Kaip suderinti merginą ir draugus?

Vienas iš didžiausių nuolatinių santykių keliamų iššūkių – atrasti tinkamą pusiausvyrą tarp merginos ir draugų. Tai labai trapus balansas, o neteisingas elgesys šioje situacijoje gali turėti labai rimtų pasekmių.

Jei per dažnai atsisakysite būti su mergina, vėl liksite vienas greičiau nei to norėtumėte, bet jūsų draugai netrukus pradings, jei nuolat būsite tik su savo mergina.

Sugebėjimo atrasti balansą tarp draugų ir panelės pagrindai – laiko paskirstymas ir pagarba. Žmonės, kuriems jūs rūpite, verti jūsų laiko.

Planuokite laiką su kiekvienu

Jūsų draugai visada jums paskambindavo ir pasikviesdavo eiti drauge, kai tik jų nuotaika būdavo tam tinkama. Tuo tarpu jūsų panelė pradėjo manyti, kad kiekvieną savaitgalį leisite kartu su ja.

Problema tame, kad ir draugai, ir mergina mano, kad galite tiesiog viską mesti ir būti su jais ar ja. Norint atrasti balansą tarp draugų ir širdies damos, šiek tiek laiko planavimo turės labai teigiamos įtakos.

Gerbkite šventas progas

Pavyzdžiui, gimtadienius. Naujuosius metus turėtumėte sutikti su savo išrinktąja, net jei draugų kompanija organizuoja pašėlusiai linksmą kelionę į užsienį, o jos planuose – tik ramus pasėdėjimas kartu su draugėmis.

Lygiai taip pat dėl jokių priežasčių negalite leisti savo merginai įkalbėti jus atsisakyti švento laiko su draugais – tokio, kaip „Eurolygos“ finalas ar kasmetinė išvyka prie ežerų. Kai kurios progos yra tiesiog šventos.

Paverskite ją „sparno drauge“

Vienas iš būdų atrasti pusiausvyrą – planuoti bendras linksmybes. Pavyzdžiui, pabandykite įkalbėti savo draugę eiti kartu, kai planuojate su draugais vakare perbėgti per klubus.

Ir jūsų mergina netgi gali būti labai gera pagalbininkė jūsų draugams ieškant naujų vakaro nuotykių. Vienišos merginos jausis daug patogiau kalbėdamos su jūsų draugais vaikinais, jei jūsų grupėje taip pat bus ir kita mergina.

Visą dėmesį skirkite tam, su kuo esate

Pasirūpinkite, kad laikas, leidžiamas su draugais arba su mergina būtų kokybiškas. Kitaip tariant, kai būnate su draugais, stenkitės visą tą laiką nekalbėti telefonu su mergina, o kai būnate su ja, nerašinėkite žinučių draugams.

Draugai ir mergina pavydėti vieni kitiems ir susidaryti priešišką nuomonę, jei jausis apleisti. Neverta leisti laiko su vienu, jei jūsų mintyse kitas.