Melo kojos trumpos

Pristatome Jums vieno mūsų nario istoriją – vienus galbūt prajuokins, kitus pamokys, tretiems gal sukels dar kokių nors emocijų. Bet kokiu atveju siūlome Jums skirti kelias minutes ir ją perskaityti. Autoriaus kalba neredaguota. SKANAUS!

“Rytas prasidėjo tradiciškai – bjauriai. Mano ragana žmona išlipo iš lovos ne ta koja, ant to ji ir ragana. Ji eilinį kartą priminė, koks aš esu niekingas nieko nevertas NIEKAS – esu paprasta kontoros žiurkė su maža alga, esu nedėmesingas vyras, esu… ai,patylėsiu.. Ir dar pas mus neliko sekso, taip ir pasakė. Lyg seksas su ragana būtų toks paprastas dalykas, va šito aš nepasakiau, neišdrįsau.

Štai su tokia nuotaika aš ir judėjau link darbo. Ir mano nieko nevertoje galvoje (anot raganos) brendo planas – kerštas. O kerštas susimaišęs su pavasariu turi atominės bombos galią.

Aš tave palikčiau, bjauri ragana, jeigu ne bendros paskolos ir bendri vaikai. Negaliu – kol kas. Užtai aš susirasiu meilužę, ir susirasiu tuoj pat. Aš tau parodysiu kontoros žiurkę. Štai tokios mintys sukosi mano įniršusiose smegenyse.

Turiu draugų draugą, jis yra moterų specialistas, ir jis man pametėja gerų idėjų. Ši irgi jo – užsiregistruoti pažinčių svetainėje, ten daugybė alkanų, seksualių, vienišų, kvailų moterų, kurios tik ir svajoja būti pamylėtos, tereikia truputėlio fantazijos.

Vos aprimus kontoros rytiniam šurmuliukui, kai visi vaidina labai smarkiai bedirbą, aš patyliukais atsidarau pažinčių svetainę, ją man rekomendavo aišku kas, jis ten darbuojasi laisvalaikiu, oi kokias gražuoles su juo esu matęs. Nuo pamatyto vaizdo mano vaizduotėje apsąlo širdis.

Aha, anketa – pasijauninsim pora metelių, algą pasididinsime tris kartus, profesija tebūnie darbdavys, mėgsta ją šitos mergužėlės. Oi, kaip darbdaviui alga mažoka, didinam penkis kartus, šeimyninė padėtis – išsiskyręs, kažkur girdėjau jog tokių dabar pusė Lietuvos vyrų, tai kokybės ženklas. Štai ir viskas- nuotykis prasidėjo. Aš jau virtualus pažinčių svetainės dalyvis, pasivadinęs alberto vardu (man patinka Einšteinas).

Apsąlusia artėjančio didžiausio nuotykio nuojauta stebiu kas bus, aš gi šiame pažinčių žaidime diletantas. O štai ir žinutė! Rašo brigita (vaje koks seksualus vardas) – “Pabendraujam?”.

Iš netikėtos laimės vos neišpilu kavos. Drebančiais pirštais stuksenu per klavišus – “Mielai, brigitėle:)))”.

Mano galvoje siaučia tikras pavasarinis štormas, vaizduotė piešia neįtikėtinus vaizdus – Julia Roberts, Angelina Jolie, Olga Pikul, ohoho…

Per valandą apsikeičiam šimtu žinučių. Čia jau viskas – čia meilė. Ir mes jau tariamės, kur vakare susitinkam. Planas toks – vakarienė restorane, o po to… stop, atsiprašau kelioms minutėms brigutės, reik nubėgt išrašyt velnių pavaldiniams (aš gi darbdavys), o pats maunu į tylų kontoros kampą, kur niekas manęs negali girdėt ir skambinu savo draugų draugui patarimo, ką toliau daryt, jis gi, jei pamiršot, specų specas.

Draugas išgirdęs naujieną net suploja rankomis – “Žmogau, seniai sakiau, gyveni juk vieną kartą. Sutariam paprastai – imu po darbo jo bemsą (maniškis senas suklypęs pežukas ne prestižas), imu jo buto raktus, tempiu brigitą į taverną, pudrinu smegenėles ir į draugužio butą o ten lovos platumėlis – bus smagumėlis. Na, o jei brigita pasirodys ne gražuolė (niekai, ji gražuolė, aš jaučiu per virtualią erdvę), tada po vakarienės sorry mergužėle, verslo reikalai. O raganai paaiškinsiu – šįvakar pas draugą žiūriu čempionų lygą ir už “nuostabų” rytą namo neparsivelku, nes pykstu.

Štai planiūkštis ir paruoštas. Galiu grįžti į internetą, pas brigitą. Vakarienė tinka, gal ir po vakarienės turės laiko – amen žmonės, aš devintame danguje.

Dabar atėjo raganos eilė, čia nėra taip paprasta, ji pradės žviegti, pradės cypti, štai tada numesiu ragelį, taip kai kada išdrįstu padaryti. Bet niekada niekada (garbes žodis), daugiau kaip vodkos ar alaus pamaukimo su draugų draugu toliau nueita nebuvo. Čia mano pirmas posūkis į kairę.

Taip man besvarstant, bekaupiant ryžtą, pati ragana man skambina. Ką gi sugalvojo ta kraujasiurbė bjaurybė, ji turbūt jaučia, jog jos kerai manęs nebeveikia. Na ką, palinkiu sau sėkmės – “Klausau, brangioji.”

O jau balselio saldumas, matyt sugalvojo kažkokią ypatingą niekšybę. Aha, ji eina pasisėdėt su savo raganomis draugėmis, mergaičių vakarėlis. Žinau aš juos, jos ten kuria savo sadistinius planus, kaip savo vyrams išgerti daugiau kraujo. Po tokių vakarėlių gyvenimas pasidaro dar nemielesnis, nes šitos moterėlės su fantazija, bet šiandien tai man tinka. Raganyščia net nesureaguoja, jog einu su draugu maukt alaus prie fūlės, su vaikais pabus uošvė (irgi raganų ragana, kur mano akys buvo kai draugai sakė – “Žiūrėk į būsimą uošvę, pamatysi savo ateitį.”). Valiooo, laisvė!!!!!

Šiandien man sekasi, reikia nusipirkti teleloto bilietelį, šiandien mano fortūnos diena.

Nepasakosiu, kaip sunku buvo sulaukti vakaro, nepasakosiu, kaip su draugu apsikeitėme automobiliais, nepasakosiu, kaip su buto raktais draugų draugas davė krūvą gudrių patarimų. Visa tai niekai.

Sėdžiu aš sutartoje vietoje draugo bemse, su rožių puokšte laukiu brigitos, vakaras, įaudrinta vaizduotė piešia nerealius dalykus, įspūdis toks, jog tuoj pasirodys Monako princesė…

Staiga keleivio durys atsidaro ir… ir…

Pasigirsta dvigubas šūksnis – ČIA TU!!!!!!!

Ohoho kas buvo toliau, bet tai jau kita istorija.

G.”

Norėčiau palinkėti daugiau atvirumo sau patiems ir savo artimiems. Cituojant poeto žodžius – “tiesą pasakius trūksta tiesios”. Mažiau dangstykitės kaukėmis, nes vis sunkiau bus apsimesti tuo, kuo nesi. O galų gale tapsi nereikalingas, nes visas melas ir visos apgaulės vėliau ar anksčiau praskaidrėja, išaiškėja ir priverčia raudonuoti, bėgti į krūmus arba slėpti galvą smėlyje.

Ir kartias tiesiog matome viską per daug iš savo kampo – subjektyviai pervertiname save ir nuvertiname žmones, kurie yra šalia mūsų. Juk jei leidome jiems būti šalia, vadinasi buvo priežastis…

Dar palieku erdvės Jūsų mintims ir svarstymams.

Taip pat visi norintys, mėgstantys rašyti, kuriantys, galite drąsiai siųsti savo tikras ir išgalvotas istorijas, kurios praėjusios cenzūros ir darnipora.lt konsepcijos kūrimo atstovus, pateks į mūsų tinklaraštį ir pasieks darnipora.lt lankytojus. Visada esame atviri Jūsų kūrybai ir norime sukurti palankią erdvę Jums dalintis patirtimi, žiniomis, įvairia informacija bei žinoma bendrauti.

Išsiilgusi šitų Jūsų laiškų, kiek užkimusi ir jau prisirinkusi pirmųjų žibučių –

Kris

Comments are closed.