Pabūk “obuolys”! || Kur pakviesti per pirmą pasimatymą?

Meilės obuoliukas

Vakarykštė mano diena pasižymėjo milijonu klausimų. Dauguma jų susiję su “Pasaulinės bučinių dienos renginio” organizacija. Bet vienas klausimas buvo visai kitoks.

Nelabai svarbu, kas šio klausimo autorius, daug svarbesnė šio klausimo formuluotė. Ogi manęs, kad ir nevisai tiesiogiai, pasiteiravo, į kokią kavinukę vyrui, nebuvusiam pasimatyme bent 3-4 metus, pasikviesti panelę į pirmąjį pasimatymą. Tai dar ne viskas. Dar buvo prašoma, kad kava kainuotų 3-8 litus, ji būtų Vilniaus centre ar jo prieigose, turėtų lauko terasą, šalia nebūtų pravažiuojančių automobilių ir tai nebūtų garsus kavinių tinklas.

Kalbėsiu atvirai. Jau netgi nesidomėjau, ką t tas žmogutis veikė pastaruosius 3-4 metus, jei nebuvo pasimatyme. Juk tikrai ne kiekvienam jie patinka. Iškart puoliau ieškoti, kaip jam padėti. Surašinėjau savo mėgstamas žavias kavinukes. Ir iškart pasijaučiau darąs kažką prieštaraujančio sau. Iš tiesų, juk niekada pats per pirmąjį pasimatymą nekviečiau merginos susitikti kavinėje, ar bent man nerūpėjo į kokią kavinę užsukti pakvietus pasivaikščioti Vilniaus gatvelėmis. Taigi kavinių sąrašas taip ir nepasiekė savo adresato.

Vėliau bandžiau juokauti ir pasiūliau pakviesti panelę į Lukoil ar Statoil degalinę ir suvalgyti po submariną. Bet vėlgi išsi igandau, kad, jei jau žmogus šį klausimą laiške buvo pavadinęs “bėda”, tai, turbūt, šįkart ne iki humoro. Bet kuriuo atveju, manyčiau, kad degalinė tikrai neblogesnis variantas už kokią nors tau pačiam nežinomą kavinukę, kurioje kviečiantysis negalės anei ko nors ypatingo merginai iš m

meniu pasiūlyti, anei pats iškart joje jaukiai jausis.

Trečią variantą jau iš savo repertuaro ištraukiau. Tiesiog pasiūliau jam pačiam pasiruošti kavos termose ir pasikviesti įkopti į Gedimino (taip taip, mielieji, ten, pasirodo, jau nebeįmanoma įkopti, tik užkilti fonikulieriumi) ar Trijų Kryžių kalno. Bet ir trečiasis pasiūlymas kompiuteryje sulaukė operacijos ‘Delete’. Juk šis pasiūlymas turi būti tikrai neblogai priderintas prie merginos. Ne kiekvieną merginą sužavėtum galimybe įkopti į kalną puodeliui kavos (jau vien aukštakulniai, o ir kiti moteriški nepatogumai).

Ketvirtasis variantas mane susirado pats. Ačiū mūsų skaitytojams, nepatingėjusiems papasakoti apie populiariausias vilniečių pasimatymų vietas, žymimas “Meilės obuoliukais”. Ogi tikrai! Kodėl nepabuvus “Obuoliu”? Nepabuvus romantiškai banaliu ir nepaskyrus pasimatymo būtent toje vietoje, kad ir su tuo pačiu kavos termosu, bei būtent nuo ten pradėti kurti “savają legendą” (ala Paulo Coelho o). Beje, rodos, “Meilės obuoliukų” Vilniuje turėtų atsirasti daugiau.

Juk bet kuriuo atveju toje vietoje jausitės daug geriau nei kavinėje, kurioje pats būsite pirmąjį kartą. Ir visai nesvarbu, kad toje kavinukėje kava kainuos tiek, kiek tikitės, ji turės terasą ir nebus automobilių. Bet vis tiek tai nebus Jūsų kavinė. O “obuoliukas” gali tapti ir Jūsų. Ir tas lengvumas bei jaukumas daug labiau padidins Jūsų šansus nei kavinės aplinka.

Iki kito susirašymo!

10 thoughts on “Pabūk “obuolys”! || Kur pakviesti per pirmą pasimatymą?”

 1. Prisipazinsiu – pamaciusi nuotrauka, pirmiausia pagalvojau, kad straipsnis bus apie vyriskas prostatos problemas 🙂 gerai, kad klydau! Tik klausima turiu – o kur rasti tuos obuoliukus..?

  Reply
 2. Na, a6 tai visada merginas i restorana veduosi. Manau, kad ten tikrai daug romantiškiau už stovėjimą ant plytučių. o ir metų man jau nebe 15!

  Reply
 3. O aš iš tikrųjų netgi svajoju apie pasimatymą, kuriame pagrukšnočiau kavą iš termoso jaukioje vietoje gamtoje. Tikrai sutinku su Irmantu, kad ne viskas matuojama pinigais. Neatneš laimės nei kavos puodelis už 3 litus, nei už 8 litus… O šypsena ir jaukumas, bei žinojimas, kad vyras dar iki pasimatymo ruošė kavą… žavu!

  Reply
 4. Obuoliuką rasite St. Moniuškos skvere, priešais Vilniaus mokytojų namus 🙂

  Obuoliuko sesulė – stebuklo plytelė šalia katedros 🙂

  Reply
 5. Aš pakviesčiau pažaisti šaškėm ant marmurinio drambliuko nugaros viename kiemelyje netoli prezidentūros..;) Ji išpiešta kaip šachmatų lenta ir labai smagu prisirinkus juodų bei baltų akmenukų ten padėliot žaidimą. O jeigu įsijungia dar taurė vyno… Net šiurpuliukai nubėga prisiminus… 🙂

  Reply
 6. Skaitydama sumąsčiau, kad ir aš pati jau nebelabai žinau, kur Vilniuje verta nueiti… Prieš porą metų pažinojau daugelį jaukių kavinių ir dėmesio vertų naktinių klubų. Bet viskas taip greitai keičiasi… Eini gatve, o aplink vien nepažįstamos iškabos… Ech, baigėsi naktinio Vilniaus žygiai studentavimo laikais…

  Reply
 7. Gaile, gal gali tiksliau parašyti, kur ta vieta 😉 Noriu pamatyti. Atsilygindama išduosiu porą savo miesto paslaptčių 😉

  Reply
 8. Aha, man irgi įdomu, kur tie drambliukai 🙂 Juolab, kas esu savo mergaičiukei prižadėjęs, kad išmokysiu ją žaist šachmatais 🙂

  Reply

Leave a Comment