Susigrąžinti meilę?

Rodos dar visai neseniai skrajojote iš laimės, o dabar sėdite sukniubę ir apimti liūdesio, skausmo ar net depresijos. Prieš tai buvę gražūs santykiai ėmė ir nutrūko. Norite juos sugrąžinti?

Galimybė visada yra, svarbiausia, kad to norėtų abu žmonės. Tačiau visų pirma kiekvienas turi atsakyti į kelis svarbiausius klausimus, ir tik tada nutarti, ar tikrai verta lipdyti sudužusius santykius. Reikia tam laiko? Skirkite tiek, kiek jums patogiausia. Sakote viską apgalvojote? Pabandykite dar kartą. Visada yra klausimų, kuriuos sąmoningai praleidžiate, nenorėdami gilintis į skaudžiausius aspektus? Kovokite su savimi. Kad ir kaip bebūtų sunku – viskas tik į gerą. Pabandykite dar kartą sau užduoti tokius klausimus ir paieškokite racionaliausių atsakymų.

Ar pagrindinė priežastis, dėl ko norite sugrąžinti buvusius santykiu, nėra ta, kad nekenčiate būti vieni ir trokštate artimumo? Nesvarbu, kuris asmuo atsakingas už nutrūkusią draugystę, tačiau ateina metas, kai abu žmones apima liūdesys ir vienišumo jausmas. Jeigu būtent dėl tokios savijautos nutarsite atnaujinti santykius, toks sprendimas gali atnešti dar daugiau skausmo ir prastų emocijų ateityje. Laikydamiesi įsikibę buvusios, tačiau sėkmingai nesiklosčiusios draugystės, jūs galite pražiopsoti savo ateities šansus.

Ar manote, kad skausmas, atsiradęs po išsiskyrimo, praeis jums vėl susitaikius? Kiekvienas jaučia skausmą po išsiskyrimo, tačiau per laiką jis išblėsta. Gal jaučiate pyktį ir norėtumėte susitaikyti vien dėl to, kad galėtumėte savo buvusią antrąją pusę kaip nors įskaudinti ar priversti juos gailėtis? Nedarykite to, nes į gerą tokie sprendimai niekada nenuveda.

Norite sugrąžinti santykius tik dėl to, kad to padaryti nebeįmanoma? Kartais žmones apima noras gauti kažką, kas naįmanoma, vien tik todėl, kad nebeįmanoma. Jeigu jūsų buvusi antroji pusė jau susirado naują meilę – nebandykite jų skirti specialiai. Visų pirma, naujiems santykiams besiklostant sklandžiai, to padaryti bus neįmanoma. Antra – jeigu ir įmanoma, nutraukęs naują draugystę ir sugrįžęs pas jus asmuo gali pradėti dėl to stipriai piktintis. Galiausiai jus apims nerimas, mintys, kad esate apgaudinėjami, o galiausiai tai vėl sukeltų laviną problemų.

Ar iš tiesų tikite, kad šis žmogus vertas antrojo šanso? Visų pirma pagalvokite apie aplinkybes, kurios privertė jus išsiskirti, o tada nutarkite, ar savo buvusiai antrajai pusei galite suteikti dar vieną galimybę. Jeigu jūsų santykiai nutrūko dėl šio žmogaus neištikimybės – puoselėti gražių vilčių nereikia. Yra toks senas posakis, kad tas, kuris apgauna vieną kartą, tas apgaudinėja ir visą gyvenimą. Nesvarbu, kaip stipriai stengsitės mylėti tokį žmogų, tačiau pakeisti jo negalėsite. Taigi, net ir sugrąžinus buvusius santykius, jums teks nuolatos bijoti, ar mylimasis vėl nepasuks į šalį ir jūsų bendravimas nesiklostys vis blogiau.

Ar turite rimtą pagrindą galvoti, kad jūsų santykiai ateityje klostysis sėkmingai? Kai praeina sudėtingas periodas, tai dar nereiškia, kad naujai lipdomoje draugystėje visi reikalai klostysis kitaip, nei buvo prieš tai. Abu žmonės turi labai rimtai apgalvoti visas kilusias problemas ir jas bendrom jėgom spręsti. Skirkite tam laiko!

Ar išsprendėte asmenines bėdas? Galbūt poroje esate labai pavydi ir egoistiška asmenybė? Gal savo mylimą antrą pusę laikėte per daug užspaudusi savo gniaužtuose? Apgalvokite, ką galėtumėte tokioje situacijoje keisti. Priešingu atveju, naujai sulipdyti santykiai vėl bus pasmerkti nesėkmei.

Ką apie šiuos santykius galvoja jūsų šeimos nariai bei draugai? Visų pirma, vieno asmens dėl nesusiklosčiusios draugystės kaltinti tikrai nereikėtų – dėl visų bėdų atsakomybę neša du asmenys. Apskritai, apie tai pasikalbėkite su artimiausiai jums žmonėmis. Paklauskite, ką jie galvoja apie buvusią draugystę ir kokios mintys juos apima pagalvojus apie jos atnaujinimą. Išklausykite kitas nuomones, tačiau, žinoma, sprendimą priimti jums teks patiems.

Ar buvusi antroji pusė dar laisva? Jūsų buvęs partneris susirado kitą antrą pusę. Jeigu jums labai smalsu – pasidomėkite daugiau apie ją, apie naujuosius jų santykius. Tačiau pažvelkite į tai objektyviai. Jeigu sužinote, kad ši draugystė turi labai daug spragų, galite bandyti savo buvusiam žmogui apie save priminti. Tačiau jeigu santykiai klostosi labai gražiai – nesivelkite į tokius reikalus. Tai atneštų daug kartėlio visiems. Verčiau savo širdyje nešiojamą meilę palaikykite kam nors kitam.

Pasikartosime, kiekviena draugystė turi galimybę vėl įsivažiuoti, tačiau tai priklauso nuo abiejų žmonių noro ir pastangų. Jeigu išsiskyrimas buvo vienpusis, o jūs kabinatės tos menkos vilties, kad dar viskas gali būti gerai – verčiau viską apsvarstykite racionaliai. Negalima įtakoti kitų žmonių jausmų, minčių ir poelgių, jei jie patys to nenori. Verčiau nurykite tą kartų gurkšnį ir pasileiskite į naujus gyvenimo nuotykius!

Artūras Katinas

Comments are closed.