O ne! Ir vėl užimta…

Dažnai pasitaikanti situacija, kai susipažinęs su patrauklia mergina bendrauji, viskas lyg ir neblogai klojasi. Kokiam draugų vakarėlyje linksmai leidžiat laiką, šnekatės, šokat juokaujat. Atrodo, vienas kitam imat patikti, bet kitą dieną gauni šaltą dušą – Ji turi vaikiną!

Kai susižavėjimas nauju žmogum aptemdo protą, net nepagalvoji, kad nuoširdžiai besišypsanti žavi mergina gali būti užimta. Tuo momentu atrodo, kad visi iš jos sklindantys signalai tik ir sako: „pažiūrėk į mane, kokia aš graži šįvakar, negi aš tau nepatinku“. Taip nekaltas mirktelėjimas ar šyptelėjimas suteikia kittai pusei nepagrįstų lūkesčių, dėl kurių po kelių tokių nesėkmių atrodo, kad aplink visos arba jau ištekėjusios arba jau draugauja, o tų kurios laisvos iš viso nėra arba visos jos pasislėpusios po šluota.

Sakysit problema paprasta, tik reikia vos susitikus tiesiai paklausi ar tu laisva ir viskas, bet realybėje retai kada pasitaiko toks lengvas atvejis, nes nenoras būti atstumtam gąsdina labiau nei noras sužinoti ar ji laisva.

Prašymas merginoms, kurios turi antrą pusę. Kad ir kaip norėtųsi paflirtuoti ir pasimėgauti naujo pažįstamo dėmmesiu, būkit humaniškos ir nekankinkit vargšų naivuolių, kurie mėgaujasi kiekviena minute šalia Jūsų.

P.S. aišku visa tai galioja ir vyrams.

28 thoughts on “O ne! Ir vėl užimta…”

 1. Tokiu atveju, matyt tik pats sau ir patikai, o merginai nea…todel ir sugalvojo kaip atsikratyt “kavalieriaus”…:-)

  Jei rimtai, buna ir taip, bet neverta nuleisti ranku…statistika vyru pusej…

  Reply
 2. “Kad ir kaip norėtųsi paflirtuoti ir pasimėgauti naujo pažįstamo dėmesiu, būkit humaniškos ir nekankinkit vargšų naivuolių, kurie mėgaujasi kiekviena minute šalia Jūsų.”

  Patiko :))

  Reply
 3. “Sakysit problema paprasta, tik reikia vos susitikus tiesiai paklausti ar tu laisva ir viskas”-tai butu ne tai, kad paprasta, bet ziauru, juk juokinga tik susipazinus sito klausti. Cia panasiai kaip internetu:”turi vaikina?(mergina)?” tfu…

  Reply
 4. pritariu Kęstučiui, mergina pati turėtų leisti suprasti flirto partneriui, kad jis neturi šansų, jei taip yra, nes, darykime prielaidą, kad kiekvienas laisvas vaikinas flirto partnerę įsivaizduoja kaip galimą savo partnerę.

  o dėl vyrų moterų statistikos, šis argumentas visiškai beviltiškas, išnagrinėjus plačiau statistiką. amžiuje, kai siaučia meilių audros (16-30 m) moterų daugiau ar lygiai su vyrais. nesulaukę meilės, jie miršta kaip lapai ir moterims nuo 40 m. vyrų daugėja. statistika.

  Reply
 5. O man patiko Rokas Arbušis. “Nesulaukę meilės vyrai miršta kaip lapai” – ak, kaip norisi tuo tikėti. Kol kas neteko net girdėti nieko panašaus. 10 balų tau, Rokai. Ir jautrių gi yra žmonių…

  Reply
 6. Rokas “nesulaukę meilės, jie miršta kaip lapai ir moterims nuo 40 m. vyrų daugėja. statistika.”

  Viskas teisingai, tik pamirsai pridurti, kad ju (vyru) “daugeja po zeme”, o ne vienai moteriai tenkantis kiekis. Kalbant apie gyvus, su amzium kiekvienai moteriai tenka maziau vyru, tiksliau, kiekvienam vyrui tenka daugiau moteru.

  Tad, vyrai, neskubekit, megaukites gyvenimu! Musu verte su metais ne krenta, o kyla, pasirinkimas irgi dideja, o norai vis dazniau sutampa su galimybem! Neskubekit gyventi, gyvenimas ir taip trumpas! 🙂

  Reply
 7. “Kad ir kaip norėtųsi paflirtuoti ir pasimėgauti naujo pažįstamo dėmesiu, būkit humaniškos ir nekankinkit vargšų naivuolių, kurie mėgaujasi kiekviena minute šalia Jūsų.”

  patiko 🙂
  as manau, gal pasimegaukim kiekviena minute ir po to, suzinojus skaudzia tiesa, neverkim. dziaukimes, kad turejom kuo pasimegauti ir tikekimes, kad kita kart “pasimegavimas” bus ir su daugkartiniais pratesimais 🙂
  ar jums labiau patinka posakiai: “vedes vyras – mires vyras”; “uzimta moteris – negyva moteris”

  Reply
 8. …o dar mergina/moteris gali būti užimta:
  vaiku/ais, sergančiais artimaisiais, darbais, hobiais, galiausiai savimi pačia…
  atrado laisvą valandėlę, pažaidė… jei tikrai jos panorėjai, nukonkuruok tuos/tai, kas trukdo, nėr ko dejuoti čia.

  Reply
 9. bandele,
  jei apie mano įrašą, tai ten ne jautrumas, o tiesiog literatūrinis pagražinimas 🙂

  pk,
  regis būsiu supainiojęs skaitytojas/-us. išties nuo 40 metų (sulaukę ar nesulaukę tos meilės) vyrai krenta kaip labai ir tuomet jiems, ne moterims, didesnis pasirinkimas – jų mažiau. statistiškai.
  (dabar nesupainiojau?)

  Reply
 10. “Vestuviniai žiedai jau 17 a. pr.Kr. Egipte turėjo didelę reikšmę. Žiedas simbolizavo amžiną meilę ir buvo nešiojamas ant kairės rankos trečiojo piršto, mat buvo tikima, kad būtent iš šio piršto kraujas vena teka tiesiai į širdį. Šiandien Lietuvoje vestuvių žiedas nešiojamas ant dešinės, o didžiojoje pasaulio dalyje – ant kairės rankos ketvirto piršto.” Taip kad neapsirikite nuvykę į didžiąją pasaulio dalį : )

  Reply
 11. O šiaip tiems, kurie moteris skirsto į užimtas ir ne ir tai nori vizualiai matyti, tai siūlyčiau seimui pateikti įstatymo projektą. Pavadinimas galėtų būti: Ištikimybės partneriui(ei) įstatymas. Jame vis dėlto būtų galima numatyti ant kurios rankos bevardžio nešioti vestuvinį žiedą (juk sovietų laikais viską darydavo atvirkščiai). O svarbiausia, numatyti kokį tai ženklinimą tiems, kas “užimti”. Pvz., auskaras liežuvyje. Tokie stengtųsi iš karto vesti (ištekėti) arba tai padaryti artimiausiu metu. Žodžiu, vienu šūviu keletą zuikių. Na o bausmes patys sugalvokite : )

  Reply
 12. Geriausia būtų taip : ant kaktos po lemputę – raudona reiškia užimta, žalia – laisva. Pamatai ir viskas aišku..:))

  Reply
 13. Negi ima ir iškart taip į širdį krenta ir, kad pastaroji į šipilius lekia? Turbut nelabai… O kai jau pradedi gilintis kas ir kaip, tada ir paaiskeja vienisa ar ne 🙂

  Reply
 14. panelems, kurios mano, kad merginti vedusia yra smagus uzsiemimas tiek to nezinanciam vyrui tiek moteriai, tureciau papriestarauti.
  Isivaizduokit atvirkscia situacija:
  tu zavi, jauna, netekejus. Prie taves prieina zavus jaunikaitis, tikras vyras – toks na mazdaug su kuriuo galetum draugauti, o veliau gal ir uz jo isteketi. Ir pradeda tave visaip merginti. Atrodo, jis bus TAS vienintelis. Tu juo itin susizavi, praleidziat vakara kartu, atvirai bendraujat, kartu juokiates. Ir tada jis pasako, kad yra uzimtas ir tau kelio i jo sirdi nera. Juokinga, ane?! Negi taip parastai nusispjausi i viska ir pagalvosi “tai tik nauja patirtis, buvo linksma, cia pilna kitu zaviu vyriskiu”? Tikrai manau, kad ne. Per tokius bajerius nervine sistema gauna “geras” apkrovas.
  Taip kad negrokit musu nervais, mes jusu nervais irgi nenorim groti. Ir gyvensim taikiai 🙂

  Reply
 15. Mantuskinas patvirtina tai, kad draugystės tarp laisvo (žalia lemputė : ) vyro ir moters negali būti. Jei jau vyriškis bendrauja, kartu juokiasi, tai tik turėdamas tam tikrų tikslų.

  Reply
 16. Na as su Mantuskinu sutinku. Tikrai nemaloni sutuacija butu. Stai kodel visada pirmiau issiaiskinu ar vaikinas vedes, ar neturi antrosios puses. Zinoma bet kada gali ir ant melagio pataikyti, kuris neturi jokiu moraliniu skrupulu… Negaleciau su kitu vyru taip elgtis, jei buciau istekejus ar tureciau drauga. Tiesiog sazine neleistu nutyleti. Lengvas flirtas dar niekam nepakenke, bet visada reikia jausti ribas, ir jau turint antra puse – ispeti pasnekova. 😉 bent jau tokia mano nuomone… 😉

  Reply
 17. Tai,kad vaikinas parase,jau yra didelis zingsnis i prieki.Zmogus nera pavirsutiniskas,jis to paties laukia ir is kitu zmoniu.O to “paflirtuok,pakoketuok,praleisk smagiai laika”-pilni televizijos ekranai,to apstu gatvese ir vakareliuose.O dar”atmusk,jei patinka”…Ptitariu,kad turetu pasakyti,kad yra uzimtas,bet realybeje dauguma nori pasitikrinti savo kerus,ka nors apsukt apie pirsta…Zodziu,visokiais niekais uzsiima.Bet kai laiko bei zavesio turi,o patirties ir isminties-ne,tai ir…

  Reply
 18. Vis dėlto reiktų nepamiršti, kad “šalto dušo” tikimybė išlieka ir tada, kai abu “laisvi”. Šiuo atveju nereiktų preziumuoti, kad viskas klostysis kaip sviestu patepta. Gali vis tiek netikti į poras. Taip kad pasisakymas apie antrosios pusės nebuvimą dar nereiškia, kad širdis apdrausta.
  P.S. Ir neduok die neišsipildys mūsų lūkesčiai, būsite apkaltintos žiauriu ir klastingu elgesiu privedusios prie savižudybės. Sankciją žr. BK 133 str. : )

  Reply
 19. “vedęs vyras – miręs vyras”; “užimta moteris – negyva moteris” tai jau tikrai ar kam tai patiktų? O kiek galima pabendravus su užimtaisiais išmokti, patarimų gauti ir dar gerai laiką praleisti (turiu omenyje ne lovoje). Tad bendraukime kiek širdis geidžia, o pasiteirauti kaip ten iš tiesų yra su antrąją puse visuomet galima.

  Reply
 20. Ar gerai supratau straipsniuko autoriaus požiūrį į žavią nepažįstamąją?..

  “Graži. NORIU! – dzin, kas per žmogus ir kad nieko apie ją nežinau.”

  Tada taip 🙂 Tikrai galima pykti, kad žavi mergina yra dar ir tokia mandagi, jog paprašyta perduoti lėkštelę su duona nešaukia: “Atšok – aš turiu draugą!” 🙂

  Mieli vyrai, ar ne dėl tokio požiūrio paskui dejuojat, kad DRAUGĖ buvo graži, o vos tapo ŽMONA – subobėjo? 🙂 Juk jūsų mylimosios tiesiog neturi pasirinkimo – jos privalo tapti suniukusiomis burbeklėmis, kad kitų vyrų širdžių nedaužytų ;)))

  Su visa pagarba – flirtavau, flirtuosiu ir net nemėginsiu kiekvienam susižavėjusiam aiškinti savo šeimyninės padėties, kol jis nepabandys manęs pabučiuoti ;)ppp AMEN.

  Reply
 21. Zofija, is visos sirdies tau linkiu kad su tavimi flirtuotu, tave suvedziotu, priverstu susizaveti ir iki lovos nusivestu koks nors tavo vyro geras draugas, o veliau tavo vyreliui apskelbtu, kad buvai pasiruosusi sugulti su nepazystamuoju 😉 vat tada tai butu AMEN.
  kazin ar tada dar flirtuotum su nepazystamais…

  Reply
 22. Tai jau jo, pritariu 100% Mantuskinui 🙂 Sklaidytis zodziais labai lengva, idomu butu paziuret Zofijos reakcija i savo draugo flirtavimus iki buciniu, akis turbut iskabintu namo grizus:)

  Reply
 23. O man patiko ši mintis “jei tikrai jos panorėjai, nukonkuruok tuos/tai, kas trukdo, nėr ko dejuoti čia.” Manau kad siame pasaulyje nera nieko neįmanoma..

  Reply
 24. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment