Meilės kortos ir ne tik

Sveiki, mielieji.

Vos tik praūžė MEILĖS KORTŲ renginukas, jau galvoje sukasi mintys apie kitą. Džiugu, kad matau Jūsų  emocijas po renginio, tada jaučiu, kad laikas, kurį praleidau ruošdamasi DarniPora.lt šventei įprasmintas.

Praėjusį trečiadienį buvome susibėgę paminėti Valentino dienos – ieškojome kontakto su priešingos lyties partneriu, grupėje atradome panašumus ir skirtumus, atsakymus į amžinus klausimus, traukėme meilės kortas, šokome, sužinojome daugiau apie save ir savo meilės kortą. Šį kartą jau galėjome pasivaišinti ir kava bei aštriais sausainukais, sukaitome iki “negaliu”, apsikeitėme draugiškais šmaikštavimais. Šypsena ant veido atsiranda prisiminus.

Dabar vėl šventė ant t nosies. Artėja MOTERS DIENA! Vis dažniau gėlių kioskeliuose pamatau glėbius tulpių. Et, net seilė tysta.  Mėgstu gauti gėlių. Kaip gera, kai kas iš reikalo ar iš širdies padovanoja, kad ir mažą aplamdytą gėlelę.

Patikėkit, vyrai, tokia smulkmena gali padaryti stebuklą ir ištirpdyti moters širdį. Jeigu skaitėte praėjusio mėnesio straipsnį apie meilę, tai žinote, kad euforijos, adrenalino, susijaudinimo paveikti, įsimylime labiau. Va čia ir pakastas šio mažo džiaugsmo didelio rezultato stebuklas, staigmena, netikėtumas. Ilgalaikiuose santykiuose tų smulkmenų ir taigmenų dažnai retėja, tada ir širdelės atvėsta. Todėl stebinkime vieni kitus. Man nėra didesnio džiaugsmo, kaip matyti žmogaus laimę dėl mano “nuopelnų”. Galbūt kiekvienas savo gyvenime atrandame savo misiją ir Jūsų gyvenimo kelias kitoks, bet man angelo sargo vaidmuo patinka.

Turiu draugę, kuri sako, kad jai

i dovanų rinkimas ir staigmenų darymas kančia. Pritariu, ne visiems lengva laužyti galvą, ką čia tokio genealaus sugalvojus, kiti mieliau savo talentus atskleidžia kitoje srityje, taip ir turi būti gyvenime. Kiekvienam savo, bet. bent kartelį pabandykite, įdomumo dėlei. Per moters dieną ar šiaip be progos.

Be šių mažų didelių staigmenų vieni kitiems,  dar galite pasidovanoti vieną stebuklą sau. Ateikite į mūsų šventę, kur mes kiekvieną kartą bandome padaryti staigmeną Jums ir duoti pluoštelį gerų emocijų. Artimiausias Jūsų laukimas jau už savaitės – MEILĖS LABIRINTAI, kur bandysime atnarplioti, ko gi nori tos moterys? Ar pačios žinome ko mums reikia? Ką vyrai žino apie mus? Kokius žaidimus mes žaidžiame ir kokiais labirintais vienas kita vedžiojame.

Desertui noriu parodyti Jums pora nuotraukų iš MEILĖS KORTŲ šventės ir einu pirkti tulpių, nes vienos jau nuvyt to ant mano stalo pavasario belaukiant.

Aišku ne gėlėse laimė ir ne dėl to mes vyrus mylime, bet.

Vis dar gyvenanti žydėjime, parskrendančių paukščių būriuose, apsikamšiusi moterišku žavesiu –

Kris

0 thoughts on “Meilės kortos ir ne tik”

 1. Lankausi portalo renginyje antra karta, noras gime kazkaip spontaniskai. Labai gerai praleidau laika. Buvo smagu. Atsipalaidavau. Supratau, kad gera pabuti kontakte.
  Noreciau dar syki sudalyvauti, kad isitikinciau, kad labai idomu stebeti mazai (praktiskai visai) nepazistamus zmones.

  Reply
 2. Atjau į renginį, nes esu baisiai smalsus. Ramunei pagarba! O horoskopais / kortomis / žvaigždėmis NETIKIU. Jau esu per senas 🙂 kad patikėčiau.

  Reply
 3. Taip taip, noreciau, kad tokie renginukai testusi, buvau jau du kartus, norejosi kazkaip pasibendrauti… Gavau gera nuotaika ir smagu vakara.

  Reply
 4. Lankausi šiuose renginiuose pastoviai ir dar ateisiu. Vis kartą naja atrasti, gera nuotaika, gal artimo žmogaus atrasti… ko norėčiau, kuo aš tinkamas kitam žmogui atrasti. Atrodo, kad neturėsiu kuo per pokalbius nustebinti merginos, apie ką kalbėti, kuo sužavėti… Vis padeda įveikti man šiuos nuogąstavimus…

  Reply
 5. Cia lankausi ketvirta karta, tikrai geras atispalaidavimas ir susipazinimo vakaras, gavau viska, ko tikejausi, ne veltui cia visi tik giria… Na gal… ateiciai noretusi ILGESNIU ir SAVAITGALINIU susitikimu. SEKMES!

  Reply

Leave a Comment