Su vyru sutariam blogai, nesikalbam, o jei pradedam kalbėtis – susiriejam. Užsiregistravau šitoj svetainėj ir gaunu daug dėmesio. Tačiau jaučiuosi pasimetus. Nežinau, kaip elgtis.

Jūsų vyras bando išvegti problemos atsisakydamas ją spręsti. Panašu, kad toks elgesys pasiteisino, nes ir Jūs nieko nedarot. Kol vyras nepajus grėsmės, kad Jūs imsitės sprendimo, jis nesikeis. Nebūtina ką nors daryti, bet būtina, kad vyras patikėtų, jog senas gyvenimas baigiasi.

5 thoughts on “Su vyru sutariam blogai, nesikalbam, o jei pradedam kalbėtis – susiriejam. Užsiregistravau šitoj svetainėj ir gaunu daug dėmesio. Tačiau jaučiuosi pasimetus. Nežinau, kaip elgtis.”

  1. Psichologo išvada yra teisinga,bet yra išimčių,jei kitaip nemokate susitvarkyti savo asmeninius santykius manau trumpam juos nutraukite,duokite suprasti vyrui,kad taip toliau tęstis nebegali,gal trumpas išsiskyrimas duos teigiamų rezultatų,o jei ne,nebijokite permainų,juk gyvenate vieną gyvenimą,būkite laiminga.:))

    Reply
  2. Miela ponia, jus gi turit vyra!!!ir kaip manau visose seimose buna nesutarimu ir “nekalbadieniu”. Tai kad uzsitese sis nesutarimu periodas rodo tai jog nemokate o gal ir nenorite ramiai be barniu pakalbeti su savo vyru. O cia juk pazinciu svetaine.Manau neteisinga turin vyra sedeti tokiose svetainese is jusu puses.Linkiu Jums apsispresti galutinai ko Jums reikia – nauju pazinciu ar issaugoti santuoka. Tada nesijausite pasimetusi.

    Reply
  3. Dekinga gerb.G.Navaiciui,paskaitau apie kitu problemas,ir daug kas panasu mano gyvenime,puikus atsakymai,nuramina,paskatina,ir as nedarau ryztingu sprendimu,bet tikrai zinau ,kad vyras pajus,kad senas gyvenimas baigesi,aciu,kad esate.

    Reply

Leave a Comment