Kai nejauku viešumoje

Nežinau kaip Jums, bet aš pastebėjau, kad kraupiai nejaukiai jaučiuosi kai viešumoje mėginama pademonstruoti, kaip „balandėliai“ džiaugiasi vienas kitu. Norisi prieiti ir išrėkti: „Susiraskit kambarį!!!”

Čia ne dėl to, jog nesidžiaugiu ir pavydžiu, kad žmonėms gera ir jie nieko aplinkui nemato, bet gi turėtų būti kažkokios ribos. Ir pats nemėgstu demonstruotis gavėję ir nenoriu, kad į akis lįstų visokie besiseilėjantys paaugliai. Nemanau, kad reiktų eiti iki absurdo ir įstatymais pradėti drausti bučiuotis viešose vietose. Nors ką gali žinoti, dabartinis Seimas visokių kuriozų prisigalvoja, tai gal ir visai tiktų į bendrą foną :). Ką noriu pasakyti, ogi tai, kad yra daug jaukių ir tam tinkamų vietų mėgautis vienas kito dėmesiu ir nereikia eiti į gatvę vien tam, kad pasirodytum kaip negali ištverti nė minutės vienas be kito.

Kitas dalykas. Labai populiaru yra vaikščioti susikabinus už rankų, bet ne šiaip sau kai porelė sau romantiškai vaikštinėja po parką ar pajūrį, bet kasdienėje situacijoje. Eini sau Gedimino prospektu ir tik spėk apeidinėti vieną „tinką“ po kito .Primena man darželio laikus, kuomet auklėtoja surikiuoja visus porom ir visi vorele sau kaip ančiukai pirmyn. Atrodo porelės negali paleisti vienas kito rankos, geriau bus partrenktos mašinos, bet kartu. Toks nesveikas kabinėjimasis už rankų man atrodo daugiau nei juokingai. Čia gal dėl to, kad taip tankiai keičiami partneriai, kad įsikabinama iš visų jėgų, nes numato, kad už savaitės jis ar ji jau gali vaikštinėti su kita „ranka“.

Nesu aš toks skeptikas ir konservatyvių pažiūrų, kad negalėčiau priimti sveiko mėgavimosi jaunais ir susižavėjusiais žmonėmis, bet tikiuosi šitos mados demonstruotis bent jau neevoliucionuos į dar kardinalesnius poelgius. Kaip, pavyzdžiui, mėgavimąsi intymiais kūniškais malonumais troleibuse ar kur prie kokio paminklo.

Gal ir nuskambėjo kaip būčiau koks pamokslautojas, bet vigsi tokia mano pozicija šiuo klausimu.

Tai tiek šiam kartui ;).

Comments are closed.