Kalbi telefonu ir pieši

Kalbi telefonu su pašnekovu, galvoji apie tai, ką sako jis ir ką ketini atsakyti tu, o rankos gyvena savo gyvenimą: jos pačios susiranda lapą popieriaus ir tušinuką. Tada ima piešti. Visai nevalingai, tau net nespėjus sąmoningai pagalvoti, ką nupiešti norėtum. Nemanyk, kad toks nesąmoningas piešimas – tik bereikšmis žaidimas. Psichologai iš jo galėtų išskaityti net labai daug.

Taigi ką nupiešei plepėdama telefonu?

Apskritimai, spiralės, bangelės. Gali būti, kad dabar pergyveni lengvą krizę. Tačiau sugebi sutelkti jėgas, neketini pasiduoti, esi pasirengusi priimti reikšmingus sprendimus. Kallbėdama su pašnekovu būk itin atsargi, kad neapsižiūrėjusi neleptelėtum bereikalingų žodžių – šiuo metu nesi linkusi jų vynioti į vatą. Dabar tavęs nedomina svetimos problemos ir svetimi reikalai, vienintelis svarbus dalykas – tu pati ir tavo gyvenimas.

Geometrinės figūros. Esi įdomi ir paslaptinga asmenybė. Gerai žinai, ko nori iš žmonių ir iš gyvenimo. Tikėtina, kad esi pasirengusi atvirai konfrontacijai ar net konfliktui su pašnekovu. Kuo daugiau tavo nupieštose figūrose kampų, tuo agresyviau ir ryžtingiau tu nusiteikusi. Nė neketini slėpti savo nuomonės ir nuotaikos. Pasitiki savimi ir neab

ejoji savo teisumu. Nepakenktų kiek sušvelninti savo požiūrį ir pamatyti aplinkui ne tik juoda ir balta, bet ir daugiau atspalvių.

Girliandos, gėlės, saulė. Tau liūdna, tačiau nenori savo jausmų atskleisti pašnekovui. Svajoji apie draugystę ir artimumą – štai kodėl pieši tokius dra

augiškus, atvirus piešinius. Jei turi rimtų priežasčių vengti pašnekovo, pakalbėjusi su juo paskambink kokiai draugei, mamai, sesei – tau reikia su kuo nors draugiškai ir maloniai pasikalbėti, nori būti suprasta, įsitikinti, kad esi mylima.

Persipynę širdys. Tavyje kunkuliuote kunkuliuoja emocijos. Jei galėtum – apkabintum ir išbučiuotum visą pasaulį. Tačiau kažkodėl nuo pašnekovo savo jausmus slepi. Kuo didesnis piešinys, tuo atkakliau slepi tai, ką jauti. Tačiau svarbiausia – kad viduje esi nusiteikusi pozityviai. Tikėtina, kad greitai tavo gyvenimas pagerės, o pakili nuotaika padės įveikti visas kliūtis.

Susikertantys žiedai. Tau rūpi ryšių su pašnekovu pastovumas. Nori žinoti apie pašnekovą viską, aktyviai dalyvauti jo gyvenime. Kartais jautiesi išstumta iš įvykių epicentro ir tai verčia tave nerimauti. Tačiau tikėtina, kad įvykiai klostysis tau palankia linkme, nes tu nelinkusi likti nuoošalyje, būti pasyvi – iš visų jėgų pasistengsi užmegzti glaudesnius ryšius.

Šachmatų langeliai. Gali būti, kad artimiausiu metu laukia nemalonumai, tačiau veikiausiai sėkmingai juos įveiksi. Dabar labiausiai ilgiesi situacijos aiškumo, tau atrodo, jog aplinkui – daug veidmainystės ir apgaulės. Sunkokai sekasi bendrauti su žmonėmis, viduje esi susikūrusi daugybę psichologinių barjerų, kurių nedrįsti peržengti. Tačiau viskas tavo rankose, gali įveikti visus sunkumus!

Tinklas. Tau reikia priimti svarbų sprendimą, imtis rimtų reikalų, tačiau pasąmonė kužda, jog negali pasikliauti savo pašnekovu. Neryžtingumas tik pablogins situaciją. Geresnis požymis, jei

i tinklelis apvestas aiškiu kontūru, nenusitęsia į begalybę. Vadinasi, pasąmonėje jau žinai problemos sprendimo variantą, belieka jį dar kartą apsvarstyti ir imti veiksmų.

Viename mazge susikertančios juostos. Tave išvargino pašnekovas. Gal net pavargai nuo savo gyvenimo. Jautiesi nepastebėta, neįvertinta. Metas ką nors pakeisti. Padaryk ką nors, apie ką seniai svajojai, tačiau vis pritrūkdavai laiko – turėtum pasijusti geriau. Gali būti, jog laikas keisti darbą ar apskritai gyvenimo būdą.

Žmogeliukai. Šie piešinukai ne tokie jau linksmi ir nekalti, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei dažnai juos pieši – tikėtina, kad jautiesi bejėgė, nori išvengti kokių nors problemų, užkrauti savo atsakomybę kitiems. Iš tiesų tau derėtų ne bėgti nuo realybės, o drąsiai priimti iššūkius. Pradėjusi nuo smulkių užduočių netruktum įsitikinti, kad su viskuo gali susitvarkyti ir pati, visai nereikia slapstytis už kitų nugarų.

Leave a Comment