Geriau nei vienam

Grojimas keturiomis rankomis

Dar vienas renginys praūžė. Buvo visko – ir šampano, ir vaisių, ir bandelių, ir sausainių. Netrūko ir šokių, ir meilės kortų, ir flirto.

Tokiom akimirkoms supranti, kad žymiau geriau būti su kažkuo, nei be kažko. Kartais tas kažkas nėra netgi svarbu kas, jei žmogus šiltas, atviras tau, tada ir bendrauti norisi ir širdis nuo tokio bendravimo atsigauna.

Pauostyti kvepalų, pajusti vasaros karštį ar ežero vandens vėsą, kad ir kaip apgaudinėsime save, vis vien šie patyrimai dvigubai saldesni, kai jauti juos su kaž žkuo.

Galbūt mūsų renginiai tam ir skirti? Pabūti ne vienam. Dažnas to nori, tik ne kiekvienas prisiruošia. Džiaugiuosi, kad buvo ne pirmą kartą matytų veidų, kad buvo pasipuošusių, su šypsena veiduose šviečiančių.

Nuo karščio gaivinomės vėsiais gėrimais. Sėdėjom, stovėjom, dalinomės poromis ir grupėmis. Kažkas pamiršo akinius, kažkas gal užmiršo paprašyti numerio.

Tam bus ir kitas kartas. Tik koks jis bus? Rugpjūčio viduryje norime kažko kitokio, kažkokio vasaros uždarymo. Lauksime pasiūlymų, kaip galime praleisti laiką kartu. Galbūt gamtoje, galbūt kavinėje. Galbūt prie filmo ar pic cos? Ar bendro maisto gaminimo? Ar vėl vyninėje? O gal alaus vakarėlyje?

Lauksime pasiūlymų, o geriausius kombinuosime ir bandysime realizuoti!

Mano savaitgalis

Savaitgalį buvau įbridus į Nerį. Tuo metu galvojau apie užterštą vandenį ir apie svaiginantį karštį. Nebežinau, kas yra švaru ir saugu, o kas

s ne. Tiek maistas, tiek vanduo, tiek oras, tiek patalynė. Kur tik pažiūrėsi pilna versijų, ką galima ir ko negalima daryti. Stengiesi gyventi taupiai ir protingai, tik kartais susipainioji, kai tiek daug informacijos prieinamos.

Kokie vandens telkiniai Lietuvoje švarūs ir kur galima maudytis? Jūroje nafta, Neryje atliekos, ežere lietaus, audrų atnešti purvai, mūsų mėtomos šiukšlės ir šlapimo kvapas.

Paplūdimiai nukloti žmonių kūnais, visi miesto gyventojai braunasi pasėdėti bent po mažiausiu lapeliu prie mažiausios balutės, kad bent minutei pasijustų gamtoje, o ne smogo debesyje.

Pasimetusi ekologijos klausimuose, bet vis tiek norinti būti. ir būti ne viena.

Kris

14 thoughts on “Geriau nei vienam”

 1. Švariausia yra namie po dušu 🙂
  O jei norisi balutės, bet reikia dirbti 🙁 tada labai gera įmerkti kojas į kibirą ar dubenį vandens po stalu.

  Reply
 2. Įdomus dainelės pasiūlymas:D

  Aš siūlau gamtoje su pica:-) visgi vasara, kad ir uždarymas, o kavinėse ir žiemą prisisėdėti galima..
  Arba vakaras gaminant bendrą vakarienę, kurią keptume ant laužo skambant vasariškai muzikai. Aplink kurį galima ir pašokti būtų:-)

  Reply
 3. Olga… manau dar bus tų kartų, progų pasidalinti numeriais ir ne tik 🙂

  Labai džiaugiuosi skaitydama Jūsų atsiliepimus, ateina tikėjimas, kad mano rašliavą, kurią žeriu čia iš širdies, tikrai skaito ir kažkam ji reikalinga 🙂

  Sapo, aš jau pusė metų kaip įsimylėjus, jei vaikščiotum į mūsų renginius, manau jau būtum tai pastebėjus 🙂

  Dainele, dėl dubenio gerai pagalvosiu, nes kolegos, manau, skersai žiūrės, bet mintis gera. Dabar karštom dienom gaivinuosi šlapiu rankšluosčiu ant pečių.

  Fėja, noriu tau padėkoti už gražią idėją. pati ją mintyse rutuliojau ne kartą. Dabar, pamačiusi pastiprinimą, drąsiai sakau, kad vieną rugpjūčio mėnesio penktadienį, kai nelis lietus, susirinksime gamtoje kepti šašlykų. Ruoškit iešmus, studijuokit šašlykų marinavimo receptus, informacija apie renginį pasirodys jau greitai 😉

  Su šypsena veide,
  KRIS

  Reply
 4. o as pagalvojau apie lauza, desreles 😀 bet gal lauzus degina ne tik per Jonines. tik gaila, kad renginiai paprastai buna Vilniuje, o ne kur kitur. Maciau, kad Panevezyje irgi organizavote, bet tuo laiku negalejau 🙂
  tai gal pavyktu kazkaip iki Vilniaus nusigaut, tik prasau darykite sestadienio vakara, kad butu galima spet nuvaziuot ir is darbo nereiketu prasytis. tada tikrai sudalyvausiu 😉
  sekmes organizatoriams

  Reply
 5. Dėjkui už gražius žodžius!

  Renginys gamtoje bus! Jei tik oras leis, susirinksime rugpjūčio 27d., penktadienį. Prasidės viskas 17:30, o pabaiga neprognozuojama, galėsite kooperuotis ir vakaroti toliau kur širdis geidžia 🙂 Pranešu iš anksto, kad galėtumėte planuotis.

  Iki pasimatymo, mielieji, tos pora savaičių prabėgs nejučia
  😉

  KRIS

  Reply
 6. Laba diena 🙂

  Ar man reiketu uzsiregistruoti, kad galeciau dalyvauti jusu organizuojamuose renginiuose?

  Vienatve baigia prismaugti…

  Reply
 7. Labadiena esu naujoke danioje poroje, ar priimsit ki buri? ,,Juodvarne”. Noreciau ir as kazkada sudalyvauti ,, Darnios Poros renginiuose, jai buna ju kaune?

  Reply
 8. Labas Juodvare.

  Dėkoju, kad skaitai tinklaraštį ir rašai. Renginių buvo ir žinoma bus. Į renginius ateina įvairaus amžiaus žmonės, stengiamės sukviesti bendraamžius :)Dabar daug kas atostogauja, važiuoja pas gimines… O Naujais Metais startuosime su nauju įkvėpimu ir naujais renginiais! Sek DarniPora.lt tinklaraštį ir tikrai nepraleisi informacijos apie renginį 😉

  Užuodžiu Naujus metus…
  KRIS

  Reply

Leave a Comment