Geriau nei vienam

Grojimas keturiomis rankomis

Dar vienas renginys praūžė. Buvo visko – ir šampano, ir vaisių, ir bandelių, ir sausainių. Netrūko ir šokių, ir meilės kortų, ir flirto.

Tokiom akimirkoms supranti, kad žymiau geriau būti su kažkuo, nei be kažko. Kartais tas kažkas nėra netgi svarbu kas, jei žmogus šiltas, atviras tau, tada ir bendrauti norisi ir širdis nuo tokio bendravimo atsigauna.

Pauostyti kvepalų, pajusti vasaros karštį ar ežero vandens vėsą, kad ir kaip apgaudinėsime save, vis vien šie patyrimai dvigubai saldesni, kai jauti juos su kažkuo.

Galbūt mūsų renginiai tam ir skirti? Pabūti ne vienam. Dažnas to nori, tik ne kiekvienas prisiruošia. Džiaugiuosi, kad buvo ne pirmą kartą matytų veidų, kad buvo pasipuošusių, su šypsena veiduose šviečiančių.

Nuo karščio gaivinomės vėsiais gėrimais. Sėdėjom, stovėjom, dalinomės poromis ir grupėmis. Kažkas pamiršo akinius, kažkas gal užmiršo paprašyti numerio.

Tam bus ir kitas kartas. Tik koks jis bus? Rugpjūčio viduryje norime kažko kitokio, kažkokio vasaros uždarymo. Lauksime pasiūlymų, kaip galime praleisti laiką kartu. Galbūt gamtoje, galbūt kavinėje. Galbūt prie filmo ar picos? Ar bendro maisto gaminimo? Ar vėl vyninėje? O gal alaus vakarėlyje?

Lauksime pasiūlymų, o geriausius kombinuosime ir bandysime realizuoti!

Mano savaitgalis

Savaitgalį buvau įbridus į Nerį. Tuo metu galvojau apie užterštą vandenį ir apie svaiginantį karštį. Nebežinau, kas yra švaru ir saugu, o kas ne. Tiek maistas, tiek vanduo, tiek oras, tiek patalynė… Kur tik pažiūrėsi pilna versijų, ką galima ir ko negalima daryti. Stengiesi gyventi taupiai ir protingai, tik kartais susipainioji, kai tiek daug informacijos prieinamos.

Kokie vandens telkiniai Lietuvoje švarūs ir kur galima maudytis? Jūroje nafta, Neryje atliekos, ežere lietaus, audrų atnešti purvai, mūsų mėtomos šiukšlės ir šlapimo kvapas.

Paplūdimiai nukloti žmonių kūnais, visi miesto gyventojai braunasi pasėdėti bent po mažiausiu lapeliu prie mažiausios balutės, kad bent minutei pasijustų gamtoje, o ne smogo debesyje.

Pasimetusi ekologijos klausimuose, bet vis tiek norinti būti… ir būti ne viena…

Kris

Comments are closed.