Psichologo komentaras: „Jis tieiog nori pabūti vienas”

Draugaujame su vaikinu beveik 3 metus, man 19 metų, jam – 25. Pradėjome kartu gyventi po mėnesio draugystės… Gyvenome pas jį. Praėjusią vasarą jis nusprendė išsiskirti, nes mes dažnai nesutardavome, daug pykomės… Po trijų mėnesiu susitaikėme. Vėl gyvenome kartu.

Vieną dieną jis pradėjo nekalbėti su manimi. Nesupratau, kodėl, juk net nebuvome susipykę. Aš klausiau, kas jam yra, jis atsakė, kad jis neturi nuotaikos. Dvi dienas jis su manimi nekalbėjo ir paskui pasakė, kad nori pabūti vienas, kad aš važiuočiau pas mamą. Tiesiog nori pabūti vienas…

Mano visi daiktai liko pas jį… Bet aš bijau, kad jis vėl norės skirtis… Sakė, kad mes bendrausime telefonu, bet jis man nieko nerašo ir neatrašo… Aš nežinau kaip elgtis, ar palikt jį ramybėje, ar viskas išsispręs, nežinau, kaip elgtis ir ką daryti… Kodėl jis taip nusprendė…

Atsako psichoterapeutė Birutė Didžiokaitė

Jūsų vaikinas nusprendė „pabūti vienas“ ir išsiuntė jus pas mamą. Jūs jaučiatės pasimetusi, nežinote, kaip elgtis, nesuprantate, kodėl taip atsitiko. Bijote, kad gal tai reiškia santykių pabaigą. Tikriausiai jūsų draugui reikia laiko ir erdvės apsispręsti dėl santykių.

Pati rašote, kad santykiai paskutiniu metu nesiklostė. Reiktų gerbti tokį vaikino norą… Kita vertus, ko norite jūs? Kiek laiko pasiryžusi jo laukti? Kas jūsų netenkina santykiuose? Ką esate pasiruošusi keisti savo santykiuose? Ar nusiteikusi išklausyti savo draugo nuomonę? Turbūt yra daugybė klausimų, kuriuos verta apgalvoti prieš susitinkant su vaikinu. Galbūt ir jums tas laikas atskirai gali pasitarnauti svarbiems sprendimams priimti.

Comments are closed.