Ką sako močiutė…

… apie tavo vaikino kelnes?

Šiandienos įrašo pavadinimas atėjo iš sapno. Sapne, žinoma, regėjosi, kad ir mintis, kurią norėsiu perteikti, liesis skaldžiai ir įdomiai. Bet tokie jau tie sapnai – apgaulingi, niekšeliai. Vos prabudus arba išgaruoja visiškai arba toli gražu nebespindi logika.

Bet pavadinimas šįkart taip giliai man įstrigo, kad rašysiu apie tai, kaip kartais absurdiškai rūpinamės kitų nuomone. O gal nesirūpiname? Visgi pavadinimas susapnuotas, tad gal tame tiesos – mažai? Tad pasvarstykim…

Ieškoti antrosios pusės šiandienos skubėjimo pasaulyje, regis, išties nelengva. Darbų, tobulinimosi, naminių reikalų, nerimo dėl krizės maratone poreikis turėti žmogų, prie kurio gera prisiglausti vakare, kartais ištirpsta.

Tačiau šiandien mes visom keturiom už komfortą. Vadinasi, viskam, ką renkamės, keliame nemenkus reikalavimus. Geriau neturėti nieko, nei turėti bet ką. Todėl ir potencialiam partneriui taikome krūvas atrankos kriterijų: protingas, žavingas, dailus, susitvarkęs, dirbantis, uždirbantis, mėgstantis tą, aną, kitą  ir šitą, įdomus………. Nieko blogo – gerai žinoti, ko nori. Dar geriau, jeigu reikalavimai lankstūs, ir sutikę šaunų žmogų galime padaryti juose nuolaidų.

Tačiau net ir moderniam šiandienos pasaulyje kartais prasimuša netikėtos pastangos įtikti/patikti kitiems. Todėl, matyt, man taip ir patiko ši frazė iš miego: “Ką sako močiutė apie tavo vaikino kelnes?”. Absurdiška? Taip, lygiai tą patį manau! Na koks gi skirtumas, ką pasakys močiutė? Ir dar – apie kelnes!

Tačiau pažvelkime ne taip tiesiogiai… Visgi kartais būtent tai, ką pasakys močiutė/mama/sesė/DRAUGĖS/bendradarbiai ir dar šūsnis kitų žmonių mums sustabdo nuo, galbūt, labai gražių dalykų.

Šiuo metu Jūs matote 54% šio straipsnio.
Matomi 287 žodžiai iš 534 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?

Comments are closed.