Įspūdžiai iš DarniPora.lt vakarėlio

Praėjusią savaitę buvome susirinkę pabendrauti jau šimtmečius gvildenama tema: „Ko nori moteris“. Nors tiesaus atsakymo ir nesitikėjome rasti, bet pamąstyti ir pabendrauti nuoširdžioj kompanijoj visada smagu.

 Vyrai bent jau iš dalies pamatė, kokie pagrindiniai norai slepiasi moterų galvose.  Nors dažniausiai norai pasitaikė gan tradiciniai, buvo norima supratimo, meilės, dėmesio…  Bet buvo ir tokių, kurios iš vyrų norėjo ir jachtos ir milžiniško namo ir kad visas dovanom apipiltų. Nors norai visų skirtingi, bet pagrindinį įžvelgčiau tokį: norima nuoširdaus, patikimo, neapsileidusio ir vyriško vyro.

Pasidalinimas mintimis buvo geras, ne dėl to, kad  tiesiogiai atsakytume į vakarėlio temą, bet kaip dažniausiai būna pats bendravimas teikia malonumą, o ar iš to ką nors pritaikai sau čia jau kiekvienam asmeniškai.

Kaip visad vakaruose su Ramune buvo ir įdomių žaidimų. Vienas smagiausių buvo gyvos statulos statymas.  Principas toks, kad pasidalinama į komandas, o kiekviena komanda iš vyro ir moters poros turi sulipdyti statulą. „Gyvieji moliai“ (čia turiu omenyje dalyviai statulos) tuo metu yra užsimerkę ir yra gyvo kūrybinio proceso statybinė medžiaga. Kai jau statula pastatoma, dalyviai atsimerkia.  Įdomus ir jaukus žaidimas tikrai paliko neišdildomų atsiminimų. Keletą nuotraukų iš šio žaidimo galite matyti žemiau . 

Perteikti vakaro atmosferą nuotraukomis šįkart bus kiek sunkiau, nes dalyvių pageidavimu ne visų veidai bus rodomi. Todėl  pasidalinsime tik kelios akimirkos iš praėjusio vakaro:

Iš pradžių gyvosios statulos buvo lipdomos poromis, o galiausiai visi dalyviai sulipdė vieną didelę gyvąją statlulą

Mėginimas išsiaiškinti “Ko nori moterys?” pasirodė tikrai nelengva užduotis

Iki kitų susitikimų