O ne! Ir vėl užimta…

Dažnai pasitaikanti situacija, kai susipažinęs su patrauklia mergina bendrauji, viskas lyg ir neblogai klojasi. Kokiam draugų vakarėlyje linksmai leidžiat laiką, šnekatės, šokat juokaujat. Atrodo, vienas kitam imat patikti, bet kitą dieną gauni šaltą dušą – Ji turi vaikiną!

Kai susižavėjimas nauju žmogum aptemdo protą, net nepagalvoji, kad nuoširdžiai besišypsanti žavi mergina gali būti užimta. Tuo momentu atrodo, kad visi iš jos sklindantys signalai tik ir sako: „pažiūrėk į mane, kokia aš graži šįvakar, negi aš tau nepatinku“. Taip nekaltas mirktelėjimas ar šyptelėjimas suteikia kitai pusei nepagrįstų lūkesčių, dėl kurių po kelių tokių nesėkmių atrodo, kad aplink visos arba jau ištekėjusios arba jau draugauja, o tų kurios laisvos iš viso nėra arba visos jos pasislėpusios po šluota.

Sakysit problema paprasta, tik reikia vos susitikus tiesiai paklausi ar tu laisva ir viskas, bet realybėje retai kada pasitaiko toks lengvas atvejis, nes nenoras būti atstumtam gąsdina labiau nei noras sužinoti ar ji laisva.

Prašymas merginoms, kurios turi antrą pusę. Kad ir kaip norėtųsi paflirtuoti ir pasimėgauti naujo pažįstamo dėmesiu, būkit humaniškos ir nekankinkit vargšų naivuolių, kurie mėgaujasi kiekviena minute šalia Jūsų.

P.S. aišku visa tai galioja ir vyrams.