Apie kasdienišką meilę

Pavargau skaityti ir rašyti apie pasakiškas meiles, sudaužytas širdis bei gyvenimo tragedijas. Pavargau nuo didelių dalykų, nevaldomų aistrų ir karčios kančios temų. Todėl šiandien rašau apie meilę kasdieniškai.

Ko man reikia, kad kasdien jausčiausi mylima? Ne per gimtadienį, draugystės metines ar kitomis ypatingomis progomis, bet eilinį darbadienį. Paprastą pirmadienį norisi paprastų dalykų: kad išvirtų arbatos, nupirktų greipfrutų, paklotų lova. Jei vakare dar apkabina ir kartu pažiūri žinias, išvis pasaka. Dar svarbu miegas: jis būna minkštas ir švelnus, kai šalia jaučiu šiltą skaniai kve epiantį mylimo žmogaus kūną. Ir tiek užtenka mažai kasdienei laimei. Nesitikiu, kad kas vakarą namo partemps sumedžiotą mamutą – pakaks ir pirkinių krepšelio.

Ar svarbu kasdien girdėti, kad mane myli? Man nelabai. Svarbu matyti. Gal todėl, kad pasaulį labiau pažįstu akimis negu klausa. Svarbu matyti, jog dėl manęs truputį pasistengia ir daro mažus kompromisus mažuose dalykuose. Kas iš to jei kas vakarą aistringai kartotų “aš tave myliu”, o indus visuomet tektų suplauti man.

Kasdieniška meilė atgaivina po audringų savaitgalių dviese ir konfliktų aistrų. Ji lei idžia kartu ilsėtis bei atsigauti po reikšmingų darbų. Nebereikia stengtis patikti, įtikti ar sužavėti – viskas lengvai, ramiai ir savaime. Tokia meilė teikia saugumą – jis su manimi, kai esu paprasta, kai neveikiam nieko ypatingo. Tokia kasdienybė tampa mielesnė nei šventės atskirai.

Štai todėl man

n patinka paprasta meilė. Dėl jos pilkos spalvos darosi šviesesnės, žiema trumpesnė, o kiekvienas vakaras reiškia pilnatvę. Mylėkite ir Jums sutems viena valanda vėliau negu kitiems.

18 thoughts on “Apie kasdienišką meilę”

 1. Deja, ta paprasta meilė nusibosta, jei taip kasdien. Svarbu kuo dažniau pasidaryti šventes ir romantiškus vakarus dviese 🙂

  Reply
 2. Net nezinau, ar romantiski vakarai ar tokios paprastos meiles dienos labiau sildo. Ir viena, ir kita gerai. Paprastu buitiniu poelgiuo, pokalbiu pasekmeje daznai pagalvoju “koks tu puikus!”. Svente ne tik tose ypatingose dienose, svente ir tada, kai pvz. nubegu minutei telefonu atsiliepti, o grizus pamatau, kad pabaige, ka dariau… net jei tai tebus tuo metu uzvires arbatinukas ir uzplikyta mano megstama arbata. Man.

  Reply
 3. Man mieliau butu paprasta meile…kur viskas vyksta naturaliai ir savaime…”suvaidint” romantiska laikotarpi,kazkaip laiko atzvilgiu nesazininga…juk anksciau ar veliau viskas isryskeja…kaip posakis yra”islindo yla is maiso”:)

  Reply
 4. rami kasdieniska meile – tikrai palaima svetimam beganciam pasaulyje … tik kartais tai kasdieniskai meilei reikia zymiai daugiau pastangu ir kantrybes nei romantiskiems vakarams…

  Reply
 5. lina teisi – kai paprasta meilė tampa rutina, ji nebėra meilė… ir tada iš situacijos gelbsti romantika, tokia aistringa buvusi santykių pradžioje…
  na, čia teorija – nekart skaičiau, girdėjau. kaip ten išties – neklauskit 😉 bet kažkodėl numanau, kad svarbu kasdien mylėti, o kasdienybę kartais paįvairinti romantiniais nuotykiais 🙂
  ai, čia irgi teorija 🙂

  Reply
 6. Man atrodo,kad ilgalaikiai santykiai tuo ir pagristi,kasdiene meile,rutina(su mylimu visur,visaip bet kur turetu but gera),manau taip ir auginamas stiprus rysys,romantika imanoma ir kasdien,tik kartais mes pamirstam dziaugtis mazais dalykais…

  Reply
 7. Rokai, nebūna tokios romantikos kaip santykių pradžioje, pradraugavus kelis metus. Romantika transformuojasi į kitokią. Santykiai gyvas dalykas – jie keičiasi.

  Reply
 8. Mano manymu…daugeliui sryciu praverstu ismokti dziaugis ka turi,kad ir mazais kasdieniais laimejimais…tada ta rutina atrodys visai kitaip…ir galu gale kai yra aistra meiles pradzioje,kvaila tiketis,kad visa likusi gyvenima ir skraidys aplink galva zvaigzdutes:D…Agne labai puikiai pasake,santykiai tai gyvas dalykas…tad auginkim…o nenorekim neissemiamu derliu kiekviena diena…;)

  Reply
 9. Taip, Ji čia, šalia. Lyg žibutės supuvusių lapų krūvoje. Maudaisi jų žydroje šviesoje. Atrodo kelionė baigėsi. Lipk nuo arklio, nusiimk šarvus ir švęsk gyvenimo šventę. Tik vidurnaktį žiūrėdamas į lubas spaudi rankoje nesantį kardą, klausaisi tolimo žirgų kvietimo ir šypsaisi nepaimtų pilių mirgėjimui. Būti vyru kasdieninės meilės šventėje…..

  Reply
 10. Paziurekit kur vyrai komentuoja. Puiku. Ar tai nereiskia, kad mes, moterys, nevertinam sitos isties tokios svarbios kasdieniskos meiles? Mums atrodo, kad taip turi buti, o irodymams reikia daugiau…Et… Labai mielas straipsnis. As taip noriu… 🙂

  Reply
 11. paprastą kasdienišką meilę vertinti būtina,nes didėjantis noras romantikos,dėmesio kaip ir santykių pradžioje,gali viską sugadinti…ir kai netenkama viso to-gailėtis ir ilgėtis būna per vėlu….branginkime tai ką turime čia ir dabar.Leist vyrui pasijusti vyru,o moteriai moterim-jau yra romantika

  Reply
 12. Dazniausiai is gero gyvenimo pradedam nebevertinti,to kas aplinkui…kaip sakant “romantikos” apetitas auga be…nt:)

  Reply
 13. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment