Su vaikinu draugavome 1m.laiko. Jis už mane vyresnis 9 m.(turėjo šeimą).Dabar “vyksta” mūsų skyrybos. Neseniai jis pareiškė, kad mes draugaujame, bet galime ir vienas, ir kitas eiti “į kairę”. Kokiu tikslu jis skambina naktimis arba pamatęs mane su kitu vaikinu?

Jei Jūs vyrui nors kiek rūpit – jis niekada rimtai nesiūlys jums “eiti į kairę”.

Gal tai bandymas Jus išmėginti? Gal noras susitarti, kad jis visada turėtų sekso partnerę? Gal nevykęs bandymas įrodyti, kad besąlygiškai Jus vertina?

Todėl Jums tiktų išsiaiškinti, ką reiškia jo tvirtinimas – “draugaujame”. Ir po to nuspręsti, reikalinga Jums tokia draugystė, ar – ne. Be to – skyrybų “vyksmas” dažniausiai be nemalonumų nieko kito neduoda. Todėl paprasčiau arba išskirti, arba mėginti santykius atkurti/sukurti.

11 thoughts on “Su vaikinu draugavome 1m.laiko. Jis už mane vyresnis 9 m.(turėjo šeimą).Dabar “vyksta” mūsų skyrybos. Neseniai jis pareiškė, kad mes draugaujame, bet galime ir vienas, ir kitas eiti “į kairę”. Kokiu tikslu jis skambina naktimis arba pamatęs mane su kitu vaikinu?”

 1. O aplamai kam susidedate su veduseis,tam kad seima isardyti?!? jus noretumete toki vyra tureti kuris per meiluzes begioja?

  Reply
 2. Jis buvo vedes,kaip supratau,nevedes. Bet savanaudis baisus,negalima jam leisti skambinti naktimis ir greiciau siust toliau toki kontrolieriu,jei jau yra kitu…

  Reply
 3. o kodėl žmonos nepatenkina savo vyrų įgeidžių,tada nereiks ir ,,draugių,,ir nemoralizuot ,,kam susidedat su vedusiais,,…

  Reply
 4. 🙂 Kazkaip tikrai idomus vaikino pasiulymas… 😀
  Linkiu panelei, kad issiprestu lygtis
  (ir meiles linkiu…)

  Reply
 5. Tai tenkink tygre savo vyro igeidzius,o jei jis kitokiu nori,lai laksto. O sitas pavydus-nori kelias turet ir tures visada.

  Reply
 6. Netikėkit tokių vyrų pasakomis,kaip ji skriaudžia žmoną, prisirišusi laiko,ištuokos neduoda, o dažniausiai patys tos ištuokos bijo.O žmonai aiškina,kaip panos ant galvos lipa,čiut neprievartauja,jos irgi tiki kad vargšelį suvilioja. Taip ir naudojasi patiklumu.”Lietuvos ryte ” labai geras straipsnis buvo, kad į vedusį vyrą žiūrėkite,kaip į laikiną uostą. Iš
  3000 vyrų gal vienas ir išsiskirs dėl meilės. Juk jie
  masto logiškai,ir supranta kad skyrybos gali brangiai kainuoti.Laksto metus ar tris nuo vienos, kuria pasakėles,kliūčių prigalvoja. O tu sėdėk namuose ir lauk, kol nuo žmonos atbėks valandėliai.

  Reply
 7. As su tokia panele draugavau tokiu budu – leidom viens kitam eit i kaire 😀 na bet as niekur taip ir nenuejau, buvau tik 3juose pasimatymuose su kita, o kai jai pasakiau, apie susitarimus su kita (nenorejau zmogaus apgaudinet), tai ir ta dingo. Paskui del to kad man reikdavo kentet pavyda, kai ji su kitais susitikineja, nutraukiau bendravima.

  Reply
 8. is kur tokiu kvailuciu atsiranda? toks jausmas, kad jos gyvena kazkur marse ir zemeje tik laikinai, ir tiki viskuo ka joms pridainuoja:)

  Reply

Leave a Comment