Vyšnios ir bučiniai||Vakarėlio atgarsiai

Antradienio vakarą (liepos 14-ją) viena aptemusi Užupio gatvelė prisipildė klegesio. Tai DarniPora.lt vakarėlio įspūdžiai tryško į visas puses.

Primenu, vakarėlio tema buvo BUČINIAI. Ir turbūt ne vienas, nė karto nebuvęs Ramunės vedamuose renginiuose jau spėjo su lengva šypsena veide nusipiešti nedidelį spalvotą paveikliuką, kuriame visi bučiuojasi. Bet gi Ramunė nebūtų Ramunė, jeigu nestebintų, nemokytų žvelgti į dalykus kitaip ir netrupintų mūsų pačių ribų.Tad ir bučiniai mūsų buvo kitokie: pėdos bučiavo žemę, pirštai šoko šokį, o rankos pačiupinėjo ir apkabino visą iš mūsų pačių einnančią meilę.

Taip, viskas labai nesuprantama – kaip galima apkabinti savo meilę? Kaip šokti pirštais ar bučiuoti pėdomis? Jeigu būčiau nėjusi, nežinočiau ir aš. Juolab nesuprasčiau, ką tai reiškia, vien skaitydama aprašymą. Tad leiskite man pasidalinti lengviau aprašomais dalykais.

Susitikę mes susipažinome. Jau net nuobodu kartotis, bet susipažinimas vyko kitaip nei esame įpratę. Pripažinkite, ne dažnai sakydami savo vardą, turite sugalvoti dar ir kokį nors judesį. Na o dar rečiau turbūt sveikinatės pasilenkę iki žemės ir žvelgdami į pašnekovą pro savo ir jo kojas. Patikėkite, taiip pasisveikinus su visais, galiausiai jautiesi kaip po geros mankštutės! Tačiau ši mankšta ne tiek nuvargino, kiek pralinksmino, ir jei prasidedant renginiui dar buvo pavargusių ar rūškanų veidų, po tokio susipažinimo turbūt niekas nebetramdė šypsenos.

Pažinę vardus, pradėjome pažindintis su vieni kit

tų skirtumais ir panašumais. Bene įdomiausia buvo pasižiūrėti, kaip skiriasi vyrų-moterų santykis ir kiek žmonių jau buvę pasimatymuose su savo suderinamais nariais, ir kiek – dar ne. Taigi vyrų turėjome 11, o moterų – 16. Na o į pasimatymus jau buvo ėję trečdalis renginio dalyvių. Tiksliai suskaičiuoti nebuvo kada – per daug įdomias istorijas paskojo. Vienų atsiliepimas buvo “geriau nereikia”, kiti gi pasakojo, kad pažino smagių ir įdomių žmonių. Taigi kaip visada – jokio apibrėžtumo. Štai kuo man gražus gyvenimas 🙂

Viena smagiausių vakaro dalių (bent jau man) buvo mūsų pačių mini spektakliai. Gavę užduotį – per 10 minučių sugalvoti nestandartinį, netikėtą bučinį ir jį pristatyti dainomis, šokiais ar vaidinimais – puolėme galvoti, ruoštis ir repetuoti. Keisčiausia tai, kad iki tol visi buvome nepažįstami, o ties viena užduotimi dirbome pamiršę visus skiirtumus ir net suplukę. Taip, bendras tikslas suvienija! Kokių tik bučinių nebuvo: vėjo bučinys, gražuolio kvepalų pabučiavimas, jungtinis petukų-nosių-užpakalių bučinys, intymus vyšnių bučinys. Kitus sunku net apibrėžti, bet tvirtinu, kad pasižiūrėjus į tuos minimalius spektakliukus, palikdavo šiltumą širdyje.

Beje, sakydama, kad visi buvome nepažįstami, matyt būsiu apsimelavusi, nes mūsų renginyje, po 15 metų nesimatymo, visiškai atsitiktinai ir nesusitarusios susitiko trys buvusios klasiokės. Še tau, kad nori 🙂

O kuo čia dėtos vyšnios? Kas buvo, tas žino.

Na o tiems, kurie galbūt norėjo ateiti, bet sistema raš

šė, kad nebėra vietų, išduosiu paslaptį – būkite atkaklūs! Paskambinkite mums ir pasakykite, kaip labai norite ateiti ir greičiausiai, kad negalėsime tokiam prašymui atsispirti.

6 thoughts on “Vyšnios ir bučiniai||Vakarėlio atgarsiai”

 1. Tikra tiesa… Esu viena iš tų klasiokių, atsitiktinai po daugelio metų susitikusi su draugėmis tame vakarėlyje:) Ir netikėk stebuklais…. Puiku!

  Reply
 2. Išduosiu Monikos paslaptį 🙂 dėl ko čia tos vyšnios? o gi dėl to,kad po šio labai linksmo ir įsimintino vakarėlio visi gardžiavomės tomis labai skaniomis vyšniomis 😉
  linkėjimai Monikai 🙂 kada kitas meetas? 😉

  Reply
 3. Kaip keista,kad Jus brangieji nesugebate tokiu gražiu metų laiku patys rasti užsiėmimą…
  Tiesiog matyt trūksta fantazijos…
  Ir pabaigai.Itariu ,kad tai viso labo didmiesčio žmonių negebėjimas kur nusitrenkt…

  Reply
 4. Prakseda, o kam tiek pykčio? Komentaras man pasirodė netgi nepagarbus renginio dalyvių atžvilgiu. Juk šiame straipsnelyje toli gražu neatsiskleidžia, ką šie žmonės veikia laisvadieniais. Na o renginyje fantazijos, patikėkite manimi, pakako. Tiesiog kviečiu apsilankyti! 🙂

  Reply
 5. Šaunuoliai…telieka Jums pavydėti to smagaus laiko praleisto kartu….:)))Gaila,kad tai vyksta antradieniais,o ne pvz.penktadieniais ar šeštadieniais,nes renginys tuomet skiriamas beveik tik sostinės publikai….O juk norėtų sudalyvauti ir kiti….:)))gerai būtų,jei tai paskaitytų ir organizatoriai…:)

  Reply
 6. labai šaunu, kad rengiami tikie vakarėliai. būtų dar šauniau, kad organizatoriai surengtų ir pvz. Kaune – tikrai atsiras norinčių ir sudalyvaus

  Reply

Leave a Comment