Po jogos apšvitimas

 

Brangieji… Penktadienį startavo joga. Džiaugiuosi Jūsų aktyvumu. Renginys buvo šiltas ir jaukus. Pati atsipalaidavau ir net vienu metu patekau į būseną tarp budrumo ir miego, kai taip nuo visko atsipalaiduoji ir nebesupranti, kas buvo – ar užmigus buvai, ar tik užsimerkus, neatsimeni, apie ką galvojai, ir jautiesi pakylėtas, pailsėjęs. Neparyškinu spalvų, tik noriu pasakyti, kad tai buvo puikus potyris po statiškų dienos darbų ir darbo savaitės, pilnos streso ir rūpesčių. Tarsi sustotų laikas ir niekur nereiktų skubėti, dėl nieko pergyventi.

Labai malonu kartais skirti kelias valandas tik sau, kad ir kas tai bebūtų – joga, meditacija, sportas, pasivaikščiojimas, grožio procedūros, vandens pramogos, žiūrėjimas per langą… Tai individualu. Kaip sakė Vyrenijus, tą patį efektą gali kiekvienas pasiekti jam priimtinais būdais, svarbiausia, kad jaustumeisi gerai, nes gyveni žmogus dėl malonumo, o dažnai išeina viskas atvirkščiai…

Neslėpsiu, į jogos renginį susirinko daugiau moterų, bet tokie ir buvo mano lūkesčiai. Vyrai į jogą dar žiūri nepatikliai, bet kažkodėl galvoju, kad kuo toliau, tuo tolerancija šiuo aspektu didės, nes žmogus – gamtos dalis, XIX a. bėgime ir chaose pasiilgsta ramybės ir harmonijos.

Susirinkę į jogą žmonės nupiešė platų spektrą asmenybių, kurias domina joga. Tai buvo žmonės, kurie lanko arba lankė jogą ir žino jos naudą, tie, kurie girdėjo apie jogos gerąsias savybes iš kitų lūpų. Tie, kurių artimieji išsigelbėjo dėl jogos, tie, kurie mėgsta naujoves. Buvo ir menininkų, ir tiksliųjų mokslų srities atstovų. Daugiausia tai buvo žmonės, kurie savyje suderina tiek realius dalykus, tiek kūrybą. Vieni maitinasi sveikai ir domisi sveiku gyvenimo būdu, kiti mėgsta šašlykus, bet yra atviri naujovėms. Tiek daug skirtingų žmonių ir visi po renginio liko patenkinti. Smagu.

Po tokių sėkmingų pasibuvimų gimsta begalė minčių, ką dar galima nuveikti su DarniosPoros.lt nariais. Pateiksiu Jums keletą minčių, nes visus renginius gimdau tik dėl Jūsų ir noriu geriau padaryti kelis kokybiškus renginius, kurių Jums reikia, nei pasiūlyti marias tokių, kurie aktualūs vienetams.

Galvoju apie vakarą vyninėje su vyno degustacijomis, apie juoko jogos terapiją, apie visos dienos vyrų ir moterų seminarą gamtoje, apie šokio terapijas kitoje aplinkoje, kai pavasaris įsibėgės, apie vakarus jaunimui kavinėse ar klubuose “Speed Dating“, kurie būtų kaip pradžia linksmam vakarui, apie masažus ir dubenų terapijas… Verda begalės minčių, tik norisi atspėti Jūsų lūkesčius…

Laukianti grįžtamojo laiško

Kris