Kaip tiksliai sužinoti kad ji “ta” vienintelė?

Sutiksiu su Jumis, kad meilė yra malonus jausmas, bet kai ateina kalba apie ateitį ir rimtus santykius, kaip galima sužinoti, kad ji yra tikrai “ta” vienintelė?

Pabandysiu atrinkti kelis punktus, kurie mano manymu yra svarbiausi ir gali padėti apsisprendžiant:

Ji protinga

Juk įdomiau kai tu merginos akyse negali įžvelgti jos minčių ir turi bandyti nuspėti juos norus. Ir juk kartais norisi pakalbėti su mergina ne tik apie orą…

Ji yra savarankiška

Juk niekas nenori merginos, kuriai reiktį būti aukle…

Ji seksuali

Manau, tai viena iš priežasčių, dėl kurių laikui bėgant poros skiriasi – pritrūksta seksualumo. Jums su ja neturi būti nuobodu lovoje.

Ji graži

Aišku šitas punktas manau ir taip akivaizdus, bet ne ką mažiau svarbus. Gera mergina turi stengtis pirmiausia būti graži sau, o tik tada Jums.

Ji gerbia tave

Tai svarbu. Ji turi mokėti išklausyti tavo nuomonę ,netgi jei tai jai neįdomu arba ji net nesutinka su ja. Ji nekad nekelia “Scenų” prie tavo draugų ar giminaičių, o palaukia kol būsite dviese.

Ji nevaržo tavęs

Mergina dėl kurios turi vakarą praleisti valgydamas sumuštinį ir žiūrėdamas TV, o ne su draugais leisti visą naktį prie pokerio stalo, tikrai neverta dėmesio. Juk vyrui būtina kartais pabūt su draugais.

Ji gerai sutaria su tavo šeima

Gera mergina turi ne tik dėl tavęs padėti tavo motinai virtuvėje, klausyti tėvo paistalų ar būti su tavo draugais. Daug geriau, kai jai tai  patinka.

Ji stengiasi tave patobulinti

Visi turbūt sutiks su tuo, gera mergina visada turi stengtis savo vaikiną padaryti geresniu žmogum.

Ji myli tave

Jeigu mergina tikrai myli tave tokį, koks tu esi, reiškia tai yra JI!

P.S. jei tu manai, kad gali tokia būti, parašyk man! 🙂