Sunki pradžia

Kodėl būna sunku susipažinti? Bent jau man ši patirtis primena du jausmus – kai išdrįsti ir gauni “ragus”, arba kai neišdrįsti. Šie procesai vienas kitą paskatina. Žinoma, tai nėra taisyklė, bet dažna sąlyga. Paskiau dar yra išdidumas, orumas ir principai. Taip pat ir auklėjimo išdava, siekimas, kad viskas įvyktų savaime, natūraliai. Bet jei nei vienas nepasakysite tų lemiamų žodžių, kurie ištirpdys ribą tarp nepažįstamų žmonių, tai kas juos pasakys?

Susipažinti galima draugų rate arba darbovietėje. Taip pat renginyje. Bet yra dar begalė daž žnai neišnaudojamų vietų. Šiandien vienas žmogus man pasakė, kad merginos “nekabintų Vilniuje, nes šis miestas tam netinkamas”. Nesutinku. Čia pilna meilės ištroškusių moterų, kurios ieško šilumos. Taip pat iš to pačio oponento išgirdau, kad “vaikščioti gatvėmis daugiau tinka moterims”. Va kur šuo pakastas – mes lendame į gatves, pasidažiusios, prisikvėpinusios, einame su draugėmis į kavines, parduotuves, teatrus, visur “afišuojamės” ir laukiame išrinktojo. O jis tikisi savo antrąją pusę susirasti kažkur. Tik va kur?

Siūlau Jums dar vieną avantiūrą – išreklamuoti savo profilio anketą.  Galite pasidaryti min ni vizitines, kuriose nurodyti, kaip susirasti Jus virtualioje erdvėje. Potencialiam partneriui, kuris Jums kris į akį, tiesiog įteikite tokią vizitinę. Ten nėra Jūsų telefono ar kitų Jūsų labai asmeninių duomenų, kuriuos privengiate dalinti nepažįstamiesiems. Jei žmogus susidomės Jumis, jis tikrai nepatingės sus

sirasti Jūsų profilio mūsų svetainėje ir Jums parašyti.

Kiek tokių žmonių Jums gali parašyti? Iš trisdešimties du? Net ir tai gera statistika. Juk Jūs nieko neprarandate. Kortelė galėtų atrodyti taip:

arba

Tiek prifantazavau šiam kartui ir vis dar suku galvą, kaip Jums padėti susitikti vienas kitą. Žinau, kad negaliu to padaryti už Jus, bet tikiu, kad ne visus savo resursus išnaudojate tam, kad būtumėte arčiau vienas kito, kad būtumėte laimingesni.

Kartais viskas priklauso nuo mąstymo. Kai moteris laukia kažko, tai vyrai neprieina, nes jaučia, kad ji spinduliuoja laukimu kažko (galbūt ne jo?). Jei jaučiame, kad vakarėlis bus niekam tikęs ir ten ateis vieni nevykėliai, tai spinduliuojame priešiškumą ir matome tik nevykėlius. Jei tikėsimės, kad susimausime per pasimatymą KAIP VISADA, tada taip ir bus.

O optim mizmu užsikrėsti be galo sunku, kai ilgą laiką nesiseka. Kaip tikėti, kad būtent šiandien tą žmogų susitiksi? Galbūt verta nukreipti savo mintis kitam – reikia tobulinti save, džiaugtis gyvenimu, spinduliuoti laime, puoštis, ilgiau miegoti, sveikai maitintis ir visaip kitaip save gludinti kaip deimantą, kad Jus atradęs kitas žmogus saugotų kaip brangakmenį.

Savaitgaliui palieku Jums gražią dainą nuo Egidijaus Dragūno (SEL).

Nusiteikusi optimistiškai –

Kris

6 thoughts on “Sunki pradžia”

 1. Tikrai, jei susidomės, tai atlįs į šią svetainę, o čia ras ne tik tą sudominusį (-ią), bet ir šimtus, gal net tūkstančius, gal net ir įdomesnių. Ir darnipora.lt’ai gerai- nauji nariai. Tik tas, neva įdomus gali likt “ant ledo”…

  Reply
 2. O, ir kas gi cia, Rudnosiukas! Buk ir toliau toks pesimistas ir sedek vienas 😀 Gali likti, gali ir nelikti, bet nieko nedarydamas greiciausiai liks :DDDDD

  Reply
 3. Manau, jei jau išdrįsai kažkam įduoti tokią kortelę, tai jau nereiktų pabrukus uodegą tuoj dingti iš akių. Galima juk iškart pabendrauti ir nereiktų parėjus kas 30min tikrinti anketos – o gal jis man parašė? O gal dabar? Ir jei pagaliau parašo pasirodo bendra kalba visvien nesiriša…
  Nepeikiu idėjos (geriau nei nieko), tačiau pati tokiu savęs kankinimosi būdu nesinaudočiau :).

  Reply
 4. O aš tokias korteles pasidariau ir tikrai jau negraušiu savęs ir nekankinsiu. Prisispausdinau krūvas, negailėsiu ir net nebandysiu įsiminti, kam jas daviau. Jei vyras patrauks mano akį bent keliom sekundėm ir įteiksiu. Man atrodo, labai romantiška ir kažkiek su humoru. Nesitikėsiu, kad mano profilio peržiūrimumas ir populiarumas išdidės, bet atrakcija. Net tokią kortelę perduodant papildoma proga susipažinti ar bent pasikeisti šypsenomis. Kartais tik tiek ir tereikia.

  Reply
 5. Labiausiai patikusi vieta straipsnyje :
  “…ir visaip kitaip save gludinti kaip deimantą, kad Jus atradęs kitas žmogus saugotų kaip brangakmenį.”
  Linkiu visiems (ir sau tuo pačiu) tapti deimantais:-) ir sutikti brangakmenius-savo antrąsias puseles:))
  LAIMĖS IR MEILĖS!

  Reply
 6. Ideja idomi, jei patikai yra sansu kad parasys, bet kuriuo atveju darniai porai reklama, tik problema kad tai darniai porai iki rimtu pazinciu toli grazu. Kokios rimtos pazintys toleruotu anketas be nuotrauku ar be veidu ar laikytu bei siulytu neaktyviu zmoniu anketas?
  sita sarasa galima butu testi ilgai ilgai …

  Reply

Leave a Comment