Bučinių diena

Sveiki, dar vienas atviras laiškas Jums, mano tylieji skaitytojai…

Liepos 6-oji

Mielieji, kaip ir kiekvienais metais su Mindaugo karūnavimu galime švęsti ir karūnuoti vienas kitą bučiniais, nes liepos šeštoji taip pat laikoma ir bučinių diena.. Ta proga šį mėnesį norime paskalbti bučinių mėnesiu.

Nenusiminkite, jei dar neturite antrosios puselės, su kuria galėtumėte apsikeisti saldžiomis lūpų glamonėmis. Galite pabučiuoti, mamą, vaiką, draugą, mylimą augintinį. Juk dalinimasis šiluma suteikia tiek daug laimės. O lūpos yra viena jautresnių erogeninių zonų. Nežinia, ar meilė gimsta po pirmo bučinio, ar po šimtas pirmo, o gal bučinys gimsta po meilės įsikibirkščiavimo? Bet kokiu atveju, bučiuokitės!

Jūra

Kas dar be bučinių? Praėjo ilgasis savaitgalis, grįžome į darbus įdegę, pailsėję, galbūt sunkiai įsivažiuojame į darbus. Vilniuje praūžė perkūnija, į mano draugo namus įlėkė žaibo kamuolys, o Palangoje visi mėgavosi karštu pajūrio smėliu, lediniu jūros vandeniu ir iki raudonumo kepinančiais saulės spinduliais. Jau antrą savaitgalį važiuoju prie jūros. Tai kaip vasaros epidemija, kažkokia trauka nenumaldoma. Kažkada girdėjau, jog ta trauka yra fiziologiškai užprogramuota, mes tiesiog jaučiame jodo trūkumą. Nežinau, kiek tame tiesos, bet jūra yra kažkoks stebuklas ir tikrai ta vandens gausybė, bangų galybė svaigina mus.

Atrodytų prie jūros galima – maudytis taip pat, kaip ežere, vaikščioti per smėlį, kaip per pievą, gulėti prieš saule, kaip ir balkone, važinėti su dviračiais, kaip ir kaime pas močiute, trinti asfaltą Palangos, kaip bet kokio kito miesto, bet vis tiek traukiame į Klaipėdos pusę.

Gal tiesiog aplinką pakeisti norime? Gal su kažkuo susipažinti? O gal kaip tik pabūti ten, kur mūsų niekas nepažįsta? Kiekvienas turi individualių interesų ir motyvų, bet rezultatas tas pats – pajūrio apylinkės per savaitgalius susilaukia daugiau svečių, nei bet kuris kitas Lietuvos kampelis. Jeigu dar neskalavote savo kojų jūroje, tada metas krauti lagaminus ir bent trumpam užsukti ir leisti sau pasimėgauti jūra!

Meilė

Kad ir kur bebūtumėte, prie jūros ar kitame pasaulio gale, ieškote mylimo žmogaus. Ir tai užburtas ratas – arba jo ieškai, arba surandi ir būni su juo, išgyveni meilę ir visokius santykių bangavimus, arba netenki, liūdi ir ieškai.

Mūsų svetainėje daugumą sudaro tie ieškotojai. Tai ypatinga būsena. Kažkuo skausminga, kažkuo ir žavinga. Daug naujų pažinčių, flirtas, atradimai, praradimai. Statai, kuri, eini į nežinią. Svarbiausiai tame ieškojime nepamesti optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo. Tai būtų trečias ir paskutinis mano palinkėjimas šiandien.

Bučiuoju ir apkabinu Jus…

Kris