Prasidėjo seminarų ciklas!

Smagiausia man mano darbe yra tai, kad kartas nuo karto turiu galimybę bendrauti su DarniPora.lt nariais gyvai. Net jeigu esu užverčiama galybe nepatogių klausimų, smagu atsakyti, išgirsti nuomonę, o kartais ją netgi reabilituoti. Ir taip jau susiklostė, kad tokių galimybių vis daugėja, mat vos pabaigę vienus seminarus, pradedame kitus, vos išėję iš vieno renginio, jau planuojame kitą. Ir štai vakar pradėjome seminarų ciklą “Kas esu ir kuo noriu būti”.

Nors seminarai skirti daugiau asmeniniam tobulėjimui ir yra mažiau orientuoti į poros radybas, visgi “profesinė liga” verčia mus džiūgauti, kad pagaliau tokie ciklai pritraukia ir vyrų. Tiesa, didžiosios daugumos jie galbūt dar kurį laiką neužims, tačiau didėjantis susidomėjimas akivaizdus. Na o kai kolektyvas bent šiek tiek mišrus, jau galima įžvelgti daugiau galimybių.

Na seminarus veda “Patyrimo rato” vadovė Ramunė, su kuria turėjome (ir tikimės turėti ateityje) nemažai bendrų reginių. Šie praktiniai seminarai, kurie vyks iki vasario 17 dienos, turės nemažai šokio ir judesio terapijos elementų.

Judesys atpalaiduoja ir padeda kovoti su stresu. Įveikę stresą, patiriame ramybę. Na o būdami ramūs, tampame atviresni patys sau ir galime geriau įvertinti, ar darome tai, ko norime, o norime to, ko iš tiesų mums reikia ir ar mokame elgtis taip, kad išlaikytume ir augintume meilę sau.

“Esu vertingas toks, koks esu” – tai galėtų būti šių seminarų šūkis. Mat užsisukę savo pareigų ir darbų rate neretai pamirštame, kad visų pirmiausia reikia mylėti save, būti atviriems sau patiems o tuomet – aukštai pakelta galva keliauti “užkariauti pasaulį”.

Deja negaliu seminaro nupasakoti detaliau, nes tai, kaip mes vadiname, ne kalbų, o darbų seminaras. Dauguma metodų paremti patyrimu, o ne teoriniu išdėstymu. Tačiau seminarai nėra tęstiniai, tad galite ateiti į bet kurį vieną susitikimą ir patys sudalyvauti. Jie vyks antradieniais, 18:30, Basanavičiaus 31 (buvusios Kodak patalpos). Vieno seminaro kaina – 99 Lt. Na ir jeigu užsinorėtumėte dalyvauti, tiesiog parašykite mums el. paštu info@darnipora.lt.