RENGINYS VISIEMS IR KIEKVIENAM

Sveiki.

Pagaliau širdį aplankė įkvėpimas ir tikėjimas, kad jau laikas renginiui ir kad jis subalansuotas Jūsų publikai. Noriu atnešti į DarniPora.lt naują tradiciją, renginių ciklą: “Meilės ir Proto mūšis”.

Dabar visur plačiai išpopuliarėję Protų Mūšiai. Jeigu pirmą kartą girdite šį pavadinimą, galiu paaiškinti plačiau. Tai renginys, kuriame kelios komandos gauna tuos pačius klausimus iš įvairių sferų ir bando į juos kuo taikliau atsakyti. Taikliausi surenka daugiausiai taškų.

Tik skirtingai negu kitur, kur kaskart dalyvauja tos pačios komandos, mūsų komandų sudėtis bus skirtinga. Kiekvieną kartą turėsite galimybę pabendrauti su vis naujais žmonėmis. Taip pat po renginio ir pertraukėlių metu galėsite nukrypti nuo proto žaidimo ir pasinerti į flirto žaidimus.

Po kiekvieno turnyro bus pasakomi teisingi atsakymai. Komandų taškai suskaičiuojami ir paskelbiami. Galiausiai po viso žaidimo komandos taškai pliusuojami kiekvienam nariui į asmeninę sąskaitą.

Tarkime – dalyvauja 6 komandos po 8 žmones. Per šešis turus galite surinkti maksimaliai 60 taškų. Daugiausiai taškų surinkusios komandos dalyviai į asmeninę sąskaitą gauna daugiausiai taškų. Taškai sumuojami ir po penkių žaidimų išrenkami nugalėtojai, kurie žinoma apdovanojami! Graži pabaiga, po kurios, jeigu Jums patiks, galima tradiciją tęsti.

Bet tai tik sportinis interesas – atsakyti teisingai, pirmauti ir laimėti. Svarbiausias yra dalyvavimas! Kaskart turėsite progą artimiau susipažinti, pabendrauti, pavakaroti, susidraugauti ir intelektualiai praleisti vakarą. Sužinosite naujų dalykų, augsite patys ir turėsite naują gražią tradiciją – susirinkti vieną kartą per savaitę vakarais ir su DarniPora.lt komanda bei svetainės nariais ir sužaisti Meilės ir Proto mūšį.

O tiems, kuriems nepasiseks žaidžiant, galbūt pasiseks meilėje? 🙂 Juk tai byloja liaudies išmintis.

Taigi registruokitės, gerai nusiteikite ir ateikite praleisti vakarą su mumis!

Su didele kaip saulė meile,

Kris

P.S. Renginys dar oficialiai nepaskelbtas, taigi tie, kurie skaito šį tinklaraštį, esate pirmieji sužinoję apie renginį. Į Jus, kaip į aktyviausius DarniPora.lt lankytojus, ir noriu kreiptis su klausimu: kuri diena Jums patrauklesnė – birželio 15 ar birželio 22? Lauksiu Jūsų komentarų ir skelbiam renginį!

Comments are closed.