Meilės paieškos – žaidimas ar rimtas užsiėmimas?

Kai mes užsiregistruojame pažinčių svetainėje – tai yra žingsnis, kuris daromas dėl tam tikrų, galbūt tik Jums patiems žinomų, priežasčių. Forume “užmačiau” temą: Vyrai tik žaidžia ir nusprendžiau ja remiantis parašyti šio tinklaraščio įrašą.

Įdomu – kodėl Jūs registruojatės internete? Ar tikite giliai širdyje, kad susirasite antrąją pusę? O gal net 100 procentų tikite, kad ją susirasite? O gal tiesiog iš neturėjimo ką veikti? Kai sakote, kad žaidžiate, tai sakote, nes iš tiesų taip yra, ar tik todėl, kad tada ne taip skauda nusvilti? Geriau apgauti save ir kitus? Mažiau atsiverti ir mažiau rizikuoti?

Pažintis internetu aš vis dažniau priskiriu vienoms populiariausių ir efektyviausių pažinčių. Kuo toliau, tuo daugiau aplinkinių rate atsiranda tokių, kurie prisipažįsta susipažinę internetu. Net jei tai anksčiau tikrai nebuvo laikoma norma, dabar galvojama kitaip.

Ar dažnai einate į šokius ir kavines? Ar dažnai užšnekinate nepažįstamus viešoje erdvėje? Ar toleruojate romanus su bendradarbiais ir bendramoksliais? Galite net patys procentaliai įvertinti, kur daugiausiai sutikote potencialių partnerių?

Jeigu Jums liko 4 milimetrai iki laimės asmeniniame gyvenime, tada pasistiebkite! Nedėkite per daug lūkesčių, bet ir nežiūrėkite į viską per daug aplaidžiai. Kaip sakoma – konkurencija yra didelė, ir tikrai ne visiems aišku, kodėl reikėtų peržiūrėti Jūsų anketą arba parašyti Jums. Kartais reikia sukurti palankias aplinkybes stebuklui įvykti. Net jeigu meilės paieška jums žaidimas, Jūs patys sugalvojate jo taisykles…

Nuoširdžiai

Kris

Comments are closed.