Pradėkite savo verslą augindami triušius, o triušių prieauglį supirksime mes po 60Lt

Besidomintiems triušininkyste arba norintiems pradėti savo verslą siūlome patogius ir praktiškus narvus, kurie suteikia palankias sąlygas triušiams gyventi ir daugintis. Nereikalaujantis kasdienės priežiūros ir be didelių investicijų šis verslas gali Jums atnešti maksimalų pelną.
Narvai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jų sumontavimui nereikalingi pamatai (turi būti tik horizontalus pagrindas), jie nėra stacionarūs – sustatymo vietą galima lengvai keisti. Kiekvienoje fermoje gali gyventi nuo 1 iki 30 triušių. Šaltuoju metu (esant minusinei temperatūrai) numatyta galimybė apšildyti guolius triušių patelėms ir jų vadoms. Tik ant viieno aro žemės sklypelio galite sutalpinti 16 mini fermų, kuriuose gali gyventi daugiau kaip 400 triušių.
Taipogi šios fermos duos Jūsų daržui natūralių trąšų (kurios pagal kokybę dešimt kartų geresnės už panašias trašas) ir papuoš sklypą. Tyras oras stiprina gyvūnų imunitetą, todėl triušiai neserga, jų nereikia skiepyti, jie greičiau auga, o kailis tampa tankesnis ir puresnis. Specialios šeryklos šienui, grūdams, bakelis vandeniui sureguliuota taip, kad nereikalauja kasdienės priežiūros.
Mes patys supirksime Jūsų užaugintą triušių prieaugį.
Pasirašome ilgalaikę triušių supirkimo sutartį.

Leave a Comment