Ar tikrai jam/jai patinku?||DarniPora.lt diskusijos atgarsiai

Diskusijos knygaŠiek tiek įtampos – bet sveikos. Šiek tiek nesusikalbėjimo – bet natūralaus. Daug daug juokų ir šnekų! Štai taip vakar vyko jau ketvirtoji mūsų organizuota diskusija “Ar tikrai jam/jai patinku”?

Apie ką šnekėjomės? Apie dalykus, kuriuose vyrai ir moterys ne visada vieni kitus supranta. Pavyzdžiui, klausimu kas turi žengti pirmą žingsnį, vieno darnaus susitarimo taip ir nepasiekėme. Tad skubu pranešti gerą žinią moterims: jeigu vaikinas po jūsų pirmos pažinties neskambina tai nebūtinai reiškia, kad jam nepatikot! Labai gali būti, kad jis laukia, kol pati jam pas skambinsit, kad įsitikintų, jog patiko Jums.

Diskutuojant šia tema vakar atmosfera gerokai įkaito, o žodžių junginys “lygios teisės” pasikartojo dažniau, nei jungtukas ir, tad gal iš tiesų verta kartais skambtelėti naujai sutiktam vaikinui pačiai..? Kaip sako lieuvių liaudies išmintis: per galvą gi nieks neduos!

Kita didelio dėmesio ir aistrų susilaukusi tema – neištikimybė. Ilgai sprendėme, ką apskirtai laikome neištikimybe. Vieniems jau laikymasis už rankų reiškia neištikimybę, kitiems taip vadina tik permiegojimą. Kai pagaliau daugiau ar mažiau sutarėme šiuo klausimu, pasinėrėme į aptarmus “neteisti ar atleisti”.

Turbūt nieko nen nustebinsiu – bendros nuomonės nepriėjome ir, kaip pasisakė vienas diskusijos dalyvis, vienintelės tiesos neradome. Tačiau nuomonių ir argumentų gausybę tikrai išklausėme. O patirtis sako, kad tai – tikrai naudinga.

Nors diskusijos pagrindu laikėme knygą “Ne taip jau jam ir patinki” ir temas diskusijai formulavome pag

gal šios knygos idėjas, susitikimo pabaigoje kone vieningai nusprendėme, kad sunku tiksliai aprašyti, kaip dera gyventi, nes gyvenimas dažniausiai diktuoja savo taisykles ir nurodymus.

O čia keletas diskusijos akimirkų:

4 thoughts on “Ar tikrai jam/jai patinku?||DarniPora.lt diskusijos atgarsiai”

  1. Teko ir man vakar pabūti šitoje diskusijoje ir galiu pasakyti, kad visai patiko 🙂
    faina yra išklausyti įvairių nuomonių ir padiskutuoti su linksma kompanija 🙂

    Reply
  2. Patikėk, Aušra, nuoboduliu Diskusijų klube net nekvepia. Diskusijos dažniausiai vyksta darbo grupių principu. Pirmiausai psichologė pristato temą ir apie ją papasakoja iš specialisto požiūrio taško. Tada dalyviai susikirstomi į grupeles ir gauna klausimą (susijusį su pagridnine tema) diskusijai. Pvz. šioje diskusijoje vienai grupei teko klausimas “Ar jam patinki, jei gavęs tavo numerį jis kažkodėl tau nepaskambina?” Tarpusavyje pasitarę jie pristato savo grupelės išvadas tuo klausimu visiems kitiems dalyviams. O tada jau užsiplieskia diskusija… Patikėk, visi turi tiek ko pasakyti, jog visada vos sutelpame į laiką.

    Ateik kitąsyk ir pati įsitikinsi, kad tai net labai įdomu 🙂

    Reply

Leave a Comment