Bučinių diena

Sveiki, dar vienas atviras laiškas Jums, mano tylieji skaitytojai.

Liepos 6-oji

Mielieji, kaip ir kiekvienais metais su Mindaugo karūnavimu galime švęsti ir karūnuoti vienas kitą bučiniais, nes liepos šeštoji taip pat laikoma ir bučinių diena.. Ta proga šį mėnesį norime paskalbti bučinių mėnesiu.

Nenusiminkite, jei dar neturite antrosios puselės, su kuria galėtumėte apsikeisti saldžiomis lūpų glamonėmis. Galite pabučiuoti, mamą, vaiką, draugą, mylimą augintinį. Juk dalinimasis šiluma suteikia tiek daug laimės. O lūpos yra viena jautresnių erogeninių zonų. Nežinia, ar meilė gimsta po pirmo bučinio, ar po šimtas pirmo, o gal bučinys gimsta po meilės įsikibirkščiavimo? Bet kokiu atveju, bučiuokitės!

Jūra

Kas dar be bučinių? Praėjo ilgasis savaitgalis, grįžome į darbus įdegę, pailsėję, galbūt sunkiai įsivažiuojame į darbus. Vilniuje praūžė perkūnija, į mano draugo namus įlėkė žaibo kamuolys, o Palangoje visi mėgavosi karštu pajūrio smėliu, lediniu jūros vandeniu ir iki raudonumo kepinančiais saulės spinduliais. Jau antrą savaitgalį važiuoju prie jūros. Tai kaip vasaros epidemija, kažkokia trauka nenumaldoma. Kažkada girdėjau, jog ta trauka yra fiziologiškai užprogramuota, mes tiesiog jaučiame jodo trūkumą. Než žinau, kiek tame tiesos, bet jūra yra kažkoks stebuklas ir tikrai ta vandens gausybė, bangų galybė svaigina mus.

Atrodytų prie jūros galima – maudytis taip pat, kaip ežere, vaikščioti per smėlį, kaip per pievą, gulėti prieš saule, kaip ir balkone, važinėti su dvi

iračiais, kaip ir kaime pas močiute, trinti asfaltą Palangos, kaip bet kokio kito miesto, bet vis tiek traukiame į Klaipėdos pusę.

Gal tiesiog aplinką pakeisti norime? Gal su kažkuo susipažinti? O gal kaip tik pabūti ten, kur mūsų niekas nepažįsta? Kiekvienas turi individualių interesų ir motyvų, bet rezultatas tas pats – pajūrio apylinkės per savaitgalius susilaukia daugiau svečių, nei bet kuris kitas Lietuvos kampelis. Jeigu dar neskalavote savo kojų jūroje, tada metas krauti lagaminus ir bent trumpam užsukti ir leisti sau pasimėgauti jūra!

Meilė

Kad ir kur bebūtumėte, prie jūros ar kitame pasaulio gale, ieškote mylimo žmogaus. Ir tai užburtas ratas – arba jo ieškai, arba surandi ir būni su juo, išgyveni meilę ir visokius santykių bangavimus, arba netenki, liūdi ir ieškai.

Mūsų svetainėje daugumą sudaro tie ieš škotojai. Tai ypatinga būsena. Kažkuo skausminga, kažkuo ir žavinga. Daug naujų pažinčių, flirtas, atradimai, praradimai. Statai, kuri, eini į nežinią. Svarbiausiai tame ieškojime nepamesti optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo. Tai būtų trečias ir paskutinis mano palinkėjimas šiandien.

Bučiuoju ir apkabinu Jus.

Kris

0 thoughts on “Bučinių diena”

  1. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.

    Pagrindinis šios kompanijos bruožas – pačios naujausios atjauninimo bei sveikatingumo technologijos, išleidžiamoje produkcijoje naudojančios natūralius peptidus. Šioje kompanijoje taikomas struktūrinis tinklinis marketingas yra vienas naudingiausių klientams.

    NPCRIZ vadovai – tai patyrę profesionalai, kurie dalyvauja programos, skirtos atjauninimo, bei ilgaamžiškumo problemoms spręsti tiek Rusijoje, tiek Europoje. Kompanija NPCRIZ – tai visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.registracija verslas56@gmail.com

    Reply

Leave a Comment