Pasikviesk JĮ į pasimatymą!

Kai pradėjau rašyti šį įrašą, Monika į jį pažiūrėjo labai skeptiškai. Ji argumentavo tuo, kad tema išsemta, kad moteris jau ir taip ne kartą skatinome imtis iniciatyvos. O dabar, kai jau esu jį parašęs ir tik pridedu įžangą, galiu drąsiai pareikšti – čia apie tą patį, bet visiškai kitu rakursu. Na, manau, suprasite! 🙂

Pasaulis kupinas šaunių vyrukų, tačiau kai kurie iš jų nedrąsūs, kiti pernelyg užsiėmę, kad pagalvotų, kad ta žavi dama šalia jo (taip! tai Jūs!) yra jo gyvenimo moteris! O juk tai ip šaunu būtų, jei Jis kur nors Jus pasikviestų, ar ne?

Ei! Pasaulis šiuolaikiškas! Jei jausite, kad vyras jaučia Jums simpatiją – pasikvieskite jį kur nors pati! Tiesa, reikia mokėti atpažinti, kada iš tiesų nori su Jumis kur nors eiti apskritai. Taigi pakalbėkime apie vyriškus ženklus.

Visų pirma, ko gero, vyrukas yra labai drovus. Vyrukas tikrai šaunus, bet šiek tiek įstrigęs savo lukšte. Jei Jūs simpatizuojate tokiam droviam vyrukui, žinokite – Jūs tikrai turite žengti pirmąjį žingsnį, nes jis jo gali ir apskritai nežengti. Tik k tokia moteris kaip Jūs ir tegali jam suteikti pasitikėjimo savimi. Ponas Drovutis bus Jums dėkingas.

Kita dažnai pasitaikanti situacija – jis tiesiog Jūsų bičiulis. Jūs jau seniai kur nors kartu vaikščiojate. Lankote filmus, juokiatės iš kvailų reklaminių klipų ir turite “vietinės kil

lmės” juokelių, kurių aplinkiniai visiškai nesupranta. Bet. Jis tiesiog nežino kaip santykius pervesti į aukštesnį – poros – lygmenį. Vieną kartą sukaupkite drasą ir rimtu veidu ištarkite: “o gal ne filmo žiūrėt, o į pasimatymą šiandien einam?” Jei jis sutiks iškart – sienos kaip ir nebeliko. Jei ne, manau, nesunkiai išsiaiškinsite ir liksite tokie pat puikūs draugai!

O kartais tiesiog. Jūsų simpatijos kūno kalba viską išduoda, nors jis ir niekur Jūsų nekviečia: galbūt, užstringa jo ranka netyčia palietusi Jūsiškę, Jis kaskart nusišypso pažiūrėjęs į Jūsų akis. ir apskritai kiekvienas jo žodis lyg ir sako kaip Jūs jam patinkate net to netariant. Galbūt, jis tiesiog džentelmenas, bet tos mažos užuominos taip ir nutaikytos į Jus! Junkite antrą bėgį ir eikite su juo valgyti vakarienės!

Kartais pakanka to, kad vyras tiesiog pat tikimas. Nepaisant visko, jis visuomet Jums paskambina tada, kai pažadėjo, atrašo laiškus kuo greičiau ir padeda Jums kuo tik gali. Šie ženklai taip pat išskiriami kaip dėmesio ženklai!

Jis prisimena detales. Galbūt Jūs užsiminėte, kad nuo vaikystės dievinate Bob Dylan’ą, Jūsų mėgstamiausias saldainis – “Karvutė”, o Jūsų didžiausia svajonė – išmokti jodinėti arkliu. Vėliau jis prisimena šias detales ir įterpia į pokalbį, dovanoja su tuo susijusias dovanas ir apskritai mėgsta visur įterpti dalykus, kurie padaro Jus laimingą. Taigi, jei vaikinas prisimena Jūsų vaikystėje turėto šun

nelio vardą, Jūs jam tikrai rūpite – “Kavos?”.

9 thoughts on “Pasikviesk JĮ į pasimatymą!”

 1. O jeigu ponui Drovučiui neužtenka vieno ar dviejų paskatinimų? Moterims juk tokių “mažų vaikų” įprastai nereikia. . .

  Reply
 2. Tai matyt jus vyrus taip skatinat, kad jie to nesupranta…:) Moterys juk linkusios uzuominom kalbėti, o vyrai tokių signalų dažniausiai nesupranta, nors ir 10 kartų galite kartoti:)

  Reply
 3. Amzina nesusikalbejimo problema. Reiketu kokiu nors specialiu “Vyru kalbos” arba “Moteru kalbos” kursu. Ir zmogus, kuris tokius suorganizuotu, garantuotai pralobtu 🙂

  Reply
 4. Monika, su vyrų kalba situacija paprasta: norėtum iš jo ko nors – pasakyk tiesiai 🙂 Aišku, gali iš pradžių bandyt užuominomis (taip iš ties smagiau – abiems), bet vyras gali ir nebūti tikras, kad jas teisingai suprato, ir vengdamas žengti neteisingą žingsnį gali jo išvis nežengti. Nesureagavimas į užuominas dar nereiškia, kad jūs jo nedominate – jei nedominate, reakcija į užuominas bus, tik priešinga.

  Reply
 5. Į bičiulį žiūrėti kaip į vyrą? Kam gadinti draugystę? Draugus dažnai išsaugo iki gilios senatvės. O kas tikisi su vienineliu pragyventi visą gyenimą?

  Reply
 6. Kokie nesusikalbejimai , nesusipratimai … Kai labai nori VISADA atrandi 1000 galimybiu , kai ne- 1000 priezasciu nesusikalbeti , nesuprasti…

  Reply

Leave a Comment