Jau šitas lietus…

Lašų barbenimas į langus padeda užmigt – tas tiesa. Bet jis tarsi jauki lopšinė veikia ne tik gulint lovoje, bet ir prie darbo stalo. Būtent čia ir prasideda problemos, nes dirbti tai reikia, o akys limpa ir merkiasi.

Trys – keturi, visi einam įkėpt gryno oro! Kaip taisyklė, lietuj lyjant oras išties gaivesnis. Triskart giliai įkvėpus, deguonis pradeda jaukiai jaustis Jūsų kraujyje, o pasiekęs smegenis turėtų ir atgaivinti. Na kaip? Man nepadėjo.

Gal kavos? Vienas šauštelis, du.. Et, lai būna visi keturi! Šliurpt vieną kartą, šli iurpt dar. Ir dar. Ne, jokio efekto!

O lietus vis dar plauna langus. Gal ir gerai – patiems nereikės. Visgi nuo žiovulio jau įskaudo žandai. Gal trumpą mankštelę?

Trys pritūpimai, kraujas plūsteli į smegenis, pradeda greičiau suktis mano galvos krumpliaračiai. Rekomenduoju!

Beje, jeigu jau pradėjote ilgėtis vasaros ir liūdėti, kad ruduo vėl bus ilgas, tamsus ir niūrus, jaučiu pareigą pranešti – Ramunė, su kuria draugaujame ir bendradarbiaujame jau kone metus, lapkričio 6 – 8 dienomis kviečia visus į intensyvius seminarus “Menas mylėti”.

Kartu su Ramune dirbs darni tarptautinė lektorių komanda, tad vis siems besidomintiems tantra, judesio terapija, kontaktine terapija, kvėpavimo pratimais ne tik žvalumui bet ir kovai su stresu, siūlau suklusti. Ko gi nepraskaidrinus sau rudens?

1 thought on “Jau šitas lietus…”

  1. Baikit, koks dar “ilgas” ruduo? Greičiausiai šlapias (ieškokim batų), tamsus (įsisukim stipresnių lempučių namuos), šaltas (drabužiai!).
    Beprotiškai trumpos dienos maždaug iki sausio vidurio – o iš tiesų, man atrodo, tai mes bepročiai, kad žiemą-vasarą bandome dirbti vienodu krūviu. Todėl joks kofeinas nepadeda.
    Rudenį ir žiemą daugiau miegoti reikia! Tuo metu dienos valandos trumpesnės, o nakties ilgesnės.

    Reply

Leave a Comment