8 būdai, kaip technologijos gali pakenkti jūsų santykiams

639 0

Šiame technologijų amžiuje daugybė žmonių susipažįsta internete. Tačiau kai jau radote tą vienintelį ar vienintelę, šiuolaikinės technologijos gali ir pakenkti jūsų santykiams. Kaip?

Pateikiame 8 dalykus, kurių turėtumėte vengti, jei norite išsaugoti darnius santykius.

1. Kas penkias minutes nerašykite trumpųjų žinučių. Pasitaiko dėl trumpųjų žinučių išprotėjusių žmonių. Tai tokie žmonės, kurie kas penkias minutes patinkančiam asmeniu rašo pačius kvailiausius dalykus. „Aš dabar važiuoju troleibusu“, „Geriu kavą, o tu?“, „Žiūriu televizorių, o ką tu veiki?“ – ar norėtumėte per dieną gauti šimtą tokių žinučių? Mieli vyrai, jeii jums patinka moteris ir nenorite jai įkyrėti, apsiribokite iki 5 žinučių per dieną.

2. Ribokite priešingos lyties draugų skaičių socialiniuose tinkluose. Kai kurie vyrai socialiniuose tinkluose draugauti kviečia visas pažįstamas moteris, net tas, kurias gyvenime matė gal vieną kartą ir viso labo pasisveikino. Kaip turėtų jaustis jūsų antroji pusė, jei tarp jūsų draugų yra keli tūkstančiai moterų ir kelios dešimti vyrų?

3. Neflirtuokite su pažįstamomis socialiniuose tinkluose. Nepamirškite, kad tai vieša erdvė, ir jūsų antroji pusė gali pamatyti šias žinutes.

4. Nesielkite kaip slaptosios tarnybos ageentas. Jei norint įjungti jūsų kompiuterį, telefoną, įeiti į anketas socialiniuose tinkluose reikia įvesti vis kitą ne mažiau nei 20 simbolių kombinaciją, nenustebkite, kad jūsų antrajai pusei kils įtarimų dėl jūsų santykių.

5. Internetu naudokitės atsargiai. Jei jūsų antroji pusė gali supykti, kad lankotės tam

m tikruose puslapiuose, verčiau kiekvieną kartą ištrinkite interneto naršyklės istoriją.

6. Pamirškite, kad turite telefoną. Liguistas elgesys su mobiliuoju telefonu gali ta. . .

Nenustebkite, kad jūsų antroji pusė pyksta, jei susitikinėjate jau seniai, tačiau vis dar esate prisiregistravę pažinčių svetainėse.

Join the Conversation

×
×