Psichologo komentaras: „Aš dirbdavau, o vyras sėdėdavo visą parą prie kompiuterio“

Labas. mano vyras nuolat išbėga iš namų kaltindamas mane, kad aš esu pikta, irzli, kad šaukiu ant vaikų. Priežastis, kodėl ant jų šaukiu, yra ta, kad aš viena viskuo rūpinuosi, dirbu, žiūriu, kad šeimai visko užtektų, kad būtų pavalgę.

Aš dirbdavau, o vyras sėdėdavo visą parą prie kompiuterio ir dar jam blogai. Jis nepakelia rutinos, nuolat bėga iš namų į kaimą, geria, dabar tikiu, kad ir su kitomis moterimis prasidėdavo. Man visi tai sakydavo, bet anksčiau netikėjau. Noriu paklausti, ar tikrai mes nes sutariame dėl to, kad aš būdavau pikta ir irzli, kad aš jam tokia pabodau. Man dabar kyla daug klausimu. Ką as dariau ne taip, kad jis mane iškeitė į kitą? Jis sako, kad kitos nėra, kad tiesiog pavargo nuo manęs ir visų. Kaltina visus, bet tik ne save. Pasakykite, ką darau blogai?

Atsako psichoterapeutė Birutė Didžiokaitė.


Laba diena. Klausiate, ką padarėte ne taip, kad vyras bėga iš namų. Stengiatės išlaikyti keturis namų kampus, pagalbos sulaukiate mažai arba visai nieko.Dar esate kaltinama. Suprantu, kad jūs s pikta. Gal todėl ir rėkiate ir ,žinoma, ant vaikų, nes jie negali išbėgti „pas kitą“. Panašu, kad jūsų vyras nėra pasiruošęs šeimyniniam gyvenimui, nes kylančias problemas sprendžia bėgimu ir kitų kaltinimais.

Manau, kad jūsų šeimos tikrai neišgelbės tai, kad visą ats

sakomybę už šeimos gyvenimą prisiimsite tik sau. Galų gale visvien jausitės nusivylusi ir pikta , o tą pyktį kažkur reiks padėti. Manau, kad tokioje situacijoje būtų gerai pasitarti su profesionalais, pasidalinus kylančiais jausmais , būtų lengviau rasti išeitį iš susidariusios keblios situacijos.

3 thoughts on “Psichologo komentaras: „Aš dirbdavau, o vyras sėdėdavo visą parą prie kompiuterio“”

  1. Brangute, nustok tempti tą sraigės namelį. Būk silpna moteris..tariamai silpna. Prašyk vyro pagalbos, įjunk į buities darbus. Vyras turi jaustis reikalingu. Ne iš karto po truputį dirbk tuo klausimu ..žinoma, jeigu dar reikia tau tokio vyro ir tokios šeimos.

    Reply
  2. Nu bet psichologes komentaras – truksta zodziu!!! “Jusu vyras nepasiruoses seimyniniam gyvenimui”… Jokiu pamastymu, jokios situacijos analizes. Diagnozavo kaip beviltiska ligoni. tai ka dabar tai zmonai su tuo vyru daryt? Skirtis? Tai jei taip ziuresim i santykius ir klausysim tokiu “patarimu”, tai kiek seimu beliks? Siaubas. Geriau jau nerasytu, jei neturi ka patart tokioj situacijoj.

    Reply
  3. lilija sako labai teisingai. cia kas atsake nera joks psichologas o eilinis zmogus pats turintis problemu seimoje arba mokantis jas spresti viska metant. apmaudu

    Reply

Leave a Comment