Bučinių karštinė || Artėja renginys

Sveiki mieli skaitovai, skaitytojai, ieškotojai. Šiandien nusprendžiau išduoti paslaptį – kodėl pastaruoju metu nerimsta mano širdis. Ne, tai ne nauja meilė. Tai net ir ne sena meilė. Tai pasiruošimo karštinė. Nes pagaliau atradome nišą ilgai brandintam renginiui. Kol kas galiu išduoti – labai greit sudrebinsime Vilnių (na gerai – gal tiesiog maloniai krestelėsime) nauja švente, kuri tikimės, vėliau taps tradicija.

Ne paslaptis – kiekviena organizacija turi turėti savo misiją, viziją, tikslą, į kurį žengtų kryptingai ir užtikrintai. Mes čia jokia išimtis – turime savo ateities vaizdą ir dau ug dirbame, kad su kiekviena diena jis ryškėtų. Tačiau labai ilgai mąstėme, kaip galėtume dar labiau įprasminti savo svetainės egzistavimą. Susitikimai, skirti bendram minčių lietui, neretai baigdavosi svaičiojimais apie masinę visų DarniPora.lt narių fotografiją ir panašiai. Tačiau viena mintis patiko visiems ir ilgai laukė savo minutės, kada galės būti įgyvendinta. Nuspredėme atrasti šventę, kuri geriausiai atspindėtų mūsų svetainės specifiką, ir ją suruošti smagią bei įsimintiną.

Kas ieško – tas randa. Jau turime tai, kas mums sava – bučinių diena. Ar kada girdėjote tokią? Jei igu mūsų spėjimai teisingi, greičiausiai ne. Tai net ne šventė – tiesiog tarptautinė bučinių diena. Jeigu jau spėjote susiraukti ir sumurmėti po nosimi “Dar viena Valentino diena”, skubu paprieštarauti. Šios šventės esmė – dovanoti šilumą neišleidžiant pinigų, neperkant šilkinių apatinių, širdelės formos šok

kolado ar kitų angeliukais bei pūkučiais puoštų niekučių. Juk mylime ne tik priešingos lyties atstovą. Šį jausmą dovanojam draugams, tėvams, seseriai, broliui. Net bendradarbiai kartais tampa brangūs ir svarbūs ne vien dėl profesinio bendravimo, bet ir dėl kartu leidžiamo laiko.

Būtent šios šventės idėja šiandien dūzgia mūsų biure: skambučiai, laiškai, susitikimai, plakatų ir skrajučių gamyba. Visko tiek daug. Prisipažinsiu – atidirbimas šeštadieniais man iš esmės yra didžiausia nesamonė. Bet šiandien. Šiandien darbe įdomu ir smagu. Net ir šeštadienį.

Tikiuosi, susitiksime renginyje.. Vis tiek apie jį dar parašysiu! 🙂

7 thoughts on “Bučinių karštinė || Artėja renginys”

 1. Kazkaip mislingai cia aprasyta. O tai tas renginys tikrai bus? Ar tai tiesiog pasvaiciojimai..? Jei bus, tai apie ka, kaip, kur?

  Reply
 2. Bus! Tikrai bus! Net jei pasaulis apsiverstu, bet atnesim i Lietuva Buciniu dienos zavesi 🙂 Tiesa, pamirsau pamineti, kad tarptautine Buciniu diena sutampa su lietuviu Mindaugo karunavimu 😉 taigi vel turesime laisvu dienu, kurias galesime leisti smagiai!

  Reply
 3. O kas ten zino, kaip su tuo spjaudymuosi. Nenustebciau, jei butu tokia diena. Visokiu ju siais laikais prigalvota 😀

  Reply
 4. Patikek, Aleksandrai, mums ir patiems idomu 🙂 nes tokio renginio dar nedareme, tai viskas nauja ir nepazinta. Siek tiek issukis, bet issukiai padaro gyvenima idomesni.

  Reply

Leave a Comment