Kur pavasaris?

Heh… meilės labirintais jau įsibėgėjome… renginiai Vilniuje ir Kaune parodė, kokie skirtingi gali būti tie mūsų gyvenimo keliai ir kaip jie gali persipinti arba išsiskirti.

Meilės labirintai Vilniuje pralinksmino, nustebino, o kitus sukrėte savo gilumu. Visada sunku prognozuoti, kuria linkme nukryps renginys, kai nežinai kokie žmonės ir su kokiais interesais susirinks. Turėjome galimybę pamatyti tiek vėluojančius, tiek skubančius, tiek tylinčius, tiek daug kalbančius, tiek ekstraverto ekspresiją, tiek intraverto jausmą.

Vieni atėję rado, ko ieškojo, kiti sužinojo, ko ieško, treti nusprendė, kad iki šiol ėjo ne tuo keliu… Buvo atėjusių netyčia, kiti smalsumo paskatinti. Publika įvairiaspalvė, todėl ne tik nieko neprarasi ateidamas, nes bet dar ir gali atrasti tai, ko reikia BŪTENT TAU!

Dažnai nariai dvejoja… Ar verta? Ar bus kas mano amžiaus žmonių? Kokia tikimybė, kad ten ką nors sutiksiu? Nežinau, kas ten vyks… Kodėl turėčiau ten nueiti? Gal geriau nerizikuosiu nusivilti… Et, bet kas nerizikuoja, negeria šampano ir ta liaudies išmintis ne iš piršto laužta. Geriausias argumetas “UŽ” – žmonės, kurie ateina antrą kartą, o tokių dauguma. Gal dėl to, kad per vieną kartą sunku tikėtis atrasti antrą pusę, bet ateiti, pasibūti, susipažinti, prisiliesti, apsikabinti ir išsinešti malonias emocijos tikrai galima. O kaip vienas mūsų svetainės lankytojas sako “niekada nežinai, kur tavęs laukia meilė”.

Po šio renginio supratau kiek daug galima pasakyti apie žmogų, jo gyvenimo būdą, jo santykius, jo bendravimo modelį per labai trumpą laiką. Ir dar supratau, kad per gyvenimą eiti turime išmokti vieni, bet leisti ir kitam eiti kartu. Nes kartais taip norime gyvenime atramos, bet kartu ją stumiame. Svarbus susikalbėjimas. Įsiklausymas į save ir į kitą žmogų. Gal čia ir slypi santykių paslaptis? O visa kita – aplinkybės?

Kai einame per greitai arba per lėtai, kažką prarandame, kažko nesutinkame arba sutinkame kažką, paskui kurį nusekame į šunkelį. O iš kitos pusės – niekas kitas nežino, kurlink Jums reikia eiti ir kokiu tempu. Kiti gali sakyti, kad veltui laukiate trisdešimt metų, bet Jūsų teisė rinktis. Taip – RINKTIS. Ne veltui paminėjau šitą veiksmažodį. Neužmirškite, kad turite tokią tokią privilegiją ir nepraleiskite progos ja pasinaudoti! Žiemiškas oras vis dar vedžioja už nosies, išsiilgta saulė ir pavasariniai paukščiai raižo dangų dar retai, bet mūsų renginiai įsibėgėję pilnu tempu. Vėl bandome Jus nustebinti! Po meilės labirintų nusimato joga ir balandžių fiesta…

Taip taip, noriu pakviesti Jus šį penktadienį (2010 03 19) artimiau pažinti save ir judesį, išbandyti kažką naujo. Ši mintis gimė ne atsitiktinai. Juk žmogus ateina į pasaulį vienas ir išeina vienas, augina savo dvasią, tobulėja, ir tik atrasdamas asavo laimę. Nepraleiskite galimybės pažinti jogą, meilę, meilę jogoje, meilę jogai, meile su joga, joga su kitu ir kitas gyvenimo variacijas, kurioms prieskonio suteikia joga.

Parašytas ne vienas straipsnis apie jogą, ne mažai žmonių džiaugiasi atradę šį užsiėmimą kaip gyvenimo filosofiją ar laisvalaikio praleidimo būdą. Moterys atsisako dietų ir pasineria į jogą, bet ne tik jos, vis daugiau ir daugiau vyrų susidomi šiuo užsiėmimu. Nežinau kodėl – ar dėl fizinės sveikatos, ar dėl dvasinės ramybės paieškų ar dėl gražių moteriškosios lyties lankytojų gausos… Bet kokiu atveju nepabijokite ir ateikite. Jogos meistras Vyrenijus Andrijauskas pažadėjo, kad tikrai nebus sudėtinga ir pasistengsime atrasti kiekvienam patrauklų būdą susipažinti per jogą. Svarbiausiai juk yra kontaktas!

Negaliu atsiriboti nuo Jūsų, man gera kaskart Jus matyti, išgirsti, išklausyti, atrasti kažką kartu. Ar labirintais jus palydėti, ar barkavimo meno pasimokyti, ar su joga įsileisti į jausmų gelmes ar sutikti gatvėje ir apsikeisti šypsenomis…Pasiilgau Jūsų! Ir saulės! Ir apsikabinimų! Ir bučinių…

Vis dar su žieminiais batais, bet laukianti šviesių permainų…

Kris