Vyras pasakė, kad nesiskirs su manimi ir niekur iš namų neis. Išsiskirsiu ir vis tiek turėsiu su juo gyventi? Bus dar blogiau nei dabar yra. Galbūt viską palikus išeiti?

Klausimas į kurį turit sau atsakyti – ar keist savo gyvenimą, ar paliksit taip kaip yra? Nuo atsakymo priklausys ir kiti sprendimai. Kiekvienam sprendimui galit rasti “sąjungininkų”, žmonių, kurie Jus paremtų. Gal Jums praverstų kurio nors psichologo konsultacija?

10 thoughts on “Vyras pasakė, kad nesiskirs su manimi ir niekur iš namų neis. Išsiskirsiu ir vis tiek turėsiu su juo gyventi? Bus dar blogiau nei dabar yra. Galbūt viską palikus išeiti?”

 1. jis tau pasakys nustok kviepuoti ir tu nustosi? daryk kaip tau atrodo geriau, maziau galvok ka jis sako. o jei nenoresi su juo gyvent nieks taves ir neprivers.

  Reply
 2. Jai jo butas tai ko jam kazkur eiti? aplamai mergos pavarot,ateinat pagyvenat ir buta jums atiduok… Tai is kur atejei ten ir varyk pati!

  Reply
 3. Na pirmiausia suzinok kaip yra istikruju del to buto, o tada daryk isvadas. kaip suprantu nesi teisininkas, tai geriau laikyk purvina liezuvi uz dantu.

  Reply
 4. Tikejausi, kad sioje svetaineje zmones pagarbiau elgiasi vieni su kitais ir bent jau bando nesitujinti, ka jau kalbeti apie siurkscius komentarus.

  Man paciai sekas taip, kad i mano namus atejus “vyrija” isjaucia tiek, kad kilus butinybei skirtis, dar tenka ir pakovot del savu namu. Klausimo autore neparase kieno ten “valdos” – bet syki jis jau “vyras” tikriausiai skyrybu atveju butas butu padalintas, arba paliktas tam, kurio vardu turtas buvo igytas pries santuoka. Blogiau nebus – kovok uz savo gyvenima! Grasinimai – silpnuju metodai. Taciau jei butas tau nepriklauso, nesikankink del to gabalo aukso, nes laimes jis neatnes, o sveikata pagadins.

  Reply
 5. Blogiau nebus. Koks ten gyvenimas tik del buto,juk nera galimybes antram sansui-taip ir vargsta dauguma zmoniu. Parduosit buta arba 1 gausit ismoka pinigais,lai jis kalba,ka nori,taip nebus.

  Reply
 6. Na va, situacija kaip paveikslo kopija (kai lyginant neatskiri nuo originalo). Jeigu tik žinočiau atsakymą… Užjaučiu ir patariu, jeigu apsisprendėte, tiesiog uždarykite tų namų duris visam laikui, priešingai gyvenimas taps nepakenčiamu (aišku jeigu vyras puoselėja kažkokius jausmus ir stengiasi jus išlaikyti šalia savęs).

  Reply
 7. oi girdeti zodziai tie patys gasdinimai ,aisku kol nepatiri to nelabai zinai kaip elgtis, tikrai nebijok blogiau tai nebus jei jis nores tau gyvenima ir toliau esti ,gali tuo paciu kad pavyzdziui pasikviesti koki drauga i namus ir taip toliau juk yra geras posakis;suo loja o karavanas eina;

  Reply

Leave a Comment