Alyvos ir kinas

Alyvas namo tempiu glėbiais… Tikiuosi daug tokių gėlių mylėtojų nėra, nes kitaip visas Vilnius būtų nuskabytas… Viskas kvepia. Savaitgalis pražydo nuostabiom spalvom, pavasaris šiltas, lietingas ir spalvotas! Galima nusivalyti dviračius nuo dulkių, išjungti televizorių, atsiminto sodą, o kas jo neturi – ant palangės pasisodinti pomidorų, agurkų, braškių ar svogūnų, kiekvienam pagal skonį. Aišku balkone derliaus didelio neužsiauginsi, bet svarbu pats procesas – savotiška meditacija, atsipalaidavimas. Harmonija su savimi ir su gamta.

Tulpės pačiam žydėjime, suknelės trumpėja, mašinų kamščiai savaitgaliais okupuoja ežerų pakrantes. Maudymosi sezono dar atidaryti neišdrįsau, nors pirmas griaustinis ir pirma liūtis jau buvo. Vasara dėkingas metas tiems, kurie stokoja fantazijos prisigalvoti naujų veiklų. Pasiūla didelė – įvairūs renginiai, spektakliai, festivaliai po atviru dangumi. Viskas kvepia gyvybe. O juk dar galima tiesiog išeiti pasivaikščioti.

Kviečiu visus atsinaujinti, išmesti nereikalingus sendaikčius, kurie kaupia blogą energiją. Nueiti pas gydytojus, nusipirkti vitaminų, dažniau gerti sultis. Patiems spaustis. pradėti viską iš naujo. Paklausyti paukščių čiulbėjimo ir pagalvoti apie tai, ko norite.

Sėdžiu darbe ir paukščių čiulbėjimą girdžiu per langą. Nuostabus jausmas. tokie paprasti dalykai gali atnešti be galo daug emocijų!

Savaitgalį buvau kine. Žiūrėjau psichologinį filmą su erotiniais elementais. Labai patiko. tiesą sakant anksčiau buvau prie kino teatrus, nes sakydavau, kad filmą galima pasižiūrėti ir namie. Bet taip jau gavosi, kad per savaitę kine apsilankiau jau antrą kartą. Ir man patiko. Milžiniškas ekranas, geras garsas, žiūrovų juokas. Kažkoks įdomus jausmas – kai visi žiūrite vieną filmą, jautiesi esantis santykyje su aplinkiniais. Visi iš salės išeina sklidini įspūdžių, kuriais dalinasi. Nuostabus šurmulys, malonios emocijos.

Gal dėl šios filmų savaitės, o gal dėl to, kad tiesiog norėjosi pasiūlyti kažkiek kitokį renginį, sugalvojome pakviesti Jus pažiūrėti filmą. Renginiuose pasigendu kartais vyriškos sielos. O filmas labai linksmas, geras ir neįpareigojantis būdas praleisti laiką, kai nereikia daug šokti, nėra žaidimų, kurie atbaido konservatyvesnius žmones.

Filmą išrinkti buvo sudėtinga. Nusprendėme leisti Jums pasirinkti tarp dviejų kiek skirtingų filmų. “Meilės laukimas” – Wong’o Kar-Wai’o melodrama, laimėjusi ne vieną apdovanojimą. Tai filmas apie paprastus žmones, jų kasdienybę, rutiną ir meilės laukimą.

Kita alternatyva – “Jis ne tau”. Tai jau komedijos žanras. Filmas atspindi vyrų ir moterų santykius, nesusipratimus, nesusikalbėjimus. Pasėkmės – dažnai liekame vieni ir negalime identifikuoti priežasčių, kodėl atsitiko vienaip ar kitaip.

Filmo peržiūros tikslas – pabūti kartu, pažiūrėti gerą filmą, sukurti erdvę diskusijoms, iš kurių galėsime vieni kitus geriau pažinti. O be viso to, galėsime pasivaišinti skanumynais, kuriuos patys atsinešime.

Kai buvau vieniša, dažnai norėdavau tokio pobūdžio vakarėlio, kad galėtum ateiti, pasisėdėti, pavakaroti, smagiai pasibūti su žmonėmis, kurie taip pat panašiai jaučiasi, turi panašių išgyvenimų. Įgrisdavo trintis baruose ir kavinėse, kur pilna zujančių porelių, kai ateini prie staliuko ir šneki su drauge tik apie vyrus arba šaudai akimis ir flirtuoji. O grįžti namo nieko nepešusi ir dažnai gailiesi, kad veltui iššvaistei laiką ir pinigus. Norėjosi tokių šeimyninių vakarėlių, kur būtų laisvų vyrų, nepažįstamų žmonių, bet kartu, kur galėtum jaustis laisvai. kažką panašaus ir bandysime Jums pasiūlyti šį trečiadienį.

Iki susitikimo beveik kine, KRIS