinau, kiek tai aktualu Tau, dabar šiuo metu skaitančiam mano pamąstymus, bet surizikavau ir išleidau į laisvę mano klausimų virtinę.

Jei ne dėl panašumų atradimo tas mano atviravimas, tai yra ir kitų priežasčių – suteikiau erdvės prieštaravimams, nuomonės reiškimui, o gal net sulauksiu atsakymų iš vyriškos logikos gelmių?…

Ir dar, neužmirškite, kad Darni.Pora.lt vakaronė „Penkios meilės kalbos“ jau visai ne už kalnų, galite registruotis (liko kelios vietos).

Kas žino, kur ir kada lemta sutikti sau skirtąjį, gal šį trečiadienį jau… Aš nežinau, o Jūs?

Kaip dainavo Foje kažkada – „aš tikiu, kad viskas bus gerai“,

Kris

Comments are closed.