Prancūziška pora: kodėl nereikėtų numoti ranka į žemesnius vyrus

Per amžių amžius buvo priimta, kad vyras turi būti aukštesnis už moterį. Tačiau ar ryžtumėtės sulaužyti šį stereotipą, jei sutiktumėte nuostabų, bet kur kas žemesnį už save vyrą? Sužinokite, kodėl tiesiog privalote tai padaryti!

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia 7 priežastis, kodėl turėtumėte suteikti šansą žemesniems už save vaikinams.

1. Mažo ūgio vyrai dažnai labiau savimi pasitiki ir atkakliau siekia savo tikslų. Pasaulyje, kuriame grožio etaloną atitinka tik aukšti vyrai, žemesniesiems tenka išmokti pakovoti už save. Ir tai tikrai nėra bloga savybė. Juk mokantis už save pakovoti vyras gyvenime pasiekia kur kas daugiau nei tas, kuris tiesiog plaukia pasroviui. Tiesa, tokie vyrai galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti pasipūtę, tačiau juk negalite kaltinti savo išrinktojo dėl to, kad jis žino, ko nori.

2. Galite pasijausti tikru modeliu! Pažvelkite į garsiausius pasaulio modelius ir jų mylimuosius. Ar pastebėjote, kas tarp jų bendra? Taip, taip, paprastai daugelis garsių modelių draugauja su žemesniais vyrais. Ar ir jūs visada svajojote bent akimirkai tapti podiumo dievaite? Susitikinėti su žemesniu už save vyru – tai būdas pasijausti tikru modeliu!

3. Žemesni vyrai gyvena ilgiau. Norite tikėkite, norite ne, tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad žemesni vyrai gyvena ilgiau palyginti su aukštaūgiais. Pavyzdžiui, toks tyrimas buvo atliktas Sardinijoje. Studijos rezultatai atskleidė, kad čia žemesni vyrai vidutiniškai gyvena dvejais metais ilgiau.

4. Padaugės šansų susirasti antrąją pusę. Akivaizdu, kad jei atstumiate vyrą tik dėl jo žemo ūgio, potencialių partnerių sąrašas smarkiai sumažėja. Galbūt tai ir nebūtų taip blogai, jei konkurencija nebūtų tokia didelė. Gerą vyrą rasti nėra taip paprasta, todėl dar kartelį pagalvokite, ar tikrai norite atstumti puikų vyrą tik dėl to, kad gamta jam pagailėjo ūgio…

5. Meilei ūgis netrukdo! Kaip sakoma, ūgis horizontalioje padėtyje nebėra problema. Tikra tiesa, kad, kalbant apie lovos reikalus, ūgis tampa visiškai nereikšminga smulkmena.Tad kam apskritai į tai kreipti dėmesį? Džiaukitės, jei jums pavyko rasti vyrą, kuris jums yra patrauklus, jus supranta, myli ir su kuriuo turite apie ką pasikalbėti. Visa kita – tik menkos smulkmenos.

6. Nereikia pasistiebti, jei norite mėgautis prancūziškais bučiniais. Tikriausiai sutiksite, kad bučiniai yra vienas maloniausių dalykų. Bučiuotis su aukštu vyru tikrai gali būti nelabai patogu. Na, o jei susitikinėjate su žemesniu vyru, jums nereikia stiebtis, jei norite jį pabučiuoti. Saldžiais ir karštais bučiniais galite mėgautis kada tik panorėsite!

7. Kvaila manyti, kad ūgis yra vienas svarbiausių partnerio kriterijų. Žinoma, kad žemi vyrai yra lygiai tokie patys karšti, žavingi ir įdomūs kaip ir jų aukštesni kolegos. Todėl tikrai kvaila galvoti, kad ūgis gali būti priežastis, kodėl nė nepabandėte užmegzti santykių su tikrai žavingu vyru.