Rūkymas – pretekstas susipažinti

Prisipažinsiu, nerūkau, nors žiebtuvėlis dažnas svečias mano kišenėje. Visiškai nepalaikau tų, kurie traukia cigarete po cigaretės vien dėl to, kad taip diktuoja ”kieto“ vyro šablonas. O dar labiau nemėgstu merginų traukančių cigaretę, taip, kad atrodo tuoj patirs orgazmą. Bet visgi ar rūkymas padeda pralaužti ledus, mėginant užkalbinti merginą?

Manau kad taip, nes daug lengviau prieiti paprašyti ugnies arba apsimesti, kad baigėsi cigaretės ir taip ištraukti pirmuosius žodžius, o po to jau galima rutulioti pokalbį pagal situaciją. Juolab, kad rūkomojo erdvė dažniausiai būna tylesnė ir daug palankesnė užmegzti pokalbį. Jeigu mėginsi mergina užkalbinti klube, kur tranki muzika, tai tikriausiai ji nesupras ne žodžio ir pamanys, kad tu prieglušis . Situacija vakarėlyje pas draugus vėlgi panaši, rūkantys išeina į balkoną ar į lauką ir ten užsimezga diskusijos, kurios vėliau nesunkiai išsirutulioja į artimesnį pokalbį.

Sakysite kvaila ir lengvabūdiška traukti dūmą, tik tam, kad užmegztum pažintį, bet aš pažįstu ne vieną, kuris apsimeta rūkančiu, kai tai patogu. Taip tai veidmainiavimas. Bet ko nepadarysi dėl tų merginų!!!

Nesakau vienareikšmiškai, kad rūkymas vienintelis būdas užkalbinti merginą. Atvirkščiai, manu, pats geriausias būdas pradėti pažintį – šokiai. Bet čia jau kita tema…