Sunki pradžia

Kodėl būna sunku susipažinti? Bent jau man ši patirtis primena du jausmus – kai išdrįsti ir gauni “ragus”, arba kai neišdrįsti. Šie procesai vienas kitą paskatina. Žinoma, tai nėra taisyklė, bet dažna sąlyga. Paskiau dar yra išdidumas, orumas ir principai. Taip pat ir auklėjimo išdava, siekimas, kad viskas įvyktų savaime, natūraliai. Bet jei nei vienas nepasakysite tų lemiamų žodžių, kurie ištirpdys ribą tarp nepažįstamų žmonių, tai kas juos pasakys?

Susipažinti galima draugų rate arba darbovietėje. Taip pat renginyje. Bet yra dar begalė dažnai neišnaudojamų vietų. Šiandien vienas žmogus man pasakė, kad merginos “nekabintų Vilniuje, nes šis miestas tam netinkamas”. Nesutinku. Čia pilna meilės ištroškusių moterų, kurios ieško šilumos. Taip pat iš to pačio oponento išgirdau, kad “vaikščioti gatvėmis daugiau tinka moterims”. Va kur šuo pakastas – mes lendame į gatves, pasidažiusios, prisikvėpinusios, einame su draugėmis į kavines, parduotuves, teatrus, visur “afišuojamės” ir laukiame išrinktojo. O jis tikisi savo antrąją pusę susirasti kažkur… Tik va kur?

Siūlau Jums dar vieną avantiūrą – išreklamuoti savo profilio anketą.  Galite pasidaryti mini vizitines, kuriose nurodyti, kaip susirasti Jus virtualioje erdvėje. Potencialiam partneriui, kuris Jums kris į akį, tiesiog įteikite tokią vizitinę. Ten nėra Jūsų telefono ar kitų Jūsų labai asmeninių duomenų, kuriuos privengiate dalinti nepažįstamiesiems. Jei žmogus susidomės Jumis, jis tikrai nepatingės susirasti Jūsų profilio mūsų svetainėje ir Jums parašyti.

Kiek tokių žmonių Jums gali parašyti? Iš trisdešimties du? Net ir tai gera statistika. Juk Jūs nieko neprarandate. Kortelė galėtų atrodyti taip:

arba

Tiek prifantazavau šiam kartui ir vis dar suku galvą, kaip Jums padėti susitikti vienas kitą. Žinau, kad negaliu to padaryti už Jus, bet tikiu, kad ne visus savo resursus išnaudojate tam, kad būtumėte arčiau vienas kito, kad būtumėte laimingesni.

Kartais viskas priklauso nuo mąstymo. Kai moteris laukia kažko, tai vyrai neprieina, nes jaučia, kad ji spinduliuoja laukimu kažko (galbūt ne jo?). Jei jaučiame, kad vakarėlis bus niekam tikęs ir ten ateis vieni nevykėliai, tai spinduliuojame priešiškumą ir matome tik nevykėlius. Jei tikėsimės, kad susimausime per pasimatymą KAIP VISADA, tada taip ir bus.

O optimizmu užsikrėsti be galo sunku, kai ilgą laiką nesiseka. Kaip tikėti, kad būtent šiandien tą žmogų susitiksi? Galbūt verta nukreipti savo mintis kitam – reikia tobulinti save, džiaugtis gyvenimu, spinduliuoti laime, puoštis, ilgiau miegoti, sveikai maitintis ir visaip kitaip save gludinti kaip deimantą, kad Jus atradęs kitas žmogus saugotų kaip brangakmenį.

Savaitgaliui palieku Jums gražią dainą nuo Egidijaus Dragūno (SEL).

Nusiteikusi optimistiškai –

Kris

Comments are closed.