Meilės seminaras „Tantra, praktika ir meditacija” su Prasad Rangnekar, Indija

Šį kartą nusprendėme padovanoti Jums šiek tiek egzotikos. Tikriausiai esate girdėję apie Tantrą, savitansformaciją. Tantra yra išties nuostabi sistema savęs pažinimui ir vystymui. Dažnai užsiangažuojame savo kiaute, patiriame daug neigiamų emocijų, per daug įsitempiame. Tantros esmė išlaisvinti save, priimti, pamilti ir džiaugtis gyvenimu.

Kviečiame Jus į DarniPora.lt organizuojamą seminarą „Tantra, praktika ir meditacija”, kuris įvyks jau šių metų gegužės 29-30 dienomis. Seminaras truks dvi dienas. Jį ves Tantros meistras iš Indijos, Prasad Rangnekar. Mes sukursime atpalaiduojančią atmosferą, kurioje džiaugsimės – be pastangų. Bus skirta pakankamai lai iko suvokti asmeninį patyrimą ir juo pasidalinti.

Praktikuodami Tantrą eksperimentuosime ir mokysimės per patyrimą bei jausmus, giliau suvokti protą ir kūną, galiausiai pasiekti pačias širdies gelmes.

 • Tantra jogos judesys,
 • jogos transas,
 • tyla,
 • meditacija,
 • kvėpavimo praktika,
 • diskusijos,
 • meditacinis šokis,
 • dvasiniai pratimai.

Apie Prasad Rangnekar

Prasad yra jogos mokytojas iš Indijos. Jau daug metų jis veda jogos užsiėmimus daugiau kaip 15-oje šalių Europoje, Šiaurės Amerikoje, Vidurio Rytuose ir Azijoje.

Mokytis Prasad pradėjo būdamas 9 metų. Jo kelionė, mokant jogos, tęsiasi per visą pasaulį. Jis padeda tūkstančiams žmonių, nuo turinčių priklausomybę narkotikams iki milijonierių, nuo gatvės vaikų iki vėžiu u sergančių pacientų.

Dvasinis mokytojas yra labai gerbiamas daugelyje pasaulio jogos centrų už jo stiprų kultūrinį pagrindą, filosofines įžvalgas, sveikatos ir fitneso patirtį, džiaugsmingą ir ramią prigimtį.

Seminaro vieta: psichologijos studija “Menas būti”, Krivių 5/ Baltasis skg.12, Vilnius

Seminaro laikas: 2010 05 29 – 2010 05 30, šeštadienį ir sekmadienį 10 – 18 val.

Seminaro kaina: 450 Lt, užsiregistravus ir su

umokėjus iki gegužės 10 d. – 400 Lt.

Seminaro vertimas: Prasad Rangnekar ves seminarą anglų kalba, vertėjas vers į lietuvių kalbą.

Kviečiame registruotis telefonu 8 65926971 (Kristina) arba el.paštu info@darnipora.lt

0 thoughts on “Meilės seminaras „Tantra, praktika ir meditacija” su Prasad Rangnekar, Indija”

 1. Tai ypatingai naudingas seminaras visiems, iekantiems meiles isoreje…Nes kol neatrandame savyje, tol i musu gyvenima neateina ir realus mylimieji.
  Nuosirdziai rekomenduoju visiems ieskantiems…

  Reply
 2. “Šį kartą nusprendėme padovanoti” galimybę nusipirkti… Viską nusipirkti galima ir akropolyje…

  Reply
 3. Truputi lituku pridesiu ir i Tunisa nuskrisiu. Ten daugiau egzotikos ir naudos manau rasti.

  Reply
 4. Aš manau, kad investuojant pinigus į save, nereikia jų gailėti. Čia žinoma tik tuo atveju, jei jų turi. Seminaras – prabangos dalykas, bet jei būčiau vienišas, sudaužyta siela, tai tikrai eičiau. Po tokios kelionės ir seminaro grįžo mano draugas, tai dabar visas spindi, traukia moteris. Jei nebūčiau pats matęs, tai nepatikėčiau.

  Reply
 5. Geras pasiulymas 🙂 Tik gaila, kad reakcija komentaruose is karto priestaringa, matyt, jau prate tautieciai viska nemokamai gauti :)) O kai gauna nemokamai, toliau bamba, kad tas-anas netiko 🙂

  Reply
 6. Šis seminaras skirtas tiems, kurie turi pinigų. Ko čia putojatės, jei jų neturite arba jau esate juos išskirstę kitiems prioritetams. Aš tai noriu, tik nežinau kaip pavyks suderinti, nes tą savaitgalį tėvų deimantinės vestuvės….

  Reply
 7. Siaip dalykas idomus, teko dalyvauti viename seminare, labai patiko, sakiau, kad butinai nueiciau dar, na taip kainuoja 🙂 Taciau tiesiog dometis yra viena, praktikuoti kas kita….To turi noreti abu 🙂

  Reply
 8. Dita ir kiti panasus, negi manot, nueje paziopsot, per pora dienu tantros specialistais patapsit?
  Lyg ir baigesi visokiu ekstrasensu, pranasu ir stebuklingu gydytoju keliones i Lietuva, bet pasirodo, ne visai.

  Reply
 9. seminaras tik turtingiems. Nepaistaliokit, kad investuoti i save -tai normali kaina. Ismintingi gali daug daug investuoti i save ir daug pigiau,

  Reply

Leave a Comment