Ką veikt, kai nesimylim?

Ir vėl ačiū mūsų forumui už įkvėpimą. Šįkart noriu rašyti apie seksą. Gal kiek ir banalu, tačiau kartais atrodo, kad žmonės nepavargsta apie tai diskutuoti. Noriu-nenoriu-bandyti-nebandyti. Regis, į didžiąją dalį kylančių klausimų galima atsakyti labai paprastai – daryk tai, ką nori daryti, nes vieno atsakymo nėra ir viskas – tik skonio reikalas.

Visgi viena tema kaskart priverčia mane susimąstyti. Ar vyrai tikrai internete ieško tik sekso partnerių? Ar yra tokių, kurie trokšta rimtų santykių. Rimtų VISAPUSIŠKŲ santykių? Nuojauta kužda – negali būt visi vienodi! BET.

.Skaitau forumą, o ten nuomonių dauguma pasisako UŽ vyrų nulinčiavimą šiuo klausimu. O vargšės moteriškės dažniausiai jaučiasi kaip prekės internetiniuose pažinčių portaluose, nes viskas, kas svarbu – nuotrauka, kurioje, norint patirti sėkmę, turėtų atsispindėt nepriekaištinga išvaizda. Ir, patikėkit manim, panašios nuotaikos sklando daugelyje forumų.

Negi tikrai viskas taip liūdna..?

Ir tada pradedu galvoti apie savo pažįstamas poras, apie visas girdėtas istorijas, apie draugų pasakojimus ir nuotykius. Na ir ką gi? Nėra vieno dėsningumo, tikrai nėra. Ir jeigu jau aš, turėdama dar nedidelę savo jauno gyvenimo patirtį, galiiu sudarinėti nevienarūšę klasifikaciją, peršasi išvada, kad apibendrinimų tokiais klausimais būti tiesiog negali.

Štai Jums ir pavyzdys: pora, draugaujanti beveik metus. Kai matai juos kartu, atrodo niekas negalėtų aptemdyti jų džiaugsmo vienas kitu. Bet kai kalbiesi su kiekvienu atskirai. JIS: kartais man

atrodo, kad be sekso mūsų daugiau niekas nesieja. JI: kartais pagalvoju – jeigu nesimylėtume, neturėčiau su juo ką veikt. Aha, teisingai – abu mąsto panašiai.  Ir turbūt abiejų požiūriu juos labiau sieja aistra, nei kiti jausmai. Bet jie kartu. Jie džiaugiasi vienas kitu. Ir dabar jau Jūs man pasakykit – tai kuris šioje poroje nori tik sekso.?

Ir kur suku visus savo išvedžiojimus? Apsukus ratą kitą, vėl grįžtu prie pažinčių ir meilės paieškų. Tvirtai tikiu – ko tikiesi, tą randi. Kuo daugiau randi PANAŠIŲ pavyzdžių, tuo lengvesne ranka apibendrini. Taip ir gimsta “širdžiai mieli” epitetai “visi vyrai kiaulės”, “visos moterys – materialistės”. Tuo tarpu realiame gyvenime tarp VISŲ kiaulių ir materialisčių sukasi daugybė KITOKIŲ. Kokių? Tai reikia pamatyti ir įvertinti. Bet jeigu net nepažinę klijuojam etiketę.? Taipp, tada VISI suvienodėja ir šansai rasti tikrą ir rimtą gyvenimo draugą išties rodosi artimi nuliui.

Gal visgi diskutuodamai ir linčiuodami dar net nepažintus galimus kandidatus į širdį ir ranką, daugiau prašaunam, nei laimim. Juk mintys, anksčiau ar vėliau, įgauna materialų pavidalą. Tad kam galvoti blogai..?

Tokia tad mano nuotaika šiandien. Ir pabaigiu linkėjimu – lai baigiasi etikečių popierius mums, kad turėtume galimybę vertinti ne fikciją, o tikrovę.

27 thoughts on “Ką veikt, kai nesimylim?”

 1. Miela Monika, jūs neįsižeiskite, bet jūs, matyt, tikrai per jauna, kad galėtumėte rašyti kažkokią skiltį, o dar kas savaitę.

  Reply
 2. Madai:
  Kazin, ar yra tikslas isizeisti – gerbiu Jusu nuomone. Taciau gal man netgi padetu “augti” komentarai, kuriuose yra ir argumentu. Todel niekada nieko netvirtinu – tiesiog svarstau 🙂

  Reply
 3. Tiesa – visi nori auksinės formulės, kuria išspręstų viską… 😀
  Santykiai kur kas sudėtingiau nei vienareikšmiai sprendimai 🙂

  Tas straipsnis man kažkaip įrodo, kad ilgalaikiai??? santykiai remti seksu vėlgi įmanomi 🙂

  Charakteris
  Vertybės
  Seksas

  Nors vienas iš jų gali žmonėms leisti būti kartu 🙂 😀 Netiesa?

  Reply
 4. o kodel dienorasciu irasu neraso Nora? ir Agne prapuolus:( neuzkabinantys sitie paskutiniai, nepykit… Pirmoko lygio rasliava, bandant gvildenti “popsiska” tema, jau vien pavadinimu stengiantis suintriguoti, bet norint suintriguoti, reikia ir turinio, ir prasmes, ir is viso kam tie irasai kas savaite, jei nei jie idomus, nei jie komentaru sulaukia, nei diskusija ispletoja. palinkejimas – tobulejimui ribu nera, gal jus pailsekite;)

  Reply
 5. Egidija labai gerai pasakė.
  Tiesiog – rašykite tik tad, kai negalite nerašyti.
  Pasakiau, kad gal per jauna – nes galvojau, kad temos lėkštos dėl to, kad gyvenimo patirties trūksta.
  Kita vertus – o kur jaunatviškas entuziazmas, užsidegimas?
  Tiesiog – nykūs tie rašiniai. NEJOKIE.

  Reply
 6. Manau, kad tai aktuali tema. Turint omenyje, kad sekso žaidimai “pasyvėja” su laiku ir jei daugiau nieko nėra, tai 100 proc. – galas…Arba alkoholis…vardan vaikų…begaliniai ginčai…meilužiai ir t.t. Gerai, kad atsirado ši tema. Geriau ne peikit, o ką nors protingo patys parašykit. Kad ir šiame forume.

  Reply
 7. Aš pilnai pritariu ir palaikau Rock nuomone) Jei jūs tokie protingi ir viską žinot, tai ko komentuojat (užkibot kaip žuviokai))) šis straipsnis visai ne jum, jis skirtas tiem, kas dar tik pradeda pažint šį pilną intrigų, paskalų, dvejonių, abejonių ir kitų peršamų NUOMONIŲ pasaulį…

  Reply
 8. As tik noreciau dar karteli pasakyti, kad tai, kas rasoma tinklarastyje, niekada nebuvo ir greiciausiai nebus mokslininku tyrimais. Tai tiesiog nuomones. Straipsnius dedame i zurnala, o cia, tinklarastyje, yra tai, kuo gyvename, ka pastebime gyvenime, kas stebina mus. Pastaruoju metu rasau viena, tad gal reiketu sakyti – kas stebina mane 🙂

  Bet kokiu atveju, neketinu nieko teigti kategoriskai, nieko mokyti ar duoti sarasa patarimu. Tiesiog rasau, svarstau, ir viskas. Taip, pritariu, ne visada pavyksta islaikyti sklandu stiliu. Bet juk ir nebaigiau zurnalistikos. Ir esu pakankamai atsakinga, kad nerasyciau straipsniu zurnaluose. Taciau cia erdve – ganetinai laisva 🙂 Tad rasau ir mokausi. Ir Jusu komentarai padeda man mokytis.

  Reply
 9. Beje, ka tik isejau i lauka isgerti kavutes ir silta saule, gaivumas po naktinio lietaus bei lengvo vejo sukuojamu lapu snarejimas priverte mane susimastyti – gal is tiesu savanaudiska rasyti tik apie tai, kuo cia gyvename mes. Tad pamaniau pasiulyti Jums: cia, komentaruose parasykite savo pasiulymus, kokios temos Jums aktualios, idomios. Kurkime tinklarasti kartu 🙂

  Reply
 10. man tai toks jausmas, kad cia visa ta rasytoju ismanytoju minia sia vasara pati neturejo atostogu, todel yra laaabai pikta ir priekabi. Vietoj to, kad pasakytu savo nuomone iskeltu klausimu (gal net neturi nuomones, todel ir tyli??), susiranda idomesne idomybe: paieskoti trukumu nebutu.Meno kritikai:)….tik ne tam saite reiskiasi…:))) suvokime, mielieji, BLOGO reiksme…juose raso kas ka nori ir kaip nori. be tikslo itikti jums, su tikslu prakalbinti jus iskeltu klausimu. tik kad jus tylite, neturite ka pasakyti. ir dar norite uzciaupti Monika:)

  Reply
 11. Monika, nesiteisink, matau kad rasei nuosirdziai. Esme tame, kad galima nusivilti atsivertus irasa ir pamacius kad atsakymo i pavadinime uzrasyta klausima nera.

  Reply
 12. Monika, jei nepretenduoji į nieką – tai kam rašinėji? O po to visokie sekantys pasiaiškinimai ir pasaldinimai visiems po straipsniu apsisakiusiems… Švelniai tariant… prastas skonis.
  Taip, tai mano nuomonė. Bet manau turėtumėte žinoti ir apie tokia.

  O tie visokie apsimestinai aš ne žurnalistė… Neturėtumėte ambicijų – niekas nepriverstų jūsų ne tik kad tų visų po rašinėlių einančių komentarų, bet net ir antraštės jam duoti.

  O paprastutis straipsnelis apie renginį – bent jau nepretenzingas. Ir tai jį daro penkis kartus geresnį už tuos kelis jūsų pasisakymus, kuriuos skaičiau.

  O tas pasakymas skelbkite savo pasisakymus komentaruose… tai dar vienias poigus triukas. O gal tai tikria naivumas?

  “Oj, brangusis, atvažiuok pas mane į Samarkandą” “Gerai, o koks adresas?” “O kam tau adresas, tu taip atvažiuok”

  Reply
 13. nu bet kai kurie tikrai piktai parase…

  Man atrodo, kad zmogus tiesiog pasidalino mintimis su kitais, ir tiek, ir tarp kitko visai nekvailai ji parase, tik skepticizmo akinius galima kartais ir nusiimti, nes pro juos mazai matosi.

  O tie, kurie daugiausia kritikuoja, manau, patys nelaimingiausi.

  Draugute pasakojo, kur Anglijoj gyvena, kad ten visi santykiai visiskai kitokie – niekas ant nieko nevaro, maziau tos kritikos, vyrai taip pat nusieme imperatoriu vainikus, nes visi ten zino kas tai femininizmas yra ir pripazista tokiu ideju verte ir t.t.

  Tiesiog gyvena zmones ir stengiasi but laimingi. Draugai padeda, bet buna ir tokiu, kurie labai megsta apkartint kitiems diena (LT tokiu ypac daznai pasitaiko).

  Galvoju, gal varyt i Anglija psichologijos magistro studijuot?.. :))) (kol kas retorinis klausimas) 🙂

  Reply
 14. Pavadinimas tikrai neturi nieko bendra su tema.. Aisku, jei labai panoreti, sujungti galima viska… Gal ir pasikartosiu, bet, ta ir as galiu parasyti. Tik vat viena beda – kol kas tokie isvedziojimai nieko nejaudina ir nieko nekeicia. Musu laikais, manau, niekas ir nepasikeis.

  Reply
 15. … manau diskusija sia tema butu bevaise. labai blogai yra tuomet tai zmones klijuoja vienas kitam etiketes , turi isankstini nusistatyma, tik del to jog praeityje turejo karcios patirties. taip jie save riboja, nuodyja save ir kitus.

  Reply
 16. Ka veikt, kai nesimylim? Na jei mylites, tai neturi kilt klausimu ka veikt po to, o jei dul…nates, tai gal palaukt kol vel atsistos arba skirstytis. Paprasta ir konkretu

  Reply
 17. labai aishkiai ir teisingai pavariai vave!!!!:) net komentarai nutruko pusantro menesio:) MEILE yra MEILE, o seksas tai tik seksas….

  Reply
 18. Tema, komentarai…kazkas netaip DP tinklarastyje. Sakyciau, ji rasyti turetu pakankamai brandaus amziaus zmogus, nes visos temos kazkokios naiviai , saldziai populistinio stiliaus, neisgyventos, o sukurptos.Neisizeiskit, Monika, bet tai labai jauciasi.Ir nesinori nei skaityti nei dalyvauti ju aptarime.

  Reply
 19. O kam nepasitaiko dienu “lyg tycia”, kai tema ne ta papuola, ar normaliai jos atskleisti nepavyksta… Jeigu pati tema nepatinka – kam skaityt? Tarkim as randu ir tokiu straipsneliu cia, kurie kad ir jaunatviskai, bet taikliai parasyti.

  Reply

Leave a Comment