Noriu i ANTRĄ pasimatymą

Ištisą savaitę veltui laukei žavaus vyriškio skambučio – jis taip ir nepaskambino. Neparašė net trumpos tekstinės žinutės. O tu tikėjaisi, jog šį kartą tau tikrai pasiseks.

Antrojo pasimatymo nepadėjo laimėti net nauja velniškai brangi rankinė, prie kurios taip ilgai derinai lūpų dažus. Atrodei išties žavingai, bet jis to neįvertino.

Nusibodo būti vienišai, kadangi niekaip nesiseka užmegzti sėkmingos pažinties. Gyveni lyg užburtame rate: eini į pasimatymus, tačiau niekuomet nepasiseka sulaukti antrojo. Gal priklausai vienam iš žemiau išvardintų moterų tipų, kurios pačios atbaido savo svajonių vyrus?

Nervingoji

Žinoma, kad jaudiniesi pirmojo pasimatymo metu, tačiau turi galvoti, ką tu sakai ir kaip elgiesi. Stenkis pasitikėti savimi. Vyramas patinka moterys, žinančios savo vertę ir tai, ko jos trokšta iš gyvenimo.

Nepadaugink alkoholio siekdama sumažinti įtampą. Jei tavo romantiškos vakarienės turinys nuolat atsiduria ant tavo svajonių vyriškio kelnių arba apgirtusi pradedi plūstis dėl nevykusių savo gyvenimo vyrų, nenuostabu, kodėl nesulaukti antrojo pasimatymo.

Tardytoja

Turbūt į pirmąjį pasimatymą eini pasiruošusi lyg į rimtą pokalbį dėl darbo, kuriame sieki įvertinti, ar naujai sutiktas vyras sugebės eiti tavo vaikino pareigas. Iš tiesų pirmasis pasimatymas negali virsti egzaminu, kurio metu vaikinas privalo teisingai atsakyti į šimtą tavo pateiktų klausimų.

Neskubėk su vertinimais, kadangi teigiamos savybės gali atsiskleisti ir antrojo pasimatymo metu. Pokalbis turi vykti kuo natūraliau, todėl mėgaukis pažinimo žavesiu, o ne apklausa policijos nuovadoje.

Apgavikė

Jei tikiesi, kad linkčiojimas ir sutikimas su viskuo, ką sako tau patinkantis vaikinas, padės laimėti antrąjį pasimatymą, elgiesi nesąžiningai. Apsimetinėjimas gal ir padės susitikti antrąjį kartą, tačiau ilgainiui yla iš maišo vis tiek išlįs. Kita vertus, neišsakydama savo nuomonės, rizikuoji pasirodyti neįdomi, kadangi nesuteiki vaikinui progos tave pažinti. Vyrams reikia iššūkių ir to, kas verstų juos mąstyti.

Lengvabūdė

Jei pirmojo pasimatymo metu „pasirašai“ seksualiniams santykiams, negali tikėtis rimtos draugystės, kadangi lengvai pasiekiamas „grobis“ vyrams paprastai neįdomus.

Pagalvok, kuo vaikiną galėsi nustebinti per antrąjį arba trečiąjį susitikimą? Net jei manai, jog tavo sugebėjimai lovoje puikūs, neskubėk, priversk vaikiną šio džiaugsmo kiek palūkėti. Pasistenk pirmiausia jį priblokšti savo bendravimo įgūdžiais arba intelektu, o intymius reikalus palik ateičiai.

Persekiotoja

Jei kitą dieną po pasimatymo puoli skambinti vaikinui ir sakai, kad negali be jo gyventi, todėl žūtbūt nori vėl su juo susitikti, tu jį gąsdini. Vaikinams nepatinka būti persekiojamiems.

Iš tiesų situacija turėtų klostytis atvirkščiai: vyrui derėtų siekti tavo dėmesio ir širdies, todėl jam turėtų atitekti užkariautojo vaidmuo, o tau – tos, kuri mėgaujasi rodomu dėmesiu.

Atlapaširdė

Intymios problemos ir buvę vaikinai – nėra tinkamos pirmojo pasimatymo temos. Paprastai vyrai bijo pokalbių apie santykius ir emocijas.

Jei imsi potencialiam vaikinui pasakoti apie savo buvusios draugystės trūkumus, pastatysi jį į nepatogią padėtį. Be to, pasirodysi pernelyg priklausoma ir emocionali. Vyrai pirmojo pasimatymo metu nori gerai praleisti laiką, o ne atsidurti psichologo kabinete.