Kiek laukti, kol jis pasipirš, ir kiti atsakymai į klausimą „kada?“

Kada jis prisipažins mylis, pasipirš, kada susituoksime… Laikas santykiuose yra kur kas svarbesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Juk, kad santykiai taptų vis tvirtesni ir harmoningesni, kartais abiem partneriams reikia žinoti, kad jie nestovi vietoje… Taigi kaip ilgai laukti, kol jis pasipirš?

Ar santykiai turi ateitį, geriausiai galite pasakyti tik jūs. Jei jaučiate, kad tai ne jūsų žmogus, negaiškite laiko. Ir priešingai – jei jaučiate nepaaiškinamą trauką naujai sutiktam draugui, nepaleiskite savo šanso. Tačiau rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt primena – kai kalbame apie meilę, laikas yra toks pats svarbus kaip ir chemija.

1. Kada laikas pirmajam seksui? Tuomet, kai būsite tikra, kad jis jau kurį laiką neturi intymių santykių su kita mergina. Juk nieko nėra nemaloniau nei užmezgus santykius su vaikinu sužinoti, kad nesate jam vienintelė. Todėl neskubėkite, kol nepajusite, kad tarp jūsų mezgasi tvirti santykiai. Reikia tikslesnio atsakymo? Jei, žinoma, nesusitikinėjate su mergišiumi, pirmajam seksui pats laikas galėtų būti apytiksliai keli mėnesiai po to, kai pradėsite susitikinėti.

2. Kada supažindinti jį su draugais ir šeima? Po trijų mėnesių pažinties drąsiai galite savo naująjį draugą supažindinti su savo draugais ar šeimos nariais. Jeigu jo šeima negyvena kitoje šalyje, bet po pusmečio jis vis dar nenori jūsų supažindinti su savo artimaisiais, priimkite tai kaip jo požiūrį į jūsų santykius. Tačiau vaikai visada yra išimtis. Su jais jis gali nenorėti jūsų supažindinti kur kas ilgesnį laiką ir tai yra suprantama. Kol drauge nekursite labai rimtų ateities planų, jiems nėra reikalo prie jūsų prisirišti.

3. Kada galima ištarti vienas kitam žodį iš didžiosios „M“? Ne anksčiau nei po šešių mėnesių. Būkite atvira – įsimylėti galite tik tą žmogų, kurį gerai pažįstate, o tam, kad gerai pažintumėte savo mylimąjį, reikia nemažai laiko. Moterims prisipažinimas mylint yra labai svarbus, todėl jei tai įvyksta per anksti, šis prisipažinimas tampa nebe toks reikšmingas. Be to, jei vyras prisipažįsta mylįs vos po kelių savaičių pažinties, jis tikriausiai lengva ranka švaistosi tokiais žodžiais. O jūs juk norėtumėte būti išskirtinė moteris, kuriai jis ištarė tokius žodžius, ar ne?

4. Kada pradėti kalbėti apie bendrą ateitį? Po nepilnų metų draugystės galite pradėti kalbėti apie bendrą ateitį. Pirmieji pokalbiai neturi būti labai rimti, tačiau iš jų turėtumėte susidaryti nuomonę, ar jūsų santykiai turi ateitį. Jei jūsų požiūriai į gyvenimą ir rimtus santykius yra panašūs, tuomet drąsiai galite galvoti apie bendrus ateities planus.

5. Kada laikas susižadėti? Po metų ar šiek tiek daugiau puikus laikas susižadėti, jei abu norėtumėte kurti bendrą ateitį. Tačiau jei nesate dėl to tikri, verčiau palaukite. Kalbant apie santuoką niekada neverta skubėti ir žengti rimtų žingsnių visko gerai neapgalvojus. Juk laimingiausi yra tie žmonės, kuriems pavyksta laimingą santuoką sukurti iš pirmo karto.

6. Kaip ilgai laukti, kol jis pasipirš? Jei jau seniai svajojate apie santuoką ir jus tenkina tik rimti santykiai, tuomet neturėtumėte laukti ilgiau nei dvejus metus. Jei per šį laiką jūsų mylimasis jums nepasipiršo, greičiausiai to nepadarys dar ilgai, o gal ir niekada. Be to, jei lauksite ilgiau, galiausiai galite suprasti, kad santykiams skyrėte per daug energijos, jog galėtumėte juos nutraukti, nors jie jūsų ir netenkina. Ar tikrai norite atimti iš savęs galimybę surasti savo laimę?