Žiemiški pamąstymai

Žiemą šalta, o kartais nesušildo ir kailiniai bei vilnonės kojinės. Trūksta žmogiškos šilumos. Trūksta apkabinimo, artumo. Trūksta iš širdies dovanotų dovanų.

Kalėdos man asocijuojasi su visuotiniu gerumu. Norisi visiems šypsotis, dovanoti dovanas, apkabinėti. Aišku norisi tokios pačios reakcijos ir mainais. Kažkam šios šventės asocijuojasi su visuotine pirkimo manija, kažkam – su vienišumu. Ir galbūt mes visi būsim teisus. Juk stiklinė ir pusiau tuščia, ir pusiau pilna. Kalėdos bus tuo, kuo leisi joms būti.

Bet kokiu atveju, manau, kad tai proga mums trumpam sustoti, ats sikvėpti, apmąstyti, kas buvo ir apie tai, kas bus.

Aš bijau, kad ateis tokia diena, kai užgrius sunki liga, didelė netektis ar kita bėda ir tada bus taip gaila, kad dariau kažką ne taip. Bus gaila, kad pergyvenau dėl materialių dalykų, dėl to, kas visai nėra mano gyvenimo prasmė, tikslas ar siekiamybė. Dėl tų dalykų, kurie pakeičiami, kurie atrodo svarbūs tik tą minutę – tai mašinos, namai, telefonai ir kitos daiktybės.

Einam, bėgam, darom, vis kažko nespėjam. Nenueinam pas gydytoją, nepaskaitom knygos, nepasakom ger ro žodžio, nepasidarom veido kaukės, neišsimiegam, nes tai nėra taip svarbu. Ar tikrai?

Papuoškite savo namus, papuoškite save, nuraminkite savo sielą. Dar nevėlu išsiųsti atvirukus. Ar parašyti šiltą elektroninį laišką. Dar nevėlu pakviesti ją imbierinių sausainių, dar nevėlu padovanoti jam šypseną.

Kas suš

šildys Kalėdų rytą? Puodelis mėgstamos arbatos, giminaičiai, draugai, NAUJOS PAŽINTYS (kodėl gi ne?) ir mes patys save – mintimis ir naujai kuriamais planais.

Savaitgalį karpysiu snaiges ir puošiu savo kambario langus,

Kris

10 thoughts on “Žiemiški pamąstymai”

 1. Bauginanciai skamba vienatve, bet gal yra dabar toks tarpsnis, kai reikia ismokti pabuti ir vienai, gal atejo metas surasti nauja pomegi, tai, kas miela sirdziai, kam anksciau vis pritrukdavo laiko…
  Šiltų, kvepenčių Kalėdų:)))

  Reply
 2. Pritariu Smeltei! Vakar radau uzsiemima – iki isnaktu kepiau kuciukus 🙂 ir taip kasdien stengiuosi uzsiimti, tik kartais nepavyksta kontroliuoti nuotaikos, noretusi dziaugtis sia diena, bet mintys tamsios lenda, tada visi maisosi ir erzina. Bet Keledu laukiu kaip kokio isvadavimo.

  Reply
 3. Smagu, Gaga, kad nenusimeni ir bandai pabegti nuo niuriu minciu. Nors ir laikinai, bet tai juk padeda:)

  Vyti, juk daug ko siam pasauly truksta, bet jei viska nuspalvinsim tik juodai, tai sviesiu spalvu ne su ziburiu nesurasime…:)
  Visiems grazaus laukimo…

  Reply
 4. Taip laukiau Kaledu, davanelem pradejau rupintis labai anksti, o ju kaip ir nebuvo, praleke, net nepajutau, gaila, nes nebeturiu ko laukti…

  Reply
 5. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.

  Pagrindinis šios kompanijos bruožas – pačios naujausios atjauninimo bei sveikatingumo technologijos, išleidžiamoje produkcijoje naudojančios natūralius peptidus. Šioje kompanijoje taikomas struktūrinis tinklinis marketingas yra vienas naudingiausių klientams.

  NPCRIZ vadovai – tai patyrę profesionalai, kurie dalyvauja programos, skirtos atjauninimo, bei ilgaamžiškumo problemoms spręsti tiek Rusijoje, tiek Europoje. Kompanija NPCRIZ – tai visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment