Ar tikrai jam/jai patinku?||DarniPora.lt diskusijos atgarsiai

Diskusijos knygaŠiek tiek įtampos – bet sveikos. Šiek tiek nesusikalbėjimo – bet natūralaus. Daug daug juokų ir šnekų! Štai taip vakar vyko jau ketvirtoji mūsų organizuota diskusija “Ar tikrai jam/jai patinku”?

Apie ką šnekėjomės? Apie dalykus, kuriuose vyrai ir moterys ne visada vieni kitus supranta. Pavyzdžiui, klausimu kas turi žengti pirmą žingsnį, vieno darnaus susitarimo taip ir nepasiekėme. Tad skubu pranešti gerą žinią moterims: jeigu vaikinas po jūsų pirmos pažinties neskambina tai nebūtinai reiškia, kad jam nepatikot! Labai gali būti, kad jis laukia, kol pati jam paskambinsit, kad įsitikintų, jog patiko Jums.

Diskutuojant šia tema vakar atmosfera gerokai įkaito, o žodžių junginys “lygios teisės” pasikartojo dažniau, nei jungtukas ir, tad gal iš tiesų verta kartais skambtelėti naujai sutiktam vaikinui pačiai..? Kaip sako lieuvių liaudies išmintis: per galvą gi nieks neduos!

Kita didelio dėmesio ir aistrų susilaukusi tema – neištikimybė. Ilgai sprendėme, ką apskirtai laikome neištikimybe. Vieniems jau laikymasis už rankų reiškia neištikimybę, kitiems taip vadina tik permiegojimą. Kai pagaliau daugiau ar mažiau sutarėme šiuo klausimu, pasinėrėme į aptarmus “neteisti ar atleisti”.

Turbūt nieko nenustebinsiu – bendros nuomonės nepriėjome ir, kaip pasisakė vienas diskusijos dalyvis, vienintelės tiesos neradome. Tačiau nuomonių ir argumentų gausybę tikrai išklausėme. O patirtis sako, kad tai – tikrai naudinga.

Nors diskusijos pagrindu laikėme knygą “Ne taip jau jam ir patinki” ir temas diskusijai formulavome pagal šios knygos idėjas, susitikimo pabaigoje kone vieningai nusprendėme, kad sunku tiksliai aprašyti, kaip dera gyventi, nes gyvenimas dažniausiai diktuoja savo taisykles ir nurodymus.

O čia keletas diskusijos akimirkų:

Comments are closed.