Su vaikinu draugaujame 2 metus, kartu gyvename. Tačiau mano vaikino draugė ir draugas (pora) tapo grėsme mūsų santykiams. Del to beviltiškai pykstamės jau antrą mėnesį. Ši pora, ypač mergina, tapo svarbiausiu žaidėju, o planai ir susitarimai su manimi vasada žlunga. Kaip man elgtis?

Jūsų klausimas gana nekonkretus. Pamėginkite bent sau aiškiai surašyti, kas iš tikro Jums nepatinka: kad nuolat tenka bendrauti su draugais, kad draugės nuomonę Jūsų vaikinas vertina labiau nei Jūsų, kad jis koketuoja su drauge ar dar kas nors. Dėl šio konkretaus neapsitenkinimo ir susitarkite su savo vaikinu. Jeigu jis nenorės atsižvelgti į aiškų Jūsų pageidavimą (pvz. su draugais susitikti ne dažniau kaip kartą per savaitę), leiskite jam vienam draugauti su minėta pora, o kai jis bus su jais, raskite sau kitų užžsiėmimų: mokslas, darbas, bendravimas su jūsų giminėmis ir pan.

4 thoughts on “Su vaikinu draugaujame 2 metus, kartu gyvename. Tačiau mano vaikino draugė ir draugas (pora) tapo grėsme mūsų santykiams. Del to beviltiškai pykstamės jau antrą mėnesį. Ši pora, ypač mergina, tapo svarbiausiu žaidėju, o planai ir susitarimai su manimi vasada žlunga. Kaip man elgtis?”

 1. Mano nuomonė,reikėtų leisti apsispręsti vaikinui su kuo jis nori būti,o tau priimti jo apsisprendimą ir nematau čia jokios tragedijos,kiekvienam savo ir jums liks laiko teisingai įvertinti susiklosčiusią situaciją,po to galėsite draugiškai,ar tai išsiskirti,ar tai toliau bendrauti,o gal net likti gerais draugais.Linkiu sėmės.

  Reply
 2. o as manau,tu turi ramiai atsisesti ir pagalvoti ko nori is gyvenimo,ar cia gyvenimas kaip visa laika reikia taip gyventi tokioje itampoje,geriausias patarejas vidinis balsas.

  Reply
 3. Kuo greiciau nutraukite su sia “drauge” draugyste…ji nori jusu vaikino.
  Issiaiskinkite ar jie jau nera pora…

  Reply
 4. Manau vaikinas turi artimus rysius su ta mergina ji duoda jam tai ko jus galbut jam neduodate todel jis ir linksta prie jos.Siulyciau pasikalbeti su draugu ir jei jis vistiek pasirinks ja tada tikrai negaisciau laiko daugiau su juo ir nebegyvenciau tokioje itampoje.

  Reply

Leave a Comment